Sportlane

Stacey Dales Bio: abielu, karjäär, varajane elu ja puhasväärtus

Millist Filmi Näha?
 

Esialgu alustades ühe parima naiskorvpallurina USA, Stacey Dales pidi varakult pensionile jääma, kuna kätel oli nakkus.

Kui paljud teised oleksid depressioonile alla andnud, siis Dales mitte ainult ei hoidnud end nendel rasketel aegadel, vaid kinnitas end ka rahva ühe naissoost spordikorrespondendina.

Stacey Dales

Lisaks sellele 40-aastane on 11. aastat NFL-i võrgu kui saatejuhi ja reporteri ametis, mis räägib teile veelgi tema karjääri edukast üleminekust.

Seega oleme siin Playersbio on selle artikli kirjutanud meie kallite lugejate Dalesi elu valgustamiseks.

Samuti oleme esitanud üksikasjad tema netoväärtuse, palga, vanuse, pikkuse, perekonna, abielu ja sotsiaalmeedia kohta. Alustame siis pikema jututa.

Kiired faktid

Täisnimi Stacy Dales
Sünnikuupäev 5. september 1979
Sünnikoht Collingwood, Ontario, Kanada
Hüüdnimi Pole saadaval
Religioon Kristlane
Rahvus Kanada
Rahvus Valge
Haridus Oklahoma ülikool
Horoskoop Neitsi
Isa nimi Jim Dales
Ema nimi Heather Dales
Õed-vennad Pole saadaval
Vanus 41 aastat vana
Kõrgus 6’0 ″ (1,83 m)
Kaal 155 kg (70 kg)
Kinga suurus Pole saadaval
Juuksevärv Blond
Silmade värv Sinine
Keha mõõtmine 34-26-36
Ehitamine Hour-Glass
Abielus Jah (varem)
Poiss-sõbrad Ära
Endine abikaasa Chris Schuman
Elukutse Spordiajakirjandus
Positsioon TV saatejuht ja korrespondent
Netoväärtus 1,5 miljonit dollarit
Endised frantsiisid Washingtoni müstikud, Chicago taevas
TV-sidemed NFL-võrk, Fox Sports, ESPN, NBC Universal Sports
Sotsiaalmeedia Instagram , Twitter
Viimane uuendus Juuli 2021

Stacey Dales | Pere, varane elu ja haridus

Stacey Dales sündis tema vanematel, Heather Dales ja Jim Dales ,peal 5. september 1979 ,aastal Collingwood, Ontario .

Kuigi Stacey sündis Collingwoodis, veetis ta märkimisväärse osa lapsepõlvest Brockville'is.

Pealegi oli noor Dales väga varakult huvitatud nii jalgpallist kui ka korvpallist. Lõppkokkuvõttes otsustas ta mängida korvpalli, kuna see oli tema esimene armastus.

Seejärel osales Ontarios kohalik Tuhande saare keskkool.

Tema ajal koos TISS Piraadid naiste korvpallimeeskond viis Stacey meeskonna kolmele järjestikusele kohale Ontario ‘AA’ kõrge koolide tüdrukute meistrivõistlused korvpallis 1994, 1995 ja üheksateist üheksakümmend kuus.

mida tähistab tj vattides

Stacey Dales | Karjäär

Olles lõpetanud keskkooli rahva ühe parima mängijana, soovisid paljud USA-s asuvad kolledžid Stacey teenuseid. Kuid lõpuks oli see Oklahoma ülikool kes maale noore imelaps.

Staceyl oli pehmelt öeldes üks kuradima ülikoolikarjäär, mis nägi teda muutuvat Suur 12 Aasta konverentsimängija järjestikku sisse 2001 ja 2002.

Oklahoma ülikool, Stacey Dales

Dales Oklahoma ülikoolis oldud aja jooksul

Lisaks nimetati teda ka esimeses meeskonnas All-American aastal 2001 ja 2002, koos olemisega Suur 12 kõigi aegade karjääri abijuht (764) tänaseks.

Lisaks sellele 40-aastane oli ka kogu spordiala Akadeemiline üle-Ameerika aasta aastal 2002.

Seega, olles kogu keskkooli ja kolledži jooksul kogunud uskumatuid etendusi, paljud WNBA meeskonnad soovisid 6 jalga tulistamisvalvur.

Kui olete huvitatud korvpalli kampsunite ostmisest, klõpsake siin >>

WNBA karjäär

Kõik, kes jälgisid naiste kolledžikorvpalli, teadsid, et Stacy oli üks parimatest mängijatest 2002 WNBA mustand .

Seega, nagu arvata võis, valis Ontario kodumaine üldarvestuses kolmandaks Washingtoni müstikud mustandis. Sellega sai Dales ka kanadalase kõigi aegade kõrgeimaks valikuks.

Washingtoni müstikud, Stacey Dales

Washington Mystics koostas Dalesi 2002. aasta NBA drafti üldarvestuses kolmanda koha.

Seega olid Staceyl suured ootused kolledživormi ülekandmisel suurde liigasse. Jäädes truuks oma hype, 6 jalga punktivalvur esines ülimalt hästi, kui ta oma esimese tegi All-Star välimus ainult tema uustulnukeaastal.

Pärast seda mängis ta sisse WNBA aastaks veel enne pensionile jäämist 2004 tõttu Raynaud ’fenomen , mis mõjutab käsi.

Kuigi Staceyl oli raske otsustada, pidi ta hoolitsema ka enda ja oma tuleviku eest.

Kia Nurse Bio: Instagram, Austraalia, palk, leping, karjääriviki >>

Seevastu Dales tegi tagasituleku vaid aasta hiljem, mis šokeeris paljusid fänne ja analüütikuid.

Sellest hoolimata teadsid kõik 6 jalga punktivahi anded. Nii et 2006, Stacey liitus Chicago taevas ja viibis frantsiisis kaks aastat.

Pärast seda 40-aastane käed andsid, kui ta mängijakarjääri ajal teist ja viimast korda pensionile jäi 2008.

Sellest ajast peale pole Dales kunagi kuskil professionaalselt mänginud. Selle asemel töötab ta saatejuhi ja korrespondendina NFL võrku.

Stacey võeti siiski sisse Brockville'i kuulsuste hall aastal 2016 silmapaistva panuse eest naiste korvpalli.

Telekarjäär

Varsti pärast ülikooli lõpetamist ei mänginud Stacey ainult professionaalselt WNBA, kuid ta töötas ka kõrgharidusreporteri ja -analüütikuna ülikoolikorvpalli kajastamisel ESPN.

Seega, kui 40-aastane aastal toimus ennetähtaegne pensionile jäämine 2008, tal oli asendajana juba asendusamet.

Seejärel veetis Dales järgmised neli aastat koos ESPN, õppida ja areneda oma uueks täiskohaga ametiks.

Tegelikult sai Ontarios pärit põliselanikest esimene naine, kes töötas ateljees meeste korvpallianalüütikuna ESPN.

Seega, olles saavutanud tohutu populaarsuse ESPN, NFL-võrk tulid helistama, et palgata Stacey nende võõrustajaks ja riigikorrespondendiks.

Seejärel kasutas endine punktivaht võimalust ja ülejäänu on ajalugu, sest Dales astub temasse 11. aasta võrguga.

Lisaks sellele 40-aastane töötas ka korrespondendina NBC Universaalne sport jooksul 2010 taliolümpiamängud .

Stacey töötas ka esireklaami kajastava kõrvalreporterina NBA ja NFL mängud TNT ja CBS, vastavalt.

Kui olete huvitatud korvpallisaabaste ostmisest, klõpsake siin >>

Sisse 2018 ja 2019, Dalesi võttis tööle Phillips 66 oma kaubamärgi suursaadikuna ja pressiesindajana tänu oma kuulsusele ja austatud mainele.

Samal ajal sai Stacey ka tööpakkumise, kus töötada Fox Sports kui nende naiste naiste kolledžikorvpalli värvianalüütik 2018-19 hooaeg .

Stacey Dales | Kolledži statistika ja WNBA statistika

  • Kolledži statistika
Aasta Perearst Punktid FG% 3P% FT% RPG APG SPG BPG PPG
Karjäär132192044.434.868.75.55.81.90,314.5
  • WNBA statistika
Aasta Perearst PTS FG% 3P% FT% eFG% Brt HARU WS FOR
WNBA karjäär1509.238,034.873.947.62.22.76.313.3

Stacey Dales | Vanus, kõrgus ja kehamõõtmised

Olles sündinud aastal 1979 muudab Stacey vanuse 40 aastat praegu. Lisaks sellele 6 jalga blond sündis 5. september , mis teeb temast horoskoobi Neitsi.

mida tähistab tj vattides

Ja kodakondsuse osas sündis Dales aastal Ontario, mis teeb temast kanadalase.

Ansu Fati Bio: statistika, karjäär, palk, puhasväärtus, rahvus Wiki >>

Edasi liikudes seisab Stacey täpselt 6 jalga , mis on naise jaoks üsna pikk. Samamoodi kasutas Ontario põliselanik oma pikkust maksimaalselt, kui mängis WNBA.

Kuid nüüd, kui Dales on pensionil, ei pruugi tema pikkus nii suureks faktoriks olla.

Lisaks sellele 40-aastane kaalub 155 naela ( 70 kg ), kusjuures tema keha mõõtmed on peaaegu täiuslikud 34 tolli rinnal, 24 tolli vööl ja 36 tolli tuharatel.

Stacey Dales Bio | Netoväärtus ja palk

Alates 2021, Dalesi puhasväärtus on 2 miljonit dollarit teenis peamiselt tema mängijakarjäär IN NBA ja siis kui a Fox Sports , CBS, NBC, ja ESPNi reporter .

Veelgi enam, 40-aastane on tegelenud profispordiga ligi kaks aastakümmet. Seega on tema puhasväärtus palju ära teenitud.

James Borrego Bio: leping, karjäär, netoväärtus, kolledž, palgaviki >>

Lisaks teenib Stacey praegu raha 100 000 dollarit aastas , töötades NFL reporter ja saatejuht NFL-võrk .

Samamoodi, sest see on tema 11. hooaeg võrguga tunneme, et NFL Võrk peaks suurendama selle blondi ilu eest palka, mis on palju ära teeninud.

Stacey Dales | Abielu ja suhted

Stacey isiklikust elust rääkides oli ta kunagi abielus naine. Selgituseks 40-aastane blond pomm abiellus oma kauaaegse poiss-sõbraga, Chris Schuman .

Lisaks sidus paar sõlme kinni 13. aprill 2002 , varsti pärast ülikooli lõpetamist.

Dales Abikaasa

Dales koos oma endise abikaasa Schumaniga

Kuid kahjuks ei suutnud paar oma suhet täpsustamata asjaolude tõttu säilitada. Seetõttu lahutas Stacey oma mehe ja pole sellest ajast peale suhtes olnud. Vähemalt seda ta kujutab.

Sellest hoolimata pole Dalesi kauni välimuse ja võluva isiksuse järgi otsustades kahtlustki, et ta seekord oma õige hingesugulase leiab.

Stacey Dales | Sotsiaalmeedia kohalolek

Instagram : 25,7 tuhat jälgijat

Twitter : 222,1 tuhat jälgijat

Stacey Dales | KKK

Kellega Stacey Dales on abielus?

Praegu pole NFL Network'i reporter kellegagi abielus. Ta oli aga abielus oma kauaaegse poiss-sõbra Chris Schumaniga.

Kui vana on Stacey Dales NFL Networkist?

Endine WNBA mängija on 2021. aasta juuli seisuga 41-aastane.

Kust on pärit Stacey Dales?

Stacey on pärit Collingwoodist, Ontario, Kanada.

Kus Stacey Dales ülikoolis käis?

Dales läks Oklahoma ülikooli (OU), kus mängis Oklahoma Soonersi naiste korvpallimeeskonnas kollegiaalset korvpalli.

Mida ütles Stacey Dales Kotkaste esimese vooru kohta?

Stacey ütles Eagle'i esimese vooru kohta järgmist,

Nad on valmis liikuma ülespoole, liikuma allapoole - mis puudutab kaubandust - või jäävad sinna kell 12. Rääkisin hoones paari inimesega ja nad usuvad, et see asi ulatub 16, 17 sügavusele.

Nii, jah, nad lähevad läbi oma 1 kuni 12. Mitte tingimata visand mustand, vaid nende juhatus, tuginedes nende hinnetele. Ja kui keegi on seal kell 12, on ta valmis streikima.