Mängijad

Kolme startimata startinud sõdalased: Steph, Green ja Wiggins võitsid Pelicansi

Millist Filmi Näha?

Pärast play-in-i koha saavutamist ei olnud Warriors tänaõhtuses mängus New Orleans Pelicansiga eriti survet avaldanud.

See mäng ei mõjutanud läänekonverentsi edetabelit eriti.

Kuid mäng Memphis Grizzliesiga otsustab pühapäeval Chase keskuses 8. koha.

Seega polnud Warriorsil suurt survet mängu Pelicans vastu võita.

Kuid Warriors astus väljakule kolme peamise startijata.

Allika sõnul Stephen Curry, Draymond Green, ja Andrew Wiggins on Pelicanide vastu, et neid puhata.

Nii astusid Warriors väljakule koos Jordan Poole, Nico Mannioni ja Mychal Mulderiga rotatsioonis koos Jordan Belliga, kes mängis sel hooajal esimest korda pärast Warriorsiga allkirjastamist.

Vaatamata peamistele startijatele alistas Warriors New Orleans Pelicansi 125-122, andes neile viienda järjestikuse võidu.

Warriors asus esimesel poolajal juhtima, viies viimasel veerandajal võidu.

Tugev algus Warriorsist.

Kevon Looney alustas veerandit paigutusega ja Pelicans vastas Nickeil Alexander-Walkeri kolmepunktiviskele.

Ja Mychal Mulder lõi kolmepunktiviske otse juhtima asudes.

Seejärel heitis Willy Hernangomez hüppaja Looney kohale, kes kaitses teda minutiga mängu viigistamiseks.

Mõlemad läksid 8: 8 viigini, jäädes veerandisse 9:25.

Seejärel sõidab Warriors Jordan Poole korvi, et visata dunk.

Seejärel võtsid Warriors neli punkti, et Pelicansist üle saada. Seejärel langetas Mulder eduseisu pikendamiseks kolmepunktiviske.

Warriors jätkas 9: 0 jooksu kuni kella 7:12, enne kui Eric Bledsoe viskas hüppaja Pelicansi kasuks.

Juan Toscano-Andersoni sööt Jordan Poolele kopa eest andis Warriorsi poolel veerandajal 9-punktilise eelise.

Esimese veerandi teise poolde olid nad 15-19.

Peagi Warriors viis punkti, kui Pelicans viskas selle aja jooksul neli punkti, kui veerandajast oli jäänud 5:05.

Seejärel lisas Kevon Looney skoori, kui koosseis suurendas eduseisu seitsmele punktile.

Seejärel vastas Eric Bledsoe kohe vabaviskejoonelt hüppajaga tagasi.

Sellele vastas Poole kolmepunktiviskega.

Eric Bledsoe ja Hernangomez ämber vähendasid eduseisu kuue punkti sees.

Hernangomezi panus kohe pärast seda vähendas eduseisu nelja punktini, kui mänguks oli jäänud kolm ja pool.

Warriors jätkas aga oma tulistamist - Poole viskas kolmepunktiviske.

Ja Nico Manion kukutas kohe pärast seda kolmepunktiviske, andes 10-minutilise eduseisu, kui mängimiseks oli jäänud umbes poolteist minutit.

Seejärel lõi Mulder sõduritele veel ühe kolmepunktiviske, viies mängu seisule 28-41.

Veerand lõppes sellega, et Pelicansi seljatagused kopad kärpisid veerandi viimastel sekunditel eduseisu 32-41.

Golden State'i veerandaja 41 punkti olid hooaja kõrgeimad ja meeskonna kuues 40-punktine veerand.

Esimesel poolajal ei proovinud me üldse, ütles Pelicansi treener Stan Van Gundy. Me ei proovinud, me ei keskendunud ega pingutanud üldse.

Warriors jätkas ülekaalukust ka teisel veerandajal.

Teist veerandit alustas Nico kolmepunktiviskega, suurendades eduseisu veerandajaks 12 sekundit 30 sekundit.

Pelicans näitas suurepärast palliliikumist, andes palli Didi Louzadale kolmepunktiviskeks Warriorsi vastuseks.

Seejärel tegi Nico vea, skoorides Jordan Bell'i söödu Warriorsi tagant.

Nico’s Alley oppist pärit Mulder dunk andis Warriorsile veel ühe ämbri.

Mõlemad meeskonnad läksid Warriorsiga edasi-tagasi skoorima, jäädes veerandaja mängimiseks 11 punkti paremusega 2:41.

Poole viskas Warriorsi jaoks veel ühe ämbri, suurendades pärast seda eduseisu 13 punktini.

Seejärel vastas James Johnson, vastas teises paigas.

Kent Bazemore tabas seejärel hüppajat.

See tõi Warriorsile mängu 53-68, kui mängimiseks oli jäänud vähem kui kaks minutit.

Poole ja Bazemore'i kombo andis Warriorsile veel ühe ämbri.

Samamoodi andis Poole sööt Mulderile kolmepunktiviske taga veel ühe ämbri, lõpetades veerandi 75-57 Warriorsiga 18 punktise paremusega.

Pelicanid tulevad pärast poolaega tagasi.

Kolmandale veerandajale sisenedes jäid Pelicans 18 punkti taha, kuid siiski jätkasid Pelicans veerandaja alguses kolmepunktiviset.

Naji Marshall tõmbas seejärel vea sisse sõites, andes Pelicanile veel ühe ämbri, viies eduseisu 13 punktini.

Seejärel varastas Bazemore Pelicansilt palli, andes Warriorsile ämbri, kus Mulder viskas skeemi.

James kukkus pärast tagasilöögi haaramist alla ja Pelicans nõuab pärast seda aegumist.

Warriors viibib endiselt kolmandal veerandajal Pelicanide ees 14 punktiga.

Nad olid 75-91 ja veerandajaks jäi mänguks 3:09.

Seejärel lõi Walker Pelicansi meeskonna koosseisu, millele Tuscano-Anderson vastas Nico Mannionil tagumise peenraha taga.

Wenyen Gabriel tabas kolmepunkti, et viia mäng kaheksa punkti piiresse, kui mängimiseks oli jäänud vähem kui minut.

Seejärel vähendasid nad taas eduseisu kuue punkti piires, mis oli 13,8 sekundit.

Kuid Warriors lõpetas veerandi viimaste sekundite jooksul kolmepunktiviskega, viies neljandaks veerandajaks üheksapunktilise eduseisu.

Kogu sagimine neljandas.

Pelicans hakkas kiirustama, kui jõudis kolmandas punktisummas kuue punkti piiresse, samal ajal kui Warriors üritas kahekohalisest eduseisust kaotades Pelicanide ees eduseisu hoida.

Bell tabas tagasilöögi ja andis Mulderile kolmepunktiviske, avades Warriorsi neljanda veerandi.

Seejärel andis Mannion Alen Smailagicile kolmepunktiviske, et anda Warriorsile veel üks ämber järjest, viies eduseisu 12 punktini.

Jaxon Hayes lõi siis Pelicansile hüppaja.

Nad jäid 101: 110-le, kellest 8:52 oli jäänud.

Seejärel lõi Mulder kollektiivi, samal ajal kui Hayes tõmbas teises otsas ämbri rikkumise.

Poole viskas kohe pärast seda kolmepunktiviske.

Pelicanid jäid Warriorsi poole veerandiga siiski alla. Poole viskas hüppaja, mille taustal hõiskas Warriorsi fänn, kui ta viskas karjääri kõrged punktid.

Seejärel vähendati eduseisu 8 punktini, kui kellani oli jäänud umbes viis minutit.

Mannion blokeeriti äärel ja Poole kaotas palli kohe pärast seda, kui see andis Pelicansile võimaluse lunastada

Hayes kasutas võimalust, kuid lasi mööda, kuid Wenyen Gabriel kukutas oma möödalasu ämbri, viies mängu kolme ja poole minutiga nelja punkti piiresse.

Warriors tegi veel ühe vea, kui Bazemore jättis vahele panuse, andes teise ämbri Pelicansile, kui Naji Marshall lõi teise otsa.

Mäng tuli seisul 117-119 2:15 kellaga.

Nickeil viis lõpuks Pelicansi mängu Kira Lewis juuniori söödul kolmepunktiviskega mängu juhtima.

Kuid Paschall tegi Mannioni eksimusest veerandajale järele 33,1 sekundit.

Nickeil võttis peagi palli teises otsas, kuid Bell blokeeris teda esimesel katsel, kuid lõi paremuse tagasi, et juhtpositsioon tagasi saada.

Seejärel lõi Poole Mannioni söödu pealt Warriorsi juhtima asumise.

Walker üritas ämbrit maha visata, kuid jäi lühikeseks ja Bazemore püüdis Paschallile mööduva palli kätte, enne kui ta väljakult välja läks palliga, mis hoidis palli elus 2,4 sekundi jooksul.

Seejärel langetas Poole kaks viimast vabaviset, andes Warriorsile kolmepunktilise eduseisu Pelicansi ees.

Suurepärane õhtu Warriorsi noortele.

Mäng tähistas Warriors-Pelicansi kolmandat matši viimase kahe nädala jooksul, kuid see sai teise ilme, kui mõlema meeskonna parimad mängijad istusid selles välja.

Kuna Pelicans jäeti hooajajärgsest võistlusest välja, istusid Pelicans Zion Williamsoni, Lonzo Balli, Brandon Ingrami ja Steven Adamsiga, et oma noorematel mängijatel areneda.

Ja Warriors puhkab peamistest alustajatest: Stephen Curry, Draymond Green, ja Andrew Wiggings pühapäevase näituse eest Memphis Grizzliesiga, mis määrab läänekonverentsil asetatud kaheksa.

Seetõttu oleks Warriorsil vaja vaid ühte võitu, et saada koht play-off-mängudes, kui nad Grizzliesest jagu saavad.

Tänaõhtune startimata mäng võimaldas mitmel Warriorsi mängijal lisaaega mängida.

Nad kasutasid seda täielikult ära ja mõned tõstsid isegi oma karjääri tippu.

Nende mängijate hulgas oli Jordan Poole ja Mychal Mulderi tagamänguduo.

Mõlemana viskas duo karjääri kõrgeimad punktid.

Poole juhtis Warriorsi, kes tõi karjääri esimesel 30 punktil ja kolmandas järjestikuses mängus 20 plusspunktiga karjääri kõrgeimad 38 punkti ning viskas 12 eest 22.

Seda ka pärast seda, kui Poole lonkis riietusruumi, jäädes kolmandaks veerandiks 9:52, kuid tuli pärast pahkluu ümber jää mähkimist tagasi.

Seejärel lõpetas ta karjääri kõrgeimate punktidega koos 4 lauapalli ja 6 korvisööduga.

Ta tuli tagasi tulekahju, Golden State'i Mychal Mulder ütles Poole mängides õrnal pahkluul. Ma arvan, et see räägib lihtsalt tema sitkusest ja iseloomust ning võidutahest. See on midagi, mille ta on saanud ja see on muljetavaldav.

Isegi treener Kerr tundus pärast vigastusest naasmist imestunud.

Teil on alati hirm, kui keegi läheb rulliga pahkluuga alla, sest te lihtsalt ei tea, kui halb see on, kuid õnneks polnud see liiga hull, ütles treener Steve Kerr. Olin tõesti üllatunud, kui ta mängu tagasi tuli.

Oma mängudega särasid mitte ainult Jordan Poole, vaid ka kõik teised mängijad.

Mychal Mulder ise langes uue karjääri kõrgeimale tasemele, saades 28 punkti, 2 lauapalli ja resultatiivse söödu.

Samamoodi langes Kent Bazemore 14 punkti 4 lauapalliga ja Warriorsile võidu andnud palli päästmisega.

Nico Mannion langes seevastu 11 punkti, 8 lauapalli ja 7 korvisöötu.

Ta registreeris karjääri kõrgeid tagasilööke ja kõrgeid abistamisi karjääri tipus 32 minutit pingilt eemal.

Warriorsi pingi juhtis Eric Paschall, kes viskas pärast 20 viimasest mängust puudunud vigastusest naasmist 12 punkti.

Juan Toscano-Anderson langes karjääri kõrgeimast 9 korvisööst koos 9 punkti ja 9 lauapalliga.

Vahepeal esines Jordan Bell pärast neljapäeval Warriorsiga allkirjastamist esimest korda Warriorina NBA finaali 5. mängust alates 10. juunist 2019.

Ta lõpetas 15 minutiga pingilt viie lauapalli, kahe resultatiivse söödu ja kahe blokiga.

Teiselt poolt särasid ka mõned Pelicansi mängijad ilma oma võtmemängijateta.

Nickeil Alexander-Walker langes Pelicansi juhtimisel 30 punkti pärast mängu hoogu.

Ta lõpetas 5 lauapalli ja 4 korvisööduga.

Samamoodi langes Naji Marshall 20 punkti 13 lauapalliga kaksikduubel koos 3 korvisööduga.

Willy Hernangomez viskas koos 9 lauapalliga 10 punkti.

Eric Bledsoe viskas 16 minutit tagasilöögi ja 4 korvisööduga 11 punkti.

Jaxon Hayes viis pingi juhtima 19 punkti ja 8 lauapalli, samas kui Wenyen Gabriel kukkus pingilt tulles 6 punkti ja 2 korvisööduga 14 punkti.

Pelicans võõrustab Lakersi pühapäeva õhtul, samal ajal kui Warriors võõrustab pühapäeva pärastlõunal Grizzlies koos külviga.