Wizards jahmatas 76ersi 4. mängu võiduga

No.1 Seed Philadelphia 76ers kohtus esmaspäeval 4. mängu Washington Wizardsi 8. kohaga.

76ers otsis Wizardsi seeriapühkimist ja teisest küljest vajas Wizards võitu, et oma lootust poolfinaaliks elus hoida.

Wizards hoiab oma lootust elus, alistades 76ersi 122-114 ja vähendades seeriat 3-1.

76ers alustas esimesel veerandajal tugevalt juhtima asumist.

Kuid pärast nende võtmemängija Joel Embiidi vigastust läks asi allamäge.

Lõpuks lahkus Embiid mängust ega naasnud mängu lõpuni.

Vaatamata Embiidi puudumisele pani 76ers neljandal veerandajal heitluse, enne kui Wizardsile alla jäi.

Teisest küljest võtsid Wizards oma hädavajaliku võidu Bradley Beali, Russell Westbrooki ja Rui Hachimura skoori taha.

76ers läks esimesel veerandajal juhtima.

Ben Simmons alustas esimest veerandit seisakuga. Bradley Beal vastas hüppajaga.

Seejärel viskas Simmons hüppe ja Seth Curry lisas järgmise palli pealt.

Nad olid seisul 8-4 ja 9:07 jäi veerandajale ning 76ers läks neljapunktiliseks.

Tobias Harris pakkus seejärel välja samm-hüppaja ja Joel Embiid lõi hüppaja maha.

Curry alley-oop Simmonsile lisas veel ühe ämbri, mis viis 8-1 jooksuni.

Seejärel vastas Davis Bertans kolmepunktiviskega.

Poolel veerandajal olid nad seisul 18: 10, kui Matisse Thybulle järgmisena dunkit lõi.

Robin Lopez blokeeris Joel Embiidi äärelt ja Embiid tuli kõvasti alla.

Samal ajal kui Bertans kukutas teisel pool kolmepunktiviske.

Thybulle vastas tagasi ja lõi kolmepunktivise maha. Embiid lisas järgmisele valdusele veel ühe ämbri.

Seejärel tegi Raul Neto vea koos paigutusega, vähendades 76ersi eduseisu 5 -punktiliseks ning 2 minutit oli jäänud.

Lopez andis Neto eksimuse järgmise valduse peale.

George Hill vastas Embiidi söödule kolmepunktiviskega.

Lopez tuli ämbriga Embiidi kohale ja lasi järgmisele valdusele uuesti konksulöögi.

Nad olid 29-28, kui Shake Milton loobus seisust, veerandaja lõpuni jäi 6,2 sekundit.

Veerand lõppes 31-28, 76ers läks 3-punktilise juhtima.

76ers jätkas juhtimist.

Teist veerandit alustas Robin Lopez Westbrooki sööduga.

Thybulle vastas kolmepunktiviskega. Hachimura vastas kohe tagasi, lüües maha ka kolmepunktiviske.

Tobias Harris tuli hiljem välja kolmepunktiviskega.

Lopez vastas konksulöögiga.

Nad olid 39: 35 ja 9: 17 jäi veerandajale, kui Lopez andis Beali vahelejäänud mahapanekule vihje.

Hill vastas kolmepunktiviskega. Beal tuli järgmiseks välja ujukiga.

kui palju Kirk herbstreit teenib

Tyrese Maxey lõi löögikella mahakeeramisel kolmepunktiviske.

Bertans ja Lopez eitasid Howardit velje ääres ja Lopez heitis teise haarangu teisele poole.

Seejärel viskas Harris hüppaja, pikendades eduseisu.

on suhtes michael strahan

Poolaja lõpus olid nad seisul 49-43.

Seejärel viskas Beal kolmepunktiviske ja Curry vastas pika kahepunktiviskega.

Hachimura lõi teise otsa dunk ja ja Danny Green vastas kolmepunktiviskega tagasi.

Daniel Gafford eitas Harrise äärel ja Bertans tõi teise otsa välja kolmepunktiviske.

Hachimura tabas kolmepunktiviske, kuid lõi selle mööda ning Westbrook mõtles välja, viigistades mängu seisuga 56: 56 seisul 2:18.

Nad olid 58-58 pärast seda, kui Ish Smith hüppas hüppaja.

Hachimura tuli teisele poole välja.

Danny Green vastas kolmepunktiviskega, lõpetades veerandaja 61-60.

Poolajale sisenesid punktieelise võtnud 76ers.

Wizards läheb kolmandal veerandajal juhtima.

Gafford blokeeris Simmonsi äärelt, viies Beali kolmepunktini teises otsas.

Hachimura lisas kolmepunktiviske ja seejärel tegi Wizards 6: 0 jooksu ning veerandajale jäi 10:11.

Simmons lõi pärast Tobias Harrise tõrget löögi.

Seejärel lisas Seth Curry ujuki, lõigates plii.

Nad olid 67-66 ja 76ers juhtis, kuna kell näitas 8:31.

Russell Westbrook heitis pika kahepunktiviske. Harris vastas hääbuva hüppajaga.

Green lõi kolmese maha ja Hachimura tuli Bealiga mööda.

Gafford lükkas Howardi tagasi, kuna Beal viskas kolmepunktiviske.

Nad olid 74: 80 ning veerandajale jäi 3:40, kui fänn mängu katkestas.

Hachimura mõtles välja hüppaja ja Harris vastas, lüües kahepunktiviske maha.

Seejärel vastas Beal ujukiga. Milton vastas mahapanekuga.

Nad olid 78: 86, 1: 09 jäi seisma ja Wizards läks 8 punkti juhtima.

Westbrook mõtles välja hüppaja ja Maxey sõitis otse veljele, kukutades ämbri maha, jäädes 10,1 sekundit.

Veerand lõppes 80:92, kui Wizards läks juhtima.

Wizards jahmatas võiduga 76ersi.

Neljanda veerandaja alguses olid nad seisul 84-93.

Furkan Korkmaz viskas Simmonsi söödule kolmepunktiviske.

Nad olid 90-95, kuna Korkmaz sai ründelöögi ja viskas ujuki.

Maxey mõtles varastada ja lasi teise otsa dunk'i.

Robin viskas kiiresti konksulöögi. Wizards läks viiepunktiliseks, veerandaja lõpuni jäi 7:43.

Maxey leidis Hilli kolmepunktiviske eest ja jõudis järgmise valduse juurde ujukiga.

Beal eksis kolmepunktiviskega, kuid Gafford noppis ja viskas järgmisena dunk'i.

Nad olid 102: 103, kui Neto lõi veerandaja poole pealt kolmepunktivise maha.

Green koputas seejärel Curry vastamata löögile, viies mängu 106: 106.

76ers läks mängu juhtima 2: 36 -ga, kuid Beal lõi fadeaway maha ja võttis juhtimise tagasi.

Nad olid 110-110, kui Gafford viskas Westbrooki söödule dunk'i.

Hachimura lõi pärast Harrise palli kaotamist teise otsa dunk'i.

Järgmise valduse pealt lõi ta ka kolmepunktiviske.

Maxey mõtles välja paigutuse, veerandajani oli jäänud 22,2 sekundit.

Veerand lõppes 114-122, kui Wizards võitis ja lõi 76ersi seeria eduseisu 3-1.

Wizardsi seitse mängijat skoorisid kahekohaliste numbritega.

Võidu korral hoiavad võlurid oma seeria elus, sundides viiendat mängu.

Kõik võlurid tõid kaasa oma A-mängu ja kasutasid täielikult ära Embiidi puudumise pärast esimest veerandit.

Wizardsi juhtis Bradley Beal, kes kogus 27 punkti, 4 lauapalli, 4 korvisöötu.

Ta mängis ka selles mängus kõrgel tasemel, nagu ka tema eelmine mäng, kuid sai tuge teistelt Wizardsi mängijatelt.

Seitsmesena lõpetasid Wizardsi mängijad kahekohalise numbriga.

Rui Hachimura säras eriti viimasel veerandajal, lüües viimastel minutitel vastasseisu, kindlustades võidu.

Ta lõpetas mängu, visates 20 punkti ja 13 lauapalli topelt-double koos 2 korvisööduga.

kes on abielus larry lind

Samal ajal kui Russell Westbrook kukutas kolmikduubli ja tegi ajalugu.

Ta viskas 21 lauapalli, 14 korvisöötu ja 19 punkti kolmikduubliga ning tõusis NBA playoffide kõigi aegade kolmikduublite edetabelis 3. kohale.

See on tema 12. play-off triple-double ning nüüd on ta taga vaid Magic Johnsonist ja Lebron Jamesist.

Peale nende langes Davis Bertans 15 punkti ja 4 lauapalli, Daniel Gafford aga 12 punkti ja 4 lauapalli.

Vahepeal võitis Robin Lopez Wizardsi pingil 16 punkti ja 5 lauapalli.

Järgnes Raul Neto 11 punkti ja 3 lauapalliga.

76ersi juhtis Tobias Harris.

76ers kaotas kohe pärast esimest veerandit oma võtmemängija Joel Embiidi, kui Embiid lahkus mängust parema põlvega.

Tema puudumine mõjutas 76ersi mängu, kuna nad kaotasid Wizardsile.

Embiid langetas muljetavaldavaid tulemusi, hoolimata vigastusest, mis tekkis vahetult pärast seitse minutit.

Esimesel veerandajal viskas ta 8 punkti, 6 lauapalli, 2 korvisöötu ja ühe vaheltlõike.

Vaatamata Embiidi puudumisele mängis 76ers eriti neljandal veerandajal hästi, isegi viigistas mängu ja asus mängu lõpuni jäänud minutitel juhtima.

See sai võimalikuks, kui Tobias Harris ja teised 76ersi mängijad astusid Embiidi asemele, kuid mitte piisavalt, et mängu võita.

Tobias Harris juhtis 76ersi alustavat mängu, kogudes 21 punkti, kaks lauapalli ja 13 lauapalli ning 5 korvisöötu.

Samamoodi langes Ben Simmons 13 punkti ja 12 lauapalli topelt-double koos 3 korvisööduga.

Danny Green langes 11 punkti, 3 lauapalli ja korvisöödu, samas kui Seth Curry andis 10 punkti, 2 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Samal ajal juhtis Tyrese Maxey 76ersi pinki, kogudes 15 punkti, lauapalli ja 2 korvisöötu.

Järgnes George Hill, kes langes 14 punkti, lauapalli ja 2 korvisöötu.

Nüüd lähevad 76ers ja Wizards kolmapäeval 5. mänguks vastamisi.