Euro Cup

Inglismaa seisab pärast kolmapäevast võitu Eurofinaalis Itaaliaga silmitsi

Millist Filmi Näha?

Wembley: Inglismaa pääseb Euro 2020 finaalturniirile pärast seda, kui on võitnud 7. juulil Taani üle skoori 2 - 0

Inglismaa koondise jaoks on see olnud pikk ja vaevarikas teekond.

Midagi, mis kõlab nagu Homerose Odüsseia lugu. Kuid kolme lõvi jaoks on see oodanud rohkem kui viis aastakümmet.

Viimane rahvusvaheline turniir, mille nad võitsid, oli 1966. aasta maailmakarika finaal Saksamaa vastu.

Kindlasti on see meeskonna jaoks olnud pikk kaugus.

Ja Inglismaa ja tema inimesed ootavad nüüd väga finaalmängu 11. juulil.

Nad seisavad silmitsi raskekaalu Itaaliaga.

Mitte ütlemata, Inglismaa ülemuse jaoks Gareth Southgate ja tema mängijad, see oli võidukäik, mida nad on sellest ajast alates pidevalt töötanud.

Nad on saavutanud feat, mida ükski teine ​​Inglismaa pool pole seni saavutanud.

Nad jõudsid EM-finaali.

Inglismaa vs Taani: Euro 2020 teine ​​poolfinaal | Euro2020 uudised | Al Jazeera

Pärast 55-aastast ootamist võib Inglismaa koondis unistada võimalusest võita Euroopa meistrivõistluste karikas (Allikas: Al Jazeera)

Mõlema meeskonna väravad

Wembley vibe oli elektriline. Kuna kohal oli üle 60 000 fänni, oli see õhkkond, mida staadion polnud ammu tundnud.

Taani koondise mäng ei olnud vähem hirmutav ja Inglismaa võitles selle Taani dünamiidiga.

Enne mängu algust Harry Kane , Kolme Lõvi kapten, andekas Taani kapten, Simon Kjaer , trikoodega, millele on pressitud Erikeni nimi ja nr. 10.

Inglismaa koondise sisukas ja lugupidav žest.

Mõlemal meeskonnal tekkis mitu võimalust esimese poolaja jooksul esimene avavärav lüüa, kuid see oli taanikeelne Mikkel Damsgaard kellel see lõpuks õnnestus. Ja mis eesmärk!

See oli geniaalne karistuslöök täpsuse ja jõuga ning Inglismaa väravavaht Jordan Pickford ei olnud võimalust.

Siis tuli mõne aja pärast Inglismaa kord. Raheem Sterling viigistas seisu pärast seda, kui Kane tegi Sakaga ava.

Taani väravavahi jaoks polnud aega Kasper Schmeichel ja Sterling kasutas ära kasutamist.

Sterling saavutas Inglismaa koondise jaoks esimese poolaja jooksul võrdsustatud eesmärgi (Allikas: https://twitter.com/sterling7)

Kane'i tulemus juhib Inglismaad

Pärast esimest poolaega tekkis pinge. 1 - 1 võrdse skooriga liimiti mängu pealtvaatajad.

Mis järgmise 45 minuti jooksul välja mängitakse, oli närvesööv ja mõlema meeskonna jaoks oli surve peal.

Inglismaa jaoks oli ülimalt tähtis, et nad hoiaksid oma hoiaku.

Nad olid pärast 2018. aasta Moskvas toimunud maailmakarika poolfinaalis kaotamist täiesti rängad.

Samuti ei õnnestunud neil pääseda Italia 90 maailmameistrivõistlustel ja Euro 96 arvestuses.

Kuid eilses mängus olid nad tähele pandud. Nad mängisid hästi, vastates Euro 2020 finalisti-pretendendi kvalifikatsioonile.

Vaimselt olid nad valmis ja näitasid oma tugevust ja vastupidavust, kui nad jätkasid Taani kaitse taganttõukamist.

mitu last kurt warneril on

Kuid kui kell tiksus, jäi skoor võrdseks ja matš edenes 30 minuti lisarünnakuga.

Siis saabus võimaluse hetk. Pärast VAR-i kontrolli määrati Sterlingile karistus, kuna Joakim Maehle tegeles Man City poolkaitsjaga.

Seejärel tegi Kane sellest maksimumi ja lõi Schmeicheli pettumuseks tagasilöögi Inglismaa kasuks.

Kane Jubilant lööb Inglismaa võidumängu Euro 2020 poolfinaalis Taani vastu (Allikas: twitter.com/HKane)

Inglise meeskond teeb ajalugu

Kahtlemata muutsid Kolm Lõvi eilse matši unustamatuks: enda ja Inglismaa jaoks.

Uue läbikukkumise läbimine oleks neile ja nende fännidele olnud tohutu alt vedamine.

Kane mängis energiliselt ja tuliselt ning tema skoor oli tema meeskonna pääsuks Euro 2020 poolfinaali.

Ta peab koos teiste meeskonnamängijatega olema oma mängu tipus, kui nad tahavad Itaalia meeskonnale oma mängu eest jooksu anda.

Itaallased Giorgio Chiellini ja Leonardo Bonucci on kaks suurepärast keskkaitselist mängijat, kellega Inglismaa meeskond peab võitlema.

Sterling ja Harry Maguire on pühapäeval mängitava mängu võti. Ja mõlemad on valmis euro finaaliks.

Inglismaa mänedžer Gareth Southgate rääkis ITV Sport : Olen mängijate üle nii uhke. See on uskumatu võimalus olla osa. Fännid olid terve õhtu uskumatud ja teadsime, et see pole lihtne ... ütlesime mängijatele, et peame mingil hetkel üles näitama mõningast vastupidavust ja tagasilöökidest tagasi tulema. Tegime seda täna õhtul.

Kui olete oodanud nii kaua, kui meil on vaja läbi pääseda poolfinaalist, on mängijad - arvestades mõnede piiratud rahvusvahelist kogemust - teinud uskumatut tööd ....

Taani pekstud, kuid püsib endiselt pikk

Taanlased tundsid Inglismaa meeskonnale kaotusest emotsionaalset meelt.

Kuid nad teadsid, et on asetanud meeldejäävas Euro 2020 veerandfinaalis kvalitatiivsete mängijatena väga tugeva hoiaku.

Nad väärisid pärast mängu saadud aplausi.

Inglismaa võitles selle Taani dünamiidiga, kuna viimane võttis palli enda valdusse.

Pärast Christian Eriksen Südame seiskumine matšiga Soome vastu on nende jaoks olnud sügav kurbus ja südamevalu.

Kuid Taani boss DenKapser Hjulmand ja tema meeskond on väljakutsetest hoolimata märkimisväärselt hästi esinenud.

Nad on näidanud maailma jalgpalli iseloomu tugevust ning meeskonna ühtsust ja vaimu.