Sportlane

Sindarius Thornwell - statistika, Instagram, palk ja meeskond

Sindarius Thornwell on Ameerika professionaalne korvpall New Orleans Pelicans selle Riiklik korvpalliliit (NBA) .

Ta on võitnud SEC All-Freshmani meeskonna, esimese meeskonna All-SECi ja SEC aasta mängija.

Enne üksikasjadesse sukeldumist on siin mõned kiired faktid Sindarius Thornwelli kohta.

Ema nimi Sharicka Thornwell
Õed-vennad 2; Quantavious (vend), Quasheka (õde)
Jersey number # 12
Liitumine Los Angeles Clippers (endine), Rio Grande Valley Vipers (endine), New Orleans Pelicans (praegune)
Netoväärtus Puudub
Sotsiaalmeedia Twitter: @ Sin_City_803

Instagram: @ s_thornwell0

Tüdruk Korvpalli uustulnukaardid
Viimane uuendus Juuli 2021

Sindarius Thornwell | Varane lapsepõlv ja haridus

Sindarius sündis 15. november 1994 , sisse Lancaster, Lõuna-Carolina, USA . Ta sündis oma isalt Greg Wade, ja ema Sharicka Thornwell .

Tal on üks vend Quantavious ja üks õde Quasheka. Tema rahvus on ameeriklane ja rahvus afroameeriklane. Pole teada, millist usku ta järgib või kas ta järgib mõnda usku või mitte.

Sindarius käis Lõuna-Carolinas Lancasteri linnas Lancasteri keskkoolis kuni noorema aastani. Seejärel siirdus ta oma vanemaks aastaks Virginia osariigis Wilsoni osariigis Oak Hilli akadeemiasse. Hiljem osales ta Lõuna-Carolina ülikool .

Võite olla huvitatud sellest Magic Johnson - puhasväärtus, kõrgus, statistika ja rõngad >>

Sindarius Thornwell | Vanus, pikkus ja füüsiline välimus

Alates 2020. aastast on Sindarius 26-aastane , ja kuna ta sündis 15. novembril, on tema Tähtkuju Saggitarius .

Ta seisab 6 jalga ja 5 tolli (või 196 cm) pikk ja kaalub ligikaudu 215 naela (või 98 kg) .Tema mustad juuksed ja pruunid silmad kiidavad tema siledat nahka, rääkimata tema sportlikust kehaehitusest.

Sindarius Thornwell

Sindarius Thornwell | Karjäär

Keskkooli karjäär

Sindarius kogus keskmiselt 26,8 punkti mängus ning keskmiselt 8,6 lauapalli ja 3,6 resultatiivset söötu. Ta viis Oak Hill Academy meeskonna oma vanema hooaja jooksul 33-5 rekordini.

ESPN.com hindas teda 39. parimaks mängijaks ning Rivals.com ja 247sport.com 4-tärniliseks.Samuti hindas Sindarius Rivals.com oma klassi parimat laskevalvurit ja 43 väljavaadet.

ESPN.com hindas teda 2013. aasta klassis üldarvestuses 39. kohale. Ta oli Lõuna-Carolina osariigis kõige paremini hinnatud mängija. Sindarius võistles 2012. aasta Nike Global Challenge'is, mängides 4 mängus.

Kolledži karjäär

Frank Martin juhendas teda Lõuna-Carolina ülikoolis.

2013-14

Sindarius alustas oma uustulnukakampaania kõiki 34 mängu. Esimese aasta jooksul viskas ta mängu jooksul keskmiselt 29,4 minutiga 13,4 punkti, 4,1 lauapalli, 3,0 korvisöötu ja 1,2 vaheltlõiget.

Tema skoor 13,4 punkti mängu kohta oli üldarvestuses SEC-i esmakursuslaste seas teisel kohal, teisel kohal aga 1,2 vaheltlõiget ja kolmandal kohal 3,0 korvisöötu mängu kohta.

Sindarius viskas SEC-mängude keskmiselt 33,2 minutiga 15,6 punkti, 4,7 lauapalli, 4,0 korvisöötu ja 1,2 vaheltlõiget. Ta lõi karjääri esimese 20-punktilise mängu 12. novembril Bayloris nr 23.

Samuti mängis ta 17. detsembril toonase hooaja tippmängu 36 minutit Manhattani vastu. Sindarius pani 11. jaanuaril LSU vastu kirja karjääri parimate üheksa väljakuvärava 25 punkti.

kui vana on kay adams tere hommikust jalgpallist

18. jaanuaril pani ta oma karjääri esimese duubli duelli duubliks Ole Missile 24 punkti ja hooaja kõrgeima 11 lauapalliga.Samuti said Sindarius mässajate vastu 37 minuti jooksul hooaja parimad neli 3-punkti väljakuväravat.

22. jaanuaril viskas ta 8-st 12-st laskmises karjääri kõrgeima 26 punkti, sealhulgas üheksa vabaviset, Georgia ülikooli vastu.

Pealegi viskas ta 15. veebruaril Alabama vastu meeskonna kõrgeima 22 punkti nelja lauapalli ja nelja korvisööduga. Ta nimetati All-SEC Freshmani meeskonna liikmeks.

2014-15

Sindarius alustas hooaja kõiki 33 mängu ning kogus keskmiselt 30,1 minutiga mängus 11,1 punkti, 4,9 lauapalli, 2,2 korvisöötu ja meeskonna kõrgeim 1,3 vaheltlõiget.

SEC-i mängudes kogus ta keskmiselt 10,6 punkti, 4,2 lauapalli, 2,2 korvisöötu ja 1,1 vaheltlõiget 32,1 minutiga mängus.

Sindarius Thornwell kollegiaalse karjääri ajal

Ta pani kirja meeskonna kõrgeima 23 kahekohalise punktimängu, ühe double-double, 17 mängu vähemalt viie lauapalliga ja 12 mängu vähemalt kolme korvisööduga.

Sindarius sai mängu kokkuhoidmises 10. koha SEC-is, mis oli 1,3. Ta registreeris 26. novembril UNC Asheville'i vastu võidetud karjääris rekordi - kuus varastamist.

Teile võiks huvi pakkuda Luka Doncic Bio - puhasväärtus, statistika, palk, tüdruksõber >>

2015-16

Sindarius alustas hooaja kõiki 34 mängu ja kogus keskmiselt 33,1 minutiga mängus 13,4 punkti, 4,8 lauapalli, 3,8 korvisöötu ja 1,5 vaheltlõiget. Keskmiselt viskas ta SEC-mängudes 14,3 punkti, 4,7 lauapalli, 3,9 korvisöötu ja 1,4 vaheltlõiget 35,2 minutiga mängus.

Ta saavutas SEC-s kuuenda koha nii mängu kokkuhoidmises (1,5) kui ka minutites mängu kohta (33,1). Clemsoni vastu oli tema esimene poolaeg ESPN Sportscenteri päeva number 1 mäng.

2. jaanuaril viskas ta Memphise vastu võidetud meeskonna rekordi, 18 punkti. Oma 1000. karjääripunkti kogus ta võidus Commodorese vastu.

2016-17

Tema vanem aasta on see, kui Sindarius tõeliselt säras. Keskmiselt kogus ta 34,2 mänguminutiga mängus 21,4 punkti, 7,2 lauapalli ja 2,2 vaheltlõiget, mis olid karjääri tipud peaaegu igas statistilises kategoorias koos 44,4 väljakuvärava protsendi ja 83,0 vabaviskeprotsendiga.

Liiga treenerid nimetasid ta SECi aasta mängijaks; nimetas ka All-SECi esimest meeskonda ja kaitsekaitsemeeskonda.

SEC-is kogus Sindarius keskmiselt 21,4 punkti ja 2,1 vaheltlõiget mängu kohta. Tema 66 varastust hooaja jooksul, mis oli üheks hooajaks Carolina ajaloos kõigi aegade seitsmes.

Korvpalluri 663 punkti skoor on ühe hooaja jooksul Carolina ajaloos kõigi aegade neljas. Võidus Michigani üle 23. novembril kogus ta 21 punkti meeskonna rekordi.

Pealegi tõi ta 7. veebruaril Alabama vastu peetud mängus karjääri kõrgeimad 44 punkti, 21 lauapalli ja 56 minutit. 26. märtsil valiti ta Ida piirkonna silmapaistvamaks mängijaks.

Sindarius oli peamine liider, kes aitas Lõuna-Carolinast nr 7 pääseda 2017. aasta NCAA turniiril Final Fouri, mis oli Lõuna-Carolina ajaloo kõrgeim tulemus.

Peale selle on tema tsitaat Me selles, miks mitte seda võita? võidu järgimine oli üsna kuulus. See näitas tema võitja suhtumist.

Professionaalne karjäär

Los Angeles Clippers (2017–2019)

Algselt valiti Sindarius 2017. aasta NBA draftis 48. valikuga 22. juunil 2017 Milwaukee Bucks poolt. Kuid tema õiguste eelnõu kaubeldi Los Angeles Clippersiga. Los Angeles Clippersiga sõlmis ta lepingu 26. juulil.

Rio Grande oru rästikud

Sindarius sõlmis 4. augustil 2019 lepingu Cleveland Cavaliersiga ja mängis kolmes eelhooaja mängus. Temast loobuti aga 16. oktoobril.

Canton Charge omandas ta, kuid ta vahetati 26. oktoobril 2019 Rio Grande Valley Vipersisse G-liiga esimese vooru valimiseks 2020. Hooajal 2019-20 viskas ta keskmiselt 9,2 punkti, 5,2 lauapalli ja 4,6 abistab mängu kohta 42,9-protsendilises laskmises.

Sindarius Thornwell kohtus

New Orleans Pelicans

New Orleans Pelicans sõlmis ta 6. juulil 2020 ülejäänud hooaja 2019-20 asendusmängijana.

Sindarius Thornwell | Karjääristatistika

Aasta Perearst GS MPG FG% 3P% FT% RPG APG SPG BPG PPG
Karjäär1601910.8.407.340.6721.3.7.5.22.5

Lisateavet saate tema hooaja 2020-21 statistika ja mängulogi kohta ESPN.

Sindarius Thornwell |Netoväärtus

Sindarius on kogu oma karjääri jooksul teeninud korraliku summa raha. Tema täpne palk ja netoväärtus pole siiski kättesaadavad, kuna seda pole avalikustatud.

Ütlematagi selge, et teenib New Orleansi Pelicansiga sõlmitud lepingust hästi. Kui mängijad saavad heakskiidulepinguid, võib järeldada, et ta elab mugavalt.

Alates 2021. aastast on Sindariuse palk hinnanguliselt 183 115 dollarit.

Peale selle elab ta uhkes majas ja omab mitut autot. Ta elab oma parimat elu, tehes samal ajal unistuste karjääri.

Sindarius Thornwell | Isiklik elu

Alates 2020. aastast ei käi Sindarius kellegagi tutvumas. On teatatud, et tal on varem olnud vähemalt üks suhe. Tema isiklikust elust pole palju teada.

Sindarius Thornwelli tilkumine

Sindarius Thornwell |Sotsiaalmeedia kohalolek

Twitter : 29,3 tuhat jälgijat

Instagram : 64,1 tuhat jälgijat

Levinud päringud

Mis on Sindarius Thornwelli perekonnaseis?

Ta on vallaline.

Kas on uudiseid, et Sindarius Thornwell vabastatakse?

Ei, tema vabastamise kohta pole uudiseid. Hiljuti on mängija sõlminud Orlando Magicuga kahepoolse lepingu.

Mis on Sindarius Thornwelli sihtnumber?

Kuna ta elab Floridas Orlandos, saate tema sihtnumbrit kontrollida ZipCodeMap.

Kes on Sindarius Thornwelli agent?

Thornwelli esindaja on prioriteetse spordi ja meelelahutuse osakonna Andy Shiffman.

Kas Sindarius Thornwell on vigastatud?

Kuna teda vigastatute nimekirja ei panda, pole ta tõenäoliselt vigastusi saanud. Siiski jättis ta hooaja alguses mõned mängud vahele Covid-19 protokollide tõttu.