Uudised

United võitis West Hami üle Dawsoni kogemata keerutatud skooriga 1: 0

Millist Filmi Näha?

Manchester United langes Premier League'is teisele kohale pärast seda, kui Craig Dawsoni omavärav soosis klubi 1: 0 võiduga 14. märtsi Old Trafford MAtCH ajal.

Mäng toimus tihedas konkurentsis, kuna mõlemad meeskonnad võistlesid nelja parema hulka.

See polnud aga Unitedi parim esitus, välja arvatud enne kaheksa minutit pärast teist poolaega. Kipper Harry Maguire andis pettumusttekitavalt etteheite oma meeskonnale esimesel poolajal astuda.

West Ham püüdis head tööd teha. Siiski ei näinud nad, mis ees ootab.

Juhuslikult, Craig Dawson lõi Unitedile oma värava ja pärast seda läks asi allamäge.

Tema hiljutine esinemine on olnud suurepärane, et Hammer nelja parema sekka lükata. Kuid teise poolaja alguses avaldas survet Scott McTominay , lõi ta enda võrku.

Manchester United

Dawson lõi ekslikult Unitedi värava [Allikas: bbc.com/sport/football]

David moyes ütles Sky Sportsile:

Olen pettunud, et kaotasime. Mängu osad mängisime hästi ja osad mitte. Võimalus, et me seadistasime, ei töötanud päris hästi. Meie vaheajad olid täna õhtul väga kehvad.

Mulle on just öeldud, et see oli Dawsoni omavärav, ma arvasin, et Scott McTominay lõi selle. See on üks asi, milles oleme sel hooajal tublid olnud, seadnud paika, kaitsnud või ründanud, kuid täna polnud meie öö.

United saavutas kõrgliigas teise koha

United vajas skoori, kuigi tahtmatult. Nad edestasid teisel kohal olnud Leicester Cityt pärast võitu Sheffield Unitediga 5: 0 koduvõiduga.

millises meeskonnas devin booker mängib

Marcus Rashford ootamatu tagasitulek tõstis tema meeskonna vaimu. Ta vigastas eelmisel nädalavahetusel Cityga võidetud kohtumisel hüppeliigest, kuid taastus, et asuda oma positsioonile.

Mason Greenwoodi püüdlused värava saavutamiseks mängisid aga suurepäraselt, kuid tulutult.

25. minutil suunas ta palli Rashfordile, kes ei suutnud kahjuks head võimalust haarata.

37 minutit hiljem, Greenwood oli suurepäraselt positsioneeritud Fernandeselt palli vastu võtma, et vaid mõni minut enne vaheaega avaskoori teha.

Siiski, Hammeri hoidja Lukasz Fabianski pööras nutikalt oma madala löögi eemale.

Tomas Souceki heidutab Luke Shaw.

Tuli hetk, kui West Ham oli valmis ja Tomas Soucek tegi katse, mille Luke Shaw katkestas.

Seega, all Solskjaer , see oli esimene kord, kui United säilitas neljanda järjestikuse puhta lehe.

Esimesel poolajal polnud kumbki meeskond märki andnud. Punased kuradid olid oma söötudega nõrgad ja hoolimatud, samal ajal kui Hammerid nägid kõvasti vaeva, et säilitada oma kunagisi kohtumisi. Mõlemad pooled olid väravateta.

Rashford, Fernandes ja McTominaysi mänguvõime polnud nende jaoks kõige keerulisem.

Moyesi meeskond ei suutnud vaatamata mitmetele katsetele sihtmärgil tulistada.

Craig Dawsoni omavärav muudab skoori tasakaalu

Alles pärast teist poolaega võttis United hoo sisse. Ebatavaliselt oli see ka nende jaoks läbimurre.

Moyesi eesmärk oli punaste kuradite jaoks luua keskväljal tugevam kaitse, nihutades mängijad kolmelt neljale. Kuid United mängis agressiivselt ja asus juhtima.

Siis saabus ettenägematu hetk. Dawsoni tugev arieli kaitse Fernandese vastu suunas McTominay survel palli tahtmatult palli enda võrku.

West Hami mängijad pärast täistööaega

Moyes oli oma poole pärast pettunud [Allikas: bbc.com/sport/football]

Viimase 30 minuti jooksul tegi Portugali ründaja Fernandes võimsa löögi pallile, kuid Fabianski tõrjus selle ala servast ühe käega.

Ja Greenwoodi viimane katse läks rööbastelt välja, kui tema löök põrkas posti vahelt alla kiirele vaheajale.

David Moyes rääkis BBC Sport :

Me seadsime end proovile ja andsime neile probleeme, omakorda leidsime, et Luke Shaw oli vasakul [meie jaoks] probleem ja ma pidin selle olukorra poolajaks paremaks muutma.

Neil oli mõned vasturünnakuhetked, kuid ma arvasin, et meil on perioode, kus mängisime palju paremini.

Me oleme ärritunud. Ma ei ole õnnelik, et oleme kaotanud, sest tundsin, et meil on võimalus siia tulla ja esineda. Mängijad on suurepäraselt hakkama saanud ja lähme uuesti proovima järgmist võita.

Meile meeldib endale raskeks teha. - Ole Gunnar

Ole Gunnar Solskjaer rääkis Sky Sports : Nagu oodatud, teevad nad teie jaoks alati raskeks.

milleks jalgpallimeeskond peytoni mehitamist mängib

Oleksime võinud lõpu poole mugavamad olla, kuna meil oli paar korralikku võimalust selle lõpetamiseks - meile meeldib see enda jaoks raskeks teha.

Lõime tohutuid võimalusi, kuid viimane sööt või löök ei olnud piisavalt hea.

See oleks võinud olla lihtsalt kaks või kolm - aga siis oleks see võinud lõpuks meie võrku sattuda, kuna need on ohuks.

Me teame, et West Hamil on nelja parema hulka pääsemine keeruline, nii et see oli suur tulemus ja hoidsime jälle puhta lehe.

Manchester United on 14 punktiga maha jäänud ja üheksa mängu on valmis seadma esiliiga meistrivõistluste nelja parema hulka kandideerides metsiku hoiaku.

See on kindlasti lahing parimate seas ja Solskjaeri mängijad on hästi positsioneeritud ja valmis parima mehe [meeskonna] võiduks.