Nba Uudised

Russelli ajalooline kolmikduubel, Hardeni frantsiisiplaat, Kyrie ja Steph hämmastav tulu

Millist Filmi Näha?

Washington Wizardi oma Russell Westbrook tegi veel ühe kolmikduubli rekordi ja andis NBA-le ajaloolise õhtu, mida meenutada.

Russellil on NBA-s juba palju topeltduubli rekordeid, sealhulgas kõige rohkem ühe hooaja jooksul tehtud kolmikduublit.

Ta lisas esmaspäeval, 30. märtsil mängus India Paceriga oma nime all veel ühe rekordi.

Westbrook mängis karjääri ühe parima mängu, kus ta viskas 35 punkti, 21 korvisöötu, kaks vaheltlõiget ja 1,4 lauapalli.

Ta tulistas väljakult 14: 26 ja kaarelt 3: 6, et viia võlurid 132-124 võiduni.

Sellest tulenevalt sai temast NBA ajaloo esimene mängija, kes sai kolmikduubli 35 punkti ja 20 korvisöötu.

Ta ühineb kolmikduubli legendidega Magic Johnsonis ja Oscar Robertsonis.

Kuna nad olid NBA ajaloos ainult teised mängijad, kes said ühes mängus kirja vähemalt 30 punkti, 10 lauapalli ja 20 korvisöötu.

Lisaks edestab Westbrook Wizardsi frantsiisiajaloo enim kolmikduubli eest ka endist NBA meistrit Darrell Walkerit (15).

Kuna tal on nüüd Wizardsi jaoks rekordilised 16 kolmikduublit vaid 38 mängus.

Tegelikult tegi Westbrook kolmikduubli enne 4. veerandit ja see oli selleks 47. kord.

Seetõttu on temast ainus mängija, kes on selle viimase 25 hooaja jooksul saavutanud.

Wizardsi treener Scott Brooks kiitis Westbrookit ja ütles: 'Ta teeb asju, mida ma pole kunagi ajaloos näinud.

Olen selles liigas olnud 30 aastat. Ma ei tea, mees. See on hämmastav.

Vahepeal Russell Westbrook tema ajaloolisel kolmikduublil.

Olen uhke kui liider oma meeskonnakaaslaste paremaks muutmise üle. Täna õhtul aitasid poisid mind välja teha, laske teha ja liikumist hoida, ütles Westbrook.

Mõtteviis pidi minema välja ja olema agressiivne ning veenduma, et kataksin tiimikaaslastele laua.

Russell kirjutab ajaloo ümber

Russell kirjutab ajaloo ümber (allikas: wizofawes.com )

Nagu ma olen terve aasta teinud ja veendun, et neljandasse minnes on neil enesekindlust, lisas Westbrook.

Kui neljas tabab, on aeg üle võtta.

Russell Westbrook näitab oma muljetavaldava esitusega iga kord, kui astub väljakule, miks ta on tagasilöögikuningas.

Brooklyn Netsi James Harden seob kolmekordse duubli frantsiisi rekordi.

James Harden tegi esmaspäeva õhtul New Yorgis Minnesota Timberwolvesi võidu 112–107 eest 38 punkti, 13 korvisöötu ja 11 lauapalli.

mis koolis käis jeremy lin

Järelikult tegi Harden oma hooaja 12. kolmikduubli, kõik pärast Netsiga liitumist.

Ja nüüd viigistas ta Jetsi Kiddi püstitatud frantsiisirekordi Netsi mängija ühe hooaja jooksul tehtud kolmikduublist.

Erinevad, kuid mõlemad domineerivad ja on Jamesile nii lühikese aja jooksul muljetavaldavad, et leida nii palju kolmikduubleid, ütles peatreener Steve Nash.

Ta on meie liider ja tähendas meile teises triple-double'is palju.

James 12. kolmikduubel

James 12. kolmikduubel (allikas: netsdaily.com )

Te ei saa seda võtta kui iseenesestmõistetavat, kuid kipute natuke, sest ta suudab igal õhtul neid [kolmikduubleid] mütsist välja tõmmata.

Sa ei saa kunagi olla rahulolev, ütles Harden oma mõtteviisi kohta.

Ma ei saa olla rahulolev - ma pole kunagi selline olnud ega hakka ka nüüd alustama. Ma arvan, et saan alati parem olla. Ma arvan, et kui proovite midagi saavutada.

Esiteks peate peeglisse vaatama ja iseendasse vaatama, milliseid asju saate paremini teha ja kuidas saate meeskonna paremaks toimimiseks paremini kaasa aidata.

Ma saan kontrollida kõike, mis mu ümber toimub; Ma saan seda natuke kontrollida. Kuid üks asi, mida ma tean, et suudan kontrollida, olen mina ise.

Nets on nüüdseks võitnud 21 oma 21 mängust 18 ja läheb sel neljapäeval vastamisi Houston Rocketsiga.

Kyrie Irving naaseb Brooklyn Netsi eest.

Netsi punktivaht Kyrie Irving naaseb perekondlike asjaolude tõttu kolmest mängust eemalejäämise eest mänguks Timberwolvesega Brooklyn Netsi.

Kyrie Irving langes 27 punkti ja seitse lauapalli, et aidata Nets tema tagasitulekul võidule viia.

Alati, kui siia tuleb mõni vastasvõistkond või kui oleme teel, tunneme, et saame nende rekordist hoolimata nende parima löögi, ütles Irving postgame.

Ma tunnen, et me ei suutnud mängu tempot kontrollida. Nad purustasid klaasi, tegid täna õhtul pisiasju, mis neid mängus hoidsid.

Mõned vead meie otsas, mille ma arvan, et saame puhtaks. Rääkisime sellest rühmana riietusruumis ja homme vaatame filmi.

Need mängud tulevad kiiresti, nii et võtame võidu ja vaatame, kus saame õppida.

Võiduga paraneb Nets 32-15-le, mis on konverentsipositsioonil oleva 76ersi poolmänguline tagumine mäng.

Golden State Warriorsi Steph on pärast vigastuste taastumist hämmastav.

GSW Steph Curry naasis pärast sabaluu vigastuse tõttu viie mängu ärajäämist ja andis Warriorsile A võidu.

Stephen Curry tegi peaaegu kahe nädala jooksul esimeses mängus 32 punkti, 5 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Järelikult said Warriors 116–102 võidu Chicago Bullsi üle ja lõpetasid nelja mänguga kaotuste seeria.

Esimesel veerandajal viskas ta kolm kolmepunktiviset ja lõpetas veerandi 13 punktiga. Samamoodi tegi ta öösel kuus kolmekesi, tulistades väljakult 11 vastu 24 vastu.

Esimesed kaks veerandit oli see tihe mäng, kuna ükski meeskond ei suutnud juhtida rohkem kui 5 punktiga.

Kuid Dubs hakkas tempot üles võtma kolmandal veerandajal, kõik andsid mängule kõik.

Selle tulemusena said nad võidu pullide 116–102 üle.

Kuigi Curry esitus oli hämmastav, tegid tema meeskonnakaaslased ka Härja hoidmiseks ja võidu saamiseks hämmastavalt.

Curry naaseb 32 punktiga Warriors Beat Bullsina

Curry naaseb 32 punktiga Warriors Beat Bullsina (allikas: nba.com )

Andrew Wiggins sai 8-for-15 laskmises 21 punkti; Kelly Oubre Jr pani kirja 18-punktilise 11-tagasilöögiga double-double.

Samamoodi lõpetas Draymond Green 11 punkti ja üheksa korvisööduga.

kui palju raha Sidney Crosby teenib

Pärast nelja mänguga kaotatud seeria lõpetamist läheb GSW reedel vastamisi Miami Heatiga.