Jalgpall

Sergio Aguero esimene Premier League'i värav pärast 14 kuud ajab Manchester City’s tippu

Millist Filmi Näha?

Aguero jaoks on see olnud pikk vedamine. Eile õhtul naasis tema skoorivõime. Craven Cottage nägi teisel poolajal ründaja võidukat penaltilööki. See sillutas teed City juhtpositsioonile kui esiliiga meistrivõistluste kõrgeim kandidaat.

Nende ületamatu võiduseeria möödunud talvel on pannud nad pidevalt tippu.

Alles pärast teise poolaja algust; matšis löödi väravaid mitme minuti jooksul.

Sergio Aguero

Sergio Aguero esimene esietendus värav Manchester City eest (Allikas: Mundo Albiceleste)

Kiirel liikumisel John Stone, Gabriel Jesus ja Sergio Aquero viskas hoogu kogudes kolm väravat järjest.

Guardiola rääkides Aguerost, Tema jaoks on eesmärgid kõik, ka Gabriel [Jeesus].

Kõik tahavad bussi hüpata - ta on enam kui teretulnud! See oli tema eesmärk nii tähtis - ta mängis esimest korda üle pika aja 90 minutit.

Rekordiliselt on argentiinlane Premier League'i edetabelis neljas.

Linnake tiitlivõistluste esijooksja

Linna erakordne esitus sel hooajal on vaieldamatu. Nad on nende endi võistlus.

Neil on vaja ainult 14 punkti, kui kaheksa finaalmängu on jäänud. Ja võidusõidu tiitel on nende oma.

Võites oma kaheksast viisist viimased liigamängud skooriga 22 väravat ja kolm kaotust, tunduvad nad halastamatud.

Laupäeval oli City jaoks liikvel kolme inimese kaitse. Jeesus ja Aguero paigutati tandemisse ette.

Esialgu ei töötanud strateegia nii, nagu Guardiola lootis. Kuigi kriitiline samm Raheem Sterlingi, Kevin de Bruyne'i ja Ilkay Gundogani puudumisel.

See plaan ründas ka Fulhami mänedžeri Scott Parkeri keskründemängu.

Ässi ründaja Aquero ei saanud aga head algust, peaaegu ei pääsenud pallile ligi. Tundus, et ta pole omamoodi ja ei olnud esimese poolaja tipus.

Ferran Torrese kiire proovimine ja Bernardo Silva kerge pingutus ei tõmmanud seda. Mõlemal jõupingutusel puudus ühtekuuluvus.

Alles pärast teist poolaega läks mäng teist suunda. Ja Guardiola plaan tasus end ära.

kui palju lapsi jõgedel on

Minut ja 16 sekundit hiljem teisel poolajal kasutas Cancelo karistuslöök John Stonesit, et tungida Fulhami vastasseisu ja lüüa oma kampaania kümne mängu jooksul neljas värav.

Fulhami ja Manchesteri linna tegevus (Allikas: News Rush)

Jeesuse võimalus tekkis üheksa minutit pärast skoori juhtimist, kui Ivan Cavaleiro ja kapten Joachim Andersen läksid segamini. Ta töötas neist kahest mööda ja põgenes Alphonse Areolast, et saada võistluse 12. värav.

Lõplik ja kokkuvõttev eesmärk oli loetud minutitega. Ka selle pärast, et City oli õnnelik. Tosin Adarabioyo rikkus Torrest tahtmatult, lükates ta kasti, mille tulemuseks oli penalti.

Aguero tuli väljakutsele vastu, elustas ja skooris täpselt kohapealt. Fulhami prantsuse väravavaht oli kõik üleval, kuid veteranründaja tegi oma jälje.

See oli City 99. värav pikas võiduseerias. Ja selle tulemuseks oli klubidega võrdne 16. võõrsilmäng.

Fulhami kukkumine

Mängu alustas võistlusvaim. Arusaadavalt tegi Fulham häid edusamme, eriti pärast suurepärast võitu meistri Liverpoolis.

Viimase kuue kohtumisega teenides koondskoori 18: 0, tuginesid nad tugevale kaitsemeeskonnale: Andre-Frank Zambo Anguissa, Harrison Reed, Kenny Tete ja Ola Aina.

mitu karjäärivõitu on joonistatud puudel

Esialgu esimesel poolajal pingelise mänguna näinud mäng muutus teisel poolajal mõne minuti jooksul kiiresti.

Need olid puudused, mille kõrvaldamiseks on Parker ja tema meeskond tegelenud. Ehkki seda toetab võimas kaitse, ei olnud võtmemängijate esitus märgiline.

Cancelo karistuslöök läks Tosini poolt mööda, Anderseni viga andis Jeesusele väravavõimaluse ja penalti oli kirss tordil.

Kahjuks näevad suvilased nüüd vaeva, et liikuda põhjakolmikust kõrgemale, ehkki nende mängitud mängude arv ületab nii Brightoni kui ka Newcastle'i, kes on kohe nende kohal.

Nad mängivad reedel Craven Cottage'is Leeds Unitediga ja loodavad seekord võita, et säilitada oma tipptaseme staatus.

Rääkis Parker BBC päeva matš :

Pettumus. Täna on õiglane öelda suurte osade kohta - palusin meeskonnal olla julge ja näidata julgust meeskonna vastu, kes saab meistriks - ja me olimegi. Ei saa eitada, et vead, mille väravate eest ära andsime, olid lohakad ...

Seejärel jätkas ta,

Iga mäng, kuhu me läheme, tahame midagi saada. Muidugi [järgmisena Leedsi vastu] on mäng, kuhu tahame minna ja punktid saada. Liigume edasi.

Rääkis Pep Guardiola Sky Sports : Üldiselt oli mäng karmil ja karmil staadionil tõesti hea, nad tulid siia ja võitsid eelmisel nädalal Anfieldil ning loovad alati võimalusi.

Teadsime, et see on oluline sel nädalal, kui mängiti kolme mängu kolmel erineval võistlusel; alustasime ühega (võit). Kuid Esiliigasse on jäänud kaheksa mängu, nüüd keskendume Meistrite liigale.

Väärt lugemist: Tucheli ajastu jätkub, kuna bluus jääb endiselt võitmatuks >>