Trae Young viis Atlanta Hawksi 3: 1 seeriaviisile Knicksi ees

Millist Filmi Näha?

Atlanta Hawks läks seitsme parima sarja 4. mängus vastamisi New York Knicksi 2: 1 eduseisuga.

Nüüd on Hawks idakonverentsi poolfinaalis koha saavutamiseks vaid ühe võidu kaugusel.

Kui nad võitsid pühapäeva pärastlõunal Knicksi 113–96 State Farm Arenal.

Knicks ei suutnud oma kaitseliinis hoida Hawksi tähte, Trae Youngi ja teisi Hawksi mängijaid.

Trae Young tegi mängu võitmise käigus isegi natuke ajalugu.

4. mäng algas sellega, et mõlemad meeskonnad läksid vastamisi ja ei lasknud üksteisel suuremat edumaad võtta.

Kuid pärast teist veerandit hakkasid Hawks kiirustama.

Seejärel domineeris Knick teisel poolajal ja võttis lõpuks võidu.

Knicks asus esimesel veerandajal juhtima.

Esimest veerandit alustas Trae Young Hawkide ujukiga.

Derrick Rose vastas ka järgmise pallingu korral ujukiga.

Seejärel kukutas Clint Capela Yungi söödule topi.

Julius Randle vastas kiiresti, teise otsa asetusega.

Seejärel heitis Rose RJ Barretti söödu järel kolmepunktiviske.

Nad olid 7: 6 koos Knicksi juhtimisel, jäädes veerandajale 7:39.

Seejärel pakkus Randle välja keskmaajooksu hüppe, mis suurendas eduseisu kolme punktini.

Young sõitis otse teises otsas veljele ja kukutas asetuse, kärpides plii kiiresti taas punkti.

Seejärel mõtles ta välja järgmise valduse varastamise ja viskas pärast seda kolmepunktiviske.

Seejärel vastas Rose tagasi, koputades kolmepunktiviske.

John Collins jõudis järgmisele valdusele hüppelöögiga.

Randle viskas kolmepunktiviske, viigistades veerandajaks jäänud mängu seisuga 15-15 seisuga 4:10.

Rose viskas Knicksi juhtima asuva ujuki.

Nad olid Hawkide juhtimisel 19-20, siis viskas Alec Burks ujuki juhtima, jäädes veerandajaks 1:47.

Barrett viskas kaare tagant laiali lahtise ämbri järele, kui oli jäänud 22 sekundit, ja haaras Hawksi ees 4-punktilise eduseisu.

Kuid Saalomoni mägi vastas viimasel 7 sekundil kohe kolmepunktiviskega.

Veerand lõppes 26-25 Knicksiga ühepunktilises eduseisus.

Hawks asus teisel veerandajal juhtima.

Knicks lisas teise veerandaja alguses kiiresti neli punkti, viies viis punkti.

Bogdanovic heitis Capela söödule kolmepunktiviske, vähendades eduseisu kahele punktile.

Seejärel lisas Danilo Gallinari kiiresti veel ühe kolmepunktiviske, võttes punktijuhi, kui mängimiseks oli jäänud alla 10 minuti.

Sellega tegid Hawks 9: 0 jooksu, võttes neljapunktilise eduseisu.

Seejärel viskas Rose hüppe ja Obadiah Toppin lisas ujuki järgmisele valdusele

Taj Gibson tegi Rose'i söödule teise ämbri ja punkti eduseisu. Ta blokeeris ka Collinsi teises otsas.

Burks sõitis otse veljele, visates maha paigutuse.

Seejärel tõmbas Young koos ämbriga vea.

Nad olid 38-40 koos Hawksiga juhtimas, kuna kell näitas 5:04.

Seejärel lõi Young kolmepunktiviske maha, kuid Knicks lisas kiiresti neli punkti, viies eduseisu punktini.

Seejärel heitis Barrett juhtpositsiooni asetades kokku panuse.

Collins vastas Bogdanovici söödu pealt kolmepunktiviskega. Ta viskas noore passi pealt neljapunktilise eduseisu.

Randle kaotas palli ja Bogdanovic tuli teises otsas kolmepunktiviskega.

Ämbrite abil tegid Hawks 8: 0 jooksu ja läksid 2:20 minutiga 7 punkti juhtima.

Seejärel kukutas Rose teise otsa panuse.

Veerand lõppes 49: 53 Hawksiga juhtima asudes.

Kolmandal veerandajal domineerisid Hawksid.

Collins lõi veerandaja alguses kolmepunktiviske.

Järgmisena haaras Hawks 9-punktilise edumaa.

Kuna Rose eksis löögist, kuid Randle kallutas palli ämbri jaoks.

De’Andre Hunter vastas keskhüppelöögiga.

Seejärel heitis Barrett kolmepunktiviske ja Collins vastas tagasi hüppelöögiga ja seejärel kolmepunktiviskega järgmisele valdusele.

Nad olid 61-73, kusjuures Hawks võttis 12-punktilise eduseisu, jäädes veerandajale 4:16.

Trae Young pikendas eduseisu kolmepunktiviskega.

Barrett vastas ämbriga teises otsas tagasi ja Burks lisas järgmisel pallingul kolmepunktiviske.

Seejärel leidis Young Bogdanovici kolmepunktiviske jaoks.

Kui Randle vastas teises otsas kolmepunktiviskega.

Gallinari lisas kiiresti keskmaajooksja ja Bogdanovic järgnes kolmepunktiviskega.

Veerand lõppes 71-85, kui Hawks asus poolajaks 14-punktilises eduseisus.

Hawks domineeris Knicksis ja võttis lõpuks võidu.

Neljandat veerandit alustas Capela Lou Williamsi söödu nurgaga.

Seejärel kukutas Toppin Rose’i passi pealt koondise.

Ja Kevin Huerter vastas hüppeviskega tagasi. Järgmisele valdusele viskas ta kolmepunktiviske.

Bogdanovici kaugsööt leidis Gallinari väravaks, andes 23-punktilise eduseisu.

Hawks lisas veel ühe ämbri, suurendades eduseisu 25 punktini, kusjuures veerandajaks jäi 8:11.

Seejärel tuli Randle välja mõtetega.

Nad jäid seisule 78-101 ja 7:14 olid alles, kui Young sõitis veljele, kukutades paigutuse.

Barrett tuli välja ujukiga ja Gallinari vastas fadeawayga.

Seejärel kukutas Burks kolmepunktiviske ja Heurter vastas kohe tagasi kolmepunktiviskega Youngi söödul.

Seejärel viskas Toppin ämbri Burki passile.

Young tulistas pika kolmepunktiviske, kuid eksis, siis kallutas Collins palli korvi sisse.

Nad jäid mängu seisuga 91-113 seisuga 2:09, kui Toppin viskas kolmepunktiviske maha.

Seejärel lisas Barrett ujuki.

Veerand lõppes 96-113, kui Hawks võttis võidu ja juhtis seeriat 3-1.

Tooge noor ajalugu tehes.

Hawks meeskonnana tegi mängus muljetavaldava tulemuse, kus kuus Hawksi mängijat skoorisid kahekohalisena.

Samal ajal kui Trae Young jätkas oma karjääri esimeste play-offide etenduste tegemist.

Ta langes 4. mängus Knicksi vastu 27 punkti ja 9 korvisöötu.

Seetõttu on nüüd nelja mängu jooksul keskmiselt 27,5 punkti ja 10 söötu.

Ta tegi selle käigus ka natuke ajalugu, saades NBA ajaloo teiseks mängijaks, kes on oma karjääri kõigis neljas esimeses play-off-mängus juhtinud oma meeskonda punktide ja abiga.

Lisaks sai Young ka NBA ajaloo alles neljandaks mängijaks, kes on oma esimese nelja play-off-mängu jooksul kogunud keskmiselt 25 punkti ja 10 korvisöötu.

Sellest tulenevalt liitub ta Kevin Johnsoni, Stephen Curry ja Oscar Robertsoni eliitklubiga.

See on lõbus sari, ütles Young pärast mängu. See on palju põnevust.

Hawksi mängijate muljetavaldav öö.

Trae Young saab selle mängu võitmiseks palju abi 4.

Teised Hawksi mängijad langesid suurepärase esituse, eriti kolmepunktijoonelt ja kaitsega.

Nad viskasid mängus 15 kolmepunktiviset.

Neil oli ka suurepärane ründav esitus, mille tagajärjel viskasid kuus mängijat kahekohalised skoorid ja kolm viskasid 20 plusspunkti.

Esimene oli Trae Young, kes juhtis Hawksi skoori.

Pärast Youngit langes John Collins koos 8 lauapalli ja abiga 22 punkti.

Meil on nii palju poisse, kes on korvpalliga osavad, ütles Collins. Meil on omavahel suurepärane keemia. Ma arvan, et taevas on selle meeskonnaga piir, kui me teeme õigeid asju.

Collins lisas, et mulle meeldis see. Tundsin, et juba algusest peale tulime mõtteviisiga välja, et me ei lase nende füüsilist mängu enda juurde saada. Võtsime kokku nende füüsilisuse ja mängisime oma mängu.

Hawksi pingi etteotsa viis Danilo Gallinari, kes viskas 4 punkti ja abiga 21 punkti.

Clint Capela arvele kogunes topeltduubel koos 2 korvisööduga 10 punkti ja 15 lauapalli.

Samal ajal langes Kevin Huerter 11-le punktile, 3 lauapalli ja väravasöötu pingilt.

Võiduga võtavad Hawks sarja juhtpositsiooni ja on nüüd idakonverentsi poolfinaalist vaid ühe mängu kaugusel.

Ilmselgelt on meil hea meel mängu võitmiseks, ütles Young. Kuid töö pole tehtud. Seda ei tehta enne, kui sari on läbi. Meil peab olema sama mentaliteet, sama lähenemine, proovige minna New Yorki ja seal see lõpule viia.

Knicksi juhtis Julius Randle.

Seevastu Knicks võitles oma solvanguga, sest kaotas Hawksile.

Knicks alustas tugevalt, kuid ei suutnud teisel poolajal hoogu hoida.

Seeria resultatiivseim langes Julius Randle 23 punktiga koos 10 lauapalli ja 7 korvisööduga.

Kuid sellest ei piisanud võiduks. Hawks kaitses teda hästi, lastes tal 19-st väljakult heita vaid 7.

Selle seeria pikendamiseks on meil kodus 5. mäng, ütles Randle. Ma armastan meie võimalusi. See pole veel läbi. See pole veel peaaegu läbi.

RJ Barrett langes 21 punkti, 6 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Derrick Rose panustas 18 punkti, 2 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Obadiah Toppin juhtis Knicksi pinki, saades 13 punkti, 3 lauapalli. Järgnes Alec Burks, kes viskas 12 punkti ja 6 lauapalli.