Mängijad

Ukraina 1-0 Põhja-Iirimaa

Millist Filmi Näha?

Poolkaitsja Ali McCann usub, et Põhja-Iirimaa poolel ei olnud õnnetu kaotada Dnipros Ukrainale 1: 0 pärast seda, kui ta lubas enda sõnul kehva värava.

Märgistamata Oleksandr Zubkov skooris 10. minutil võõrustajate jaoks nende viimases Euro 2020 kvalifikatsioonis.

Põhja-Iirimaa oli esimesel poolel pettunud, mis ei lakanud. Kuid nad reageerisid hästi ja olid lähedal skoorimisele Ciaron Brown enne pausi.

See oli raske mäng, ütles McCann, kes avaldas muljet ka väljaku keskel.

Ma arvasin, et see oli meie jaoks halb eesmärk ja see ei alanud hästi. Kuid arvasin, et oleme selles üles kasvanud ja teisel poolajal läks hästi.

kus lamar odom ülikoolis käis

Võime tunda end õnnetuna, et mitte millegagi välja tulla. Kuid see oli meeskonna jaoks hea mäng, eriti teisel poolajal. Ja me võiksime kasutada palju eeliseid ja minna järgmisse laagrisse.

See nädal on alati olnud nutikas. Laagrites viibimise ja sealt lahkumise eest saate palju mütse. See on suurepärane ja mulle meeldib see.

15 000 kohaliku toetaja ees mängitud kaotus tähendas, et Põhja-Iirimaa ei suutnud pühapäeva 3: 0 Malta vastu ehitada. See oli juhataja Ian Baraclough Esimene võit 90 minuti jooksul.

Juht hoiatas mängu eel, et Ukraina pakub väga karmi testi.

Ja see ilmnes sellest, mis viimati Põhja-Iirimaal välja anti. Vahetult enne oma maailmakarika kvalifikatsioonikampaania jätkamist septembris.

Nagu pühapäeval, otsib Baraclough kogenud koosseisu. Alustamise asemel kutsus keegi noortest meeskonda.

Kuid, Dan Ballard pääses esimesse nimekirja pärast seda, kui aitas Blackpoolil võita League One finaali.

Peacock-Farrell seisab kindlalt, kui Ukraina hakkab soojenema.

Jonny Evansi puudumisel üllatas Põhja-Iirimaad kogenud Craig Cathcart ja noor Ballard.

Ja Ciaron Brown mõlemalt poolt ning nad olid varases staadiumis pideva surve all.

Jooksvad tagaküljed olid nende suurim väljakutse, vasakul oli Zubkov. Ja paremal Andriy Yarmolenko, tekitades palju vaeva laiast haardest. West Ham'i mehega, kes esimesel minutil laiali tulistas.

Põhja-Iirimaa näis olevat mänguks kasvama hakanud, kui klubi juhtkond läks 10. minutil juhtima.

Peacock-Farrell seisab kindlalt, kui Ukraina hakkab soojenema (Allikas: Leeds Live)

Ja just Zubkov lõi vasakult sisse tulles esimese vigastuse.

Ta toitis Roman Yaremchukit, keda Peacock-Farrell tugevalt tulistas. Ja värava tuli välja nurgast teisest poolest.

Kui Zubkov on Stuart Dallase ja Paddy McNairi vahel täiesti ilma märgita, et saada tasuta pealkiri.

Zubkov tuli vasakkaitsjast sisse ja lõi Jaremtšukit, kes näis olevat punktide koguja. Enne kui Peacock-Farrell esitas lõpliku nõude ja lükkas selle tagasi, ehkki Zubkovit peeti hiljem tõrksaks.

kui vana on maadleja naomi

Baracloughi mehed pidid väga kõvasti vaeva nägema, et takistada Ukrainal oma ennetähtaegset kahekordistamist.

Shane Ferguson töötab vasakkaitsjana Põhja-Iirimaa 3-5-2 ehitamisel - blokeerides Yarmolenko sõidu väga hea viimase blokiga.

Ja mitte kaua aega hiljem lasi sama mängija lasuga lihtsalt laiali - hea lokirull.

Pärast vormi head hoidmist võttis Põhja-Iirimaa 36 minutiga peaaegu ootamatu viigivärava.

Kui McNair tõi paremalt karistuslöögi, kus Brown tõusis kindla pealöögiga silmitsi. Kuid Heorhiy Bushchani käest ei antud talle head päästmist.

Põhja-Iirimaa ähvardab tugevat teist poolt.

Kuna suur turniir on nii lähedal, pole ilmselt üllatav, et Ukraina staatus ja võim on teisel poolajal langenud.

Põhja-Iirimaa on sellest kasu saanud, kuna nad on nautinud suuremat kontrolli.

Mõni kord on Baraclough käinud kiire ääremehega. Seekord edestas McGinn Josh Magentist, hoolimata sellest, et pingil olid sellised andekad talendid nagu Liam Boyce ja Kyle Lafferty.

McGinn nägi vaeva löögiga ja vaheajal asendati Jordan Thompsoniga.

Põhja-Iirimaa ähvardab tugevat teist poolt (Allikas: Belfasti uudiskiri)

Põhja-Iirimaa ähvardab tugevat teist poolaega (Allikas: Belfasti uudiskiri)

Stoke City mees näeb enesekindlalt ja sagedamini palli. Või vähem lähedal Magennisile, kui ta oleks võinud olla.

Ali McCann on teinud kõvasti tööd selle nimel, mida kapten Steven Davis sageli kolmanda poolaja keskel tabab.

Ja St Johnstone'i mees suutis edeneda teise perioodi keskpaika.

Enne kui ta Dallase ristilt pea valelt küljelt minema läks.

Lafferty ja Paul Smyth lahkusid mõlemad pingilt. Ja Lafferty mängis nutikat jalgpalli Linfieldi esijooneni.

Kuid ta tõmbas päästiku vahetult enne seda, kui Peacock-Farrell tegi veel ühe hea asja ja Jarmolenko päästis ta.

Besyedini asendaja arvas, et oli matši viimasel minutil seisuks 2: 0.

kui palju aj-stiilid teevad

Kuid väidetavalt jäi tema puudutus märkamatuks. Pärast seda, kui Chelsea 19-aastane 19-aastane Sam McClelland alustas oma esimest mängu Põhja-Iirimaal 19 keskosa.