Uudised

Baieri domineerimine jätkub: Der Klassiker mäletab pikka aega

Müncheni Bayern säilitab Bundesligas esikoha pärast Dortmundi edestamist.

Müncheni Bayern taastasid Bundesligas oma esikoha pärast Borussia võitmist Dortmund laupäeval Allianzi areenil. Mida teised võitsid, näeme seda kui Baieri domineerimine . ”

Võõrameeskond asus Norra noore järel mängu juhtima Erling Haaland esimese kahe minuti jooksul skoor külaliste jaoks. Seejärel kahekordistas Haaland matši üheksandal minutil oma skoori, kui teda abistas belglane Thorgan Hazard.

millal peyton mehitas kõrgkooli

Külalistest sai teine ​​ainus meeskond, kes lõi kaks väravat, enne kui kell jõudis Bayerni vastu kümne minuti kaugusele, sest MSV Duisburg tegi seda 1977. aastal, kui Ronald Worm lõi kaks väravat.

Külalistel oli võimalus oma skoor kolmekordistada, kuid Thomas Meunier lasi kuldse võimaluse mööda. Varsti pärast seda sai Robert Lewandowski võõrustajad 26. minutil mängu tagasi, kui oli skoorinud Leroy abiga Sane.

Samamoodi sai Poola ründaja viigivärava vahetult enne poolaja lõppu pärast penaltit. Tundus, et silmapiiril on võimalik tagasitulek.

Seejärel asusid Hansi Flicki mehed esimest korda mängus juhtima, kui Leon Goretzka d-boxist skoori tegi ja seisuks 3-2 viis.

Lõpuks kinnitas Lewandowski võidu oma kübaratrikiga endiste tööandjate vastu via Alphonso Davies ‘Abistama.

Selle võiduga võtab Bayern tagasi oma trooni Saksamaa Bundesliga tipus ja edestab praegu 2 punktiga RB Leipzigi, kes asub kolmandal ja 10 punkti kolmandal kohal oleval VFL Wolfsburgil.

Siin on mõned mängu kaasavõtmised:

Võitleb Dortmundiga

Mängu esimese 10 minuti vältel näis, et Dortmund oli parem meeskond, Haaland lõi kahel korral värava, et anda külalistele ettearvamatu eduseis.

Neil oli võimalus minna 3: 0 juhtima, kuid Thomas Meunier jättis kasutamata kuldse võimaluse, mis osutus kulukaks. Varsti pärast möödalasku oli võõrustaja 2-1-ga mängus tagasi.

Ehkki BVB oli reas heades näitajates, ei suutnud nad Bayerni vastu samale vormile vastu pidada ja nad lasid poolaja löögil veel ühe värava.

Võitlus jätkus kohe teise poolaja algusest Terzici meeste jaoks, kuna nad ei suutnud teist kava leida. Lõpuks salvestas Dortmund kogu mängu jooksul ainult 4 lasku märklauale.

Sport ja COVID-19: vähesed sportlased põevad südamehaigusi pärast COVID >>

Tipp Bayern

Pärast 10 minuti jooksul 2: 0 alla minekut oli äratuseks Hansi Flicki meeste keskendumine ja hoolitsemine selle eest, et nad esineksid oma tippajal, et viigistada ja matš enda kätte saada.

Robert Lewandowski oli kogu mängu kliiniline, kuid me ei tohiks välistada Goretzka, Sane ja Alphonso Davies kuna nende panus oli võitluses võrdselt oluline. Baierlased näivad oma tiitli edukaks kaitsmiseks enesekindlamad kui kunagi varem.

Härra. Hukkunud Halland

Kuigi ta oli osa kaotajast, oli Norra sensatsioon valmis kohe algusest peale suurepärasele väljapanekule.

See tegi uskumatu alguse, kui lõi kaks väravat enne, kui kell 10-minutilise aja kätte jõudis ja esitas väljakutse Lewandowskile ja tema baierlastele.

kui vana on Pete Carrolli naine

Ehkki võõrustajad võtsid väljakutse vastu ja õnnestusid, šokeerivad Erlingu etteasted maailma jätkuvalt, hoolimata ülejäänud Dortmundi meeskonna esitusest.

Ülem Lewandowski

Robertil kulus märgist maha saamiseks peaaegu kogu esimene poolaeg. BVB endine staar rebis endise klubi südamesse ja kui ta alustab, ei saa tema peatamiseks peaaegu midagi teha.

Baieri domineerimine

Robert Lewandowski (Allikas: The Guardian)

Lewandowski oli lõpuks matši mees oma kolme väravaga kokku üheksast löögist, mis oli rohkem kui Dortmundi katsete koguarv.

Müncheni punased või Leipzigi punased?

Kuna tulemus annab Bayernile liiga esikoha, muudab see võitja võitluse tegelikult kahehobuseks. RB Leipzig on ainus meeskond, kes on rekordimeistrite proovilepanekuks piisavalt lähedal, samas kui VFL Wolfsburg on 10-punktilise vahega kolmandal kohal.

Selle kaotusega on Dortmundi Borussia praegu esikohal 16 punkti ja UEFA Meistrite liiga automaatse kvalifikatsioonikoha nimel võitlemisel on raskusi, tiitlist rääkimata.

Teised meeskonnad, nagu Leverkuseni Bayern ja Frankfurdi Eintracht, on küll 4 parema hulgas, kuid on reaalselt liiga palju kaotanud.

Aga nüüd Dortmundi noored tähed?

Selliste kehvade tulemustega on selliste noorte tähtede tulevik nagu Haaland, Jadon sancho ja Gio reyna kergitab maailmale kulme, kuna nad pole kindlad, et eelseisvaks hooajaks kindlustatakse Euroopa jalgpalli.

Marco Rose'i uus treener võib soovitada Musta ja Kollase meeskonna parendamise võimalust.

Nagu varem mainitud, siis mängijate juhtum, kellest Sancho ja Gio reyna puudusid Müncheni mängus, jäid pärast hooaja lõppu koosseisu. Tõenäoliselt toimub enne valusat ümberehitamist rohkem kui üks väljapääs.