Pacer alustab Play-in turniiri tohutu võiduga Hornetsi üle

Millist Filmi Näha?

NBA play-in turniir algas teisipäeva õhtul, kui Indiana Pacer astus üles nr 9 Charlotte Hornetsi vastu. Ja Pacers purustas Hornetsi unistuse mängida play-off'is, alistades nad 144-117.

Pacers domineeris Hornetsi algusest peale ega andnud neile isegi väikest võimalust terve mängu vältel taastuda.

Võiduga hoiavad nad lootusi play-offi koha saavutamiseks.

Nagu nad nüüd Washington Wizardsiga silmitsi seisavad.

Kuna selle matši võitja seisab silmitsi kaotajaga play-in turniiri teisest matšist, mis on Boston Celticsi ja Washington Wizardsi vahel.

Seejärel otsustab matš idakonverentsi esikoha nr 8 ja haarab koha play-off'is.

Paceri esimesel veerandajal tohutu skoor.

Malcolm Brogdon alustas esimest veerandit Pacersi kolmepunktiviskega ja PJ Washington vastas siis kohe nurgalt tulnud kolmepunktiviskega.

Seejärel võttis Pacer kaks minutit pärast mängu juhtimist kolm punkti Doug McDermott paigutus.

Kolmepunktilise joone tagant viskas McDermott seekord veel ühe ämbri, pikendades eduseisu kuue punktini.

Kiiresti edenes eduseis 8 punktini, kusjuures veerandisse jäi 9:21.

Washington tegi siis Hornetsi jaoks kopa, kuid McDermott vastas kolmepunktiga.

Pacer asus seejärel 10-punktilises eduseisus, mis ulatus 13 punktini, kui McDermott kukutas veel ühe kolmepunktiviske.

Cody Zeller vastas siis ämbriga Terry Rozieri passil tagasi.

Poolele veerandajale mindi 12-23 Pacersiga juhtides.

Seejärel andis Oshae Brissetti dunk Brogdonil Pacerile veel ühe ämbri.

Seejärel heitis Zeller hüppaja Miles Bridgesi söödule.

Kuid Pacers põles, kui Brissett heitis kolmepunktilise vastuse kohe tagasi.

Charlotte jättis Pacersi kahekordistama oma punktid, jäädes veerandajale seisuga 4:36.

Nad jäid kell 18-32 seisul 14 punktiga alla, kui jõudsid kella järgi 2:35.

Kui veerandist oli jäänud umbes minut, jäid Hornetid maha 16 punktiga.

Seejärel lööb Devonte Graham Hornetsi eest pika kolmepunktiviske.

Seejärel lõi Pacer tagant-tagasi ämbrid, kui veerandist oli jäänud 19,3 sekundit, T.J McConnell vahistas LaMelo Balli söödu Grahamile ja viskas kopa alla.

Ja Edmond Sumner viskab veerandi 24–40 lõpetava summeri pealt maha panuse.

Pacers jätkas domineerimist ka teisel veerandajal.

Teist veerandit alustades jätkas Pacer domineerimist.

Teist veerandit alustas McConnell paar sekundit veerandisse hüppajaga.

Kelan Martin varastas seejärel palli Jalen McDaniels kui ta poolväljakul korvi sõitis.

Kuid McDaniels tõkestas Martini löögi kohe pärast varastamist.

Seejärel blokeeris Goga Bitdaze Terry Rozieri teises otsas ja vastas seejärel.

Ta blokeeris taas LaMelo palli löögi, andes võimaluse teise otsa tulistada.

Edmond Sumner sõitis siis korvi ainult Malik Monki tõrjumiseks.

Washington haaras siis palli, enne kui Goga värava sai, ja möödus LaMelost teise otsa kopa eest.

Seejärel vastas Martin järgmisele valdusele. Ja Malik pani selle siis Hornetsi jaoks maha.

Seejärel valmistasid sillad Hornetsi jaoks veel ühe kopa.

Malik tabas kolmepunktiviske veerandajaks jäädes seisuga 3:50. Sillad blokeerisid hiljem Domantas Sabonise, mis andis Hornetsi jaoks veel ühe ämbri Maliki dunkiga Grahami söödul.

Seejärel lõi Zeller Maliku söödu pealt panuse, vähendades eduseisu veerandajast kaks ja pool jäänud 16 punktini.

Ent Pacers viskas tagasi-tagasi ämbrid, viies mängu taas 20 punkti piiresse ja pikendades peagi eduseisu 23 minutiks, kui mängimiseks oli jäänud veel 34 sekundit.

Sillad varastasid Saboniselt palli ja andsid koppile Zellerile.

Justin Holiday viskas kolmepunkti sügavalt, mängimiseks oli jäänud vaid 7,6 sekundit.

Veerand lõppes 45-69, kui Pacer oli endiselt 24-punktilise eduseisuga juhtimas.

mitu tütart on John Forceil

Hornetidest ei tule tagasi.

Brissett avas kolmanda veerandi koosseisuga, millele järgnes Brogdoni kolmepunktivise.

Terry Rozier vastab siis Hornetsi eest koos paigutusega.

Pacer jätkas oma domineerimist, võttes Hornetsi ees 27-punktilise eelise, jäädes veerandajaks 8:50.

Seejärel skoorib Terry taas hüppaja kukutava kopa. Kohe pärast seda vastab Sabonis ka hüppajaga.

Pacer ei peatanud, et nende Brissett lasi teise ämbri maha.

Kuid Zeller võttis Justini söödu Brogdonile vahele ja heitis teise otsa panuse.

Seejärel viskas Rozier Grahami söötmisel Hornetsi jaoks veel ühe kopa.

Zeller püüdis uuesti kinni McDermotti söödu Sabonisele, mis viis Hornetsi teise ämbrini.

Brissett langetas Sabonise väravasse jäädes veerandajaks jäänud 4:26 kolmepunktiviske.

Sabonis loobus järgmisele valdusele asetamisest. Munk tegi kolmepunktiviske, vähendades 28-punktilist eduseisu.

Järgnevalt tegi Sabonis vasakukäelise ülespaneku. Seejärel lõi munk veel kolmepunktiviske.

McConnell sõidab korvi, saades paigutuse, kusjuures veerandisse jääb 47,6.

Ta lõi veerandi 78-108 lõpetanud summeri juures taas hüppaja, kui Pacer võttis 30-punktilise eelise.

Paceri jaoks pole vaja tagasi pöörata.

Pacer domineeris jätkuvalt Hornetites ega vaadanud kordagi tagasi esimesest eduseisust saadik.

Brissett jätkas neljandas oma kuuma skoorimist, kui avas veerandid ujukiga.

Siis lasi LaMelo pärast kolmepunktiviske maha.

Aaron Holiday alley-oop Brissettile andis Pacersile veel ühe ämbri.

LaMelo vahetu sööt Milesile, kes võib olla üks parimatest abistamistest, millele Pacers vastas.

skylar diggins-sepp daniel sepp

Seejärel viskas ta ujuki, andes Hornetsile veel ühe ämbri.

Pacers ei taganenud, kui McConnell tegi vea ja tegi samal ajal ämbri.

Nad olid 122–91, kelleks jäi 7:33, ja läksid siis koppa skoorides edasi-tagasi.

Pacers ei vaadanud kunagi tagasi ja jätkas ämbrite valmistamist ning vastas igale Hornetsi tehtud ämbrile.

Kelan Martin tegi pärast seda dunki. Seejärel viskas ta hüppaja seisul 4:46, jäädes veerandajale, andes Pacersile 34 punkti eduseisu.

Cassius Stanley varastas palli LaMelolt ja andis Pacersile veel ühe ämbri.

Pacers blokeeris Hornetsi skoorimise, mille tulemusel läksid nad 39-punktilisse eduseisu pärast seda, kui Martin tabas kolmepunktiviske.

Hornetid jätkasid pingutusi vaatamata Pacersi järeljäämisele ja kaotasid lõpuks Packeritele 117-144.

Tohutu väravaõhtu Pacersilt.

Pacers astus väljakule ilma võtmemängijata Caris LeVert kuna ta oli liiga tervise- ja ohutusprotokollide tõttu välistatud.

Kuid ilma LeVertita mängis Pacers ikkagi hiilgavalt ja alistas Hornetsi.

Charlotte Hornetsi ülisuure punktivõidu saavutamiseks viskas Pacersi 8 mängijat kahekohaliste punktidega.

Pacersi tabloo juhtis Oshae Brissett, kes viskas 23 punkti koos viie lauapalli ja 2 korvisööduga. Talle meeldis Indiana mängimine algusest peale.

Me peame lihtsalt tulema sama intensiivsusega, ütles Brissett. Tunnen, et tegime suurepärase töö, et varakult tooni anda ja neile kõigepealt pihta saada ega lasknud end tegelikult alt vedada. Tegime seda terve mängu vältel; aga tõesti, selle esimese viie kuni kümne minuti jooksul läksime nende poole ja me ei hoidnud end tagasi. Me peame neljapäeval tegema sama, kelle vastu me mängime.

Doug McDermottil olid mängu algusest peale suurepärased skoorid, kuna ta langes esimesel veerandajal 16 punkti, mis viis Pacersi juba mängu algusest Pacerssi ees kahekohalise edumaa.

Malcolm Brogdon panustas algkoosseisu 16 punkti ja 8 lauapalli. Ta mängis esimest mängu alates 29. aprillist, kuna oli väljas reieluu vigastuse tõttu.

Ma olin alati teadlik oma reieluust, ütles Brogdon. Kui tegelete reieluu probleemidega, võib see olla ohtlik, nii et kui olete väljas asjadest, mida te ei tee, on natuke kõhklusi. Nagu täna õhtul, ei kavatsenud ma rahva seas ühtegi tagasilööki teha. Ma ei hüppa nii kõrgele kui võimalik. Teadlikult ja teadvustamatult mõtlete asjadele, mida vältida. Kuid üldiselt tundsin end hästi. Ma tundsin end hästi. Mul on hea meel, et saime võidu.

Suurepärane ründav ja kaitsev lõpp Pacersile.

Pacersi ründav lõpp ei pidurdunud kunagi teiste mängijate kõrval peale Brissetti, McDermotti ja Brogdoni tohutu panuse.

Domantas Sabonis juhtis aga rünnaku lõppu 14 punkti ja 21 lauapalliga kaksikduubel koos 9 korvisööduga.

Tulime suurepäraselt välja. Kõik olid ühenduses, ütles Pacersi ründaja Domantas Sabonis. Mulle tundub, et klõpsame iga mängu järjest rohkem. Pall liigub ja see on kõige olulisem osa.

Samal ajal kui Justin Holiday kogus 2 lauapalli ja 5 korvisöötu 12 punkti.

Samamoodi juhtis Goga Bitadze rünnakul pingil 14 punkti ja 10 lauapalli. Järgnes T.J. McConnell viskas 17 punkti 5 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Kelan Martin viskas 2 lauapalliga 14 punkti.

Kuigi Pacersi rünnak oli suur ja Pacersi treener Nate Bjorkgren tunnustas meeskonna kaitset nende esimesel poolajal kandmise eest.

Mulle meeldis energia, mis meil oli, eriti kaitseotstarbel, ütles Bjorkgren. Selle mängu esimesel poolel arvasin, et meie meeskonna kaitse on väga hästi ühendatud. Arvasin, et oleme väga füüsilised. Ma arvasin, et meil oli klaasil väga hea, eriti sellel esimesel poolaastal. Kuid üldiselt oli nii, et tüübid, kes täna õhtul võistlesid, ja liikumine ning see, kuidas nad seda ründelõpus jagasid, olnud hea osa saada.

Hornetsi südantlõhestav kaotus.

Hornetid on väga noor meeskond ja neil pole veel hooajajärgseid kogemusi.

Kohtumine oli Hornetsi viimane võimalus pääseda play-offi ning nad kaotasid selle võimaluse Pacersile.

Pärast mängu alguses koguni 30 punktist maha jäämist ei suutnud Hornetid enam tagasi tulla, kuna kogu aeg domineerisid Pacersid.

Vaatamata kaotusele näitasid mõned Hornetsi mängijad suurepäraseid näidendeid.

Miles Bridges juhtis tulemustabelit, heites 23 punkti, 8 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Järgnes Terry Rozier, kes viskas 16 punkti, 8 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Samuti tegi LaMelo Ball 14 punkti, tagasilöögi ja 4 korvisöötu.

Hornetsi pingi juhtis Cody Zeller, kes viskas 17 punkti koos 3 lauapalliga, 2 korvisööduga.

Malik Monk näitas suurepäraseid laskmisoskusi, kukutades 13 punkti, 2 korvisöötu ja kõigest 19 minutit mänginud tagasilöögi, tulid kõik pingilt.

Hornetsi treener Borrego ütles: 'Kõik suurepärased mängijad, kõik suurepärased meeskonnad on seda hetke just siin tundnud ja me pole erandid. Nii reageerite sellele. Peame paremaks saama. Iseasi, kuidas me sel suvel reageerime.

Ehkki see noor meeskond on kaotanud, tegid nad suurepärast tööd, hoides mängu lõpus asjadest edasi ja tehes asjad huvitavaks, enne kui lõpuks Pacersile langesid.

See näitab, et Hornetidel on ees väga helge tulevik.

Nüüd lähevad Pacers vastamisi Washington Wizardsiga, kes kaotas Boston Celticsile 118-100.

Nad külastavad neljapäeva õhtul Capital One Arenal Washingtoni võlureid, et kindlustada 8. koht.