Nba Uudised

Näilise põlvevigastusega lahkub Victor Oladipo Lakers-Heat mängust

Millist Filmi Näha?

Miami Heat'i kaitsja Victor Oladipo lahkus neljanda veerandi neljapäevasest mängust Los Angeles Lakersi vastu parema põlve vigastusega.

Oladipo hüppas kaheks jalast maha, et haarata parempoolsest põlvest, kui ta langes neljandas mängus põrandale kukkudes pärast seda, kui ta oli Houstonilt kaubavahetuse tähtajaks omandatud. Enne riietusruumi naasmist lonkas ta kohtus tagasi.

kui palju on Michael Strahani puhasväärtus

Bam Adebayo ütles, et tema arvates on Victor Oladpio korras. Adebayo nimetas seda väikeseks ehmatuseks ja ütles, et Oladipo oli postimängus heas tujus.

janet smith stephen a. sepp

Treener Erik Spoelstra sõnul pole meeskonnal neljapäeval Oladipo vigastuse kohta värskendust ja see jääb ootama, kuni ta läbib täiendava hindamise.

Oladipo lõpetas 25 minuti jooksul 18 punkti, nelja resultatiivse söödu ja kolme vaheltlõikega, enne kui mängust lahkuda oli jäänud vähem kui kuus minutit. Heat võitis 110-104.