Trae Young tõstab Atlanta Hawksi, et võita 3. mängus Knicks

Millist Filmi Näha?

Atlanta Hawks läks Playoffide 1. vooru 3. mänguks vastamisi Atlanta State Farm Arenal New York Knicksiga.

Mõlemad meeskonnad pääsesid väljakule võidu igaüks vöö all ja kavatsesid juhtima asuda.

Lõpuks alistas Atlanta Hawks Knicksi 105-94, võttes seeria Knicksi ette.

Trae Youngi hämmastav esitus viis Hawksi võidu. Ta tegi mängus 14 resultatiivset söötu ja registreeris karjääri esimeses kolmes playoffis rohkem kui 30 korvisöötu.

Seevastu Derrick Rose viis Knicksi tabloo ette.

Teise veerandi domineeriv jõud Hawks viis nad mängu lõpus võiduni.

Knicks asus esimesel veerandajal juhtima.

John Collins alustas veerandit ujukiga Trae Youngi söödul. Seejärel viigistas Knicks mängu veerandajaks jäädes seisuga 9:31.

Derrick Rose lööb keskhüppaja, et juhtima asuda. Young loobus paigutusest, sidudes seejärel mängu uuesti.

Rose laseb löögist mööda, kuid saab palli tagasi, et viskamine langetada. Young vastab tagasi, kopp teises otsas teeb vea.

Taj Gibson kukutas Rose'i passi ämbri. De’Andre Hunter lööb hüppaja pärast seda, kui ta oli varem äärel blokeeritud.

Kuid Rose vastas kiiresti ämbriga tagasi. Seejärel heitis John Collins kellale järele jääva ujuki, sidudes mängu seisul 6:42.

RJ Baretti sent Taj Gibsonile andis Knicksile veel ühe kopa, asudes juhtima. Kuid siis loobub Hunter uuesti mängu sidumisest.

Rose viskas kolmepunktiviske, andes juhtpositsiooni ja Youngi sööt Clint Capellale viib Hawksile pungile.

Dallin Gallinari viskas Kevin Hunteri söödule kolmepunktiviske, andes Hawksile juhtpositsiooni. Kuid Knicks viigistas mängu taas veerandajaks jäädes seisuga 4:16.

Seejärel heitis Hueter Gallinari söödule kolmepunktiviske, andes Hawksile taas juhtpositsiooni.

Seejärel viskas Rose ämbri teisele poole.

Nad on viigistanud taas seisul 21-21, jäädes kellale 2:16. Siis viskas Young kolmepunktiviske pärast seda.

Onyeka Okongwu tõrjus Nerlens Noeli ja Heuter blokeeris Rose järgmisel valdusel.

Selle tulemusel kukutas Gallinari teisele poole kolmepunktiviske.

Nad jäid 28-29-ni, kui kellani oli jäänud 1,1 sekundit, kui Julius Randle heitis summeri pihta kolmepunktiviske, lõpetades veerandi 31-29.

Teisel veerandajal domineerisid Hawksid.

Knicks alustas veerandit ämbriga, mis pikendas eduseisu nelja punktini ja seejärel heitis Gallinari järgmisele valdusele kolmepunktiviske.

Seejärel heitis Lou Williams ujuki, et võtta Hawksile juhtpositsioon. Immanuel Quickley juhib seejärel korvi kukutades vea, asudes kohe tagasi juhtima.

Seejärel langetas Williams juhtpositsiooni saamiseks fadeaway hüppaja.

Nad olid kõik viigistanud seisul 36-36 ning veerandajaks jäi 7:24. Seejärel viskas Alec Burks kolmepunktiviske, et juhtida nööpe.

Seejärel viskas Williams ujuki ja Young langetas kohe kolmepunktiviske, andes Hawksile veerandajast umbes viis minutit juhtima.

Young’i allee Collinsile andis Hawksile veel ühe ämbri. Capella kallutas Collinsi möödalasu, mis viis 9: 0 jooksu.

Siis langes Reggie Bullock kolmepunktiviske ja Collins vastas Youngi söödu puhul omaette kolmepunktiviskega.

Seejärel kukutas Young hüppaja, kes suurendas eduseisu kaheksa punktini, kui veerandile oli jäänud kolm minutit.

Ta pakub veel ühe abivahendi Capellale, kes tegi hiljem nurgalöögi, mille tulemusena haagid võtavad Knicksi ees kümnepunktilise eduseisu, jäädes 1:27.

Bogdan Bogdanovic heitis kolmepunkti veel ühele Youngi abile. Hunter heitis ka kolmepunktiviske, et anda 16-punktiline edu 26,9 sekundiga.

Seejärel langes Rose panuse, lõpetades veerandi 44-58 Hawksiga juhtimisel.

Hawks domineerib ka kolmandal veerandajal.

Collins heitis Hunteri söödule kolmepunktiviske, et Hawksile veerandit alustada. Seejärel lasi Rose hüppaja hiljem maha.

millal peyton mehitas kõrgkooli

Barett tegi kolmepunktiviske, mis viis 5: 0 jooksu, kuid siis andis Young lob Capelale veel ühe kopa Hawksile.

Bullock puuris Randle söödule veel ühe kolmepunktiviske. Seejärel kukutas Hunter hüppaja.

Ja Young mõtles selle peale ämbri, andes Hawksile 16-punktilise eduseisu.

Rose vastas tagasi kolmepunktiviskega ja Young tuli teisel pool ämbriga.

Samal ajal kui Rose viskas järgmisele valdusele ujuki.

Hunter viskas hüppaja maha. Noor lob Collinsile annab veel ühe ämbri ja Bogdanovic kukutas panuse, mis viis 6-2 jooksuni.

Noel kukkus Randle söödu peale, mis viis 4: 0 jooksu.

Bogdanovic vastas Huerteri söödul kolmepunktiga. Seejärel heitis Randle järgmisele valdusele kolmepunktiviske.

Bogdanovic viskas pärast ühe käega hüppaja alla. Ta tuleb omale missist välja veel ühe ämbriga.

Huerter heitis Williamsi söödule kolmepunkti, kui 31,2 sekundit oli jäänud.

Veerand lõppes 72-86 Hawksiga 14-punktilises eduseisus.

Hawks võttis võidu neljandal veerandajal.

Neljanda veerandaja alustamiseks viskas Bogdanovic kolmepunktiviske. Quickley vastas hüppajaga tagasi.

Elfrid Payton viskas Hawksi jaoks kaare tagant veel ühe ämbri. Rose vastas tagasi koosseisuga.

Järgmisele valdusele heitis ta veel ühe ujuki. Järgmine pani Young hüppaja.

Rose'i abistamine Obadiah Toppinile annab Knicksile veel ühe kopa.

Gallinari heitis Hunteri söödul 17-punktilises eduseisus kolmepunkti umbes veerandi keskel.

Gibson tõkestas Burksi söödul Collinsi Toppini korvi viimisel.

Rose sõitis hüppajalt otse korvi, viies ka vea.

Bogdanovic vastas kolmepunktiga Youngi söödule.

Hawks jõudis 100-87-ni, veerandisse oli jäänud umbes neli minutit.

Noored lähevad Collinsile ja Collins alley-oop Capelale, et kopp pikendaks eduseisu 15 punktini, kui veerandisse jäi 3:32.

kui vanad on jim boeheimi lapsed

Seejärel heitis Bullock hüppaja Rose'i söödule, kuid Capela vastas uuesti Collinsi söödul oleva nurgaga.

Capela blokeerib Randle äärel.

Baretti kaotus Randle missikolmikuga andis Knicksi ämbri.

Seejärel viskas Rose kolmepunktiviske, viimasesse veerandisse oli jäänud umbes 31,4 sekundit.

Veerand lõppes sellega, et Hawks võttis lõpliku võidu 105-94 ja võttis seeria Knicksi ees.

Trae Young hämmastava esitusega.

Hawks domineeris Knicksist alates teisest veerandajast hämmastava esitusega peaaegu kõigilt meeskonna mängijatelt.

Mängu üks võtmemängijaid oli Trae Young, kes viskas hämmastavaid lööke ja näitas suurepärast mängujõudlust võidu saavutamiseks Knicksi üle.

Young oli esimesel poolajal parim, kui tal oli esimest korda karjääri jooksul 10 resultatiivset söötu ja null pallikaotust.

Hawksi treener Nate McMillan ütles, et Young pidi ära kasutama seda, mida Knicks talle andis, ja ta tegi seda just.

Kui need värvis kokku varisevad nagu New Yorgi kaitse, on perimeeter avatud, ütles McMillan. Ta peab need tüübid üles leidma ja palli laskjatele kätte saama. Kui nad jäävad perimeetrile, siis on tal võime rünnata värvi suurt.

See on lugemiste tegemine ja palli eest hoolitsemine. Täna õhtul oli tal ainult kaks pallikaotust. See on punktivahi - 21, 14 ja kahe - jaoks väga hea mäng. Need on suured arvud, mida me tahame näha ja mida me eeldame. Ta on piisavalt hea, et neid numbreid üles panna.

Trae Young tegi mängu ajal natuke ajalugu.

Pärast 2. mängu kaotamist Knicks Youngile ütles rahvahulk, et Hawks näeb teid A-s.

Hawksi täht langes 3. mängus 21 punkti ja 14 korvisöötu koos tagasilöögiga ning viis Hawksi võiduni, asudes Knicksi ees juhtima.

Energia, sumin hoones oli suur, ütles Young. Ainult fännide tagasitulek aitas kindlasti. Nende energia, me toitsime sellest tõesti terve mängu. ... See on minu esimene kogemus kodus play-off'is. Ootan, et neid saaks veel palju. See on nii lõbus. Hoones on nii palju suminat.

Tema 14 resultatiivset söötu annab karjääri esimeses kolmes mängus 30 resultatiivse söödu. Seetõttu liitub ta nüüd ainukeste mängijatena Stephen Curry, Chris Pauli, Kevin Johnsoni, Magic Johnsoni ja Oscar Robertsoniga, kes on karjääri esimeses kolmes play-off-mängus kogunud üle 30 söödu.

Trae hämmastav mänguvõime viis ka teised mängijad särama.

McMillan ütles, et ta on oma mängus mõnevõrra kasvanud ning saab hakkama ja saab aru, mida ta põrandal tegema peab. Ta hoiab kõiki neid tüüpe kaasatud, jätkates samas agressiivsust. Ja ta teeb häid lugemisi. Ja me oleme mitu korda rääkinud - ta peab oma käivet vähendama. Ta on liiga hea möödasõitja, et tal oleks viis, kuus pallikaotust. Kaks on korras. Kuid viis, kuus on suur number poisi jaoks, kes möödub sama hästi kui tema.

Peale Trae skoorisid kaks teist numbrit veel kuus Hawksi mängijat, et tõsta Hawks 3. mängus Hawksist mööda.

Bogdan Bogdanovic viskas 15 punkti, 8 lauapalli ja 3 korvisöötu, John Collins viskas 14 punkti, 6 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Youngi meeskonnakaaslane Bogdanovic ütles, et Young muudab mängu kaaslaste jaoks lihtsaks.

Nagu Nate ütles, on ta nagu Ferrari, ütles Bogdanovic. Ja ta alles õpib autoga sõitma.

Clint Capela panustas koos 2 korvisööduga 13 punkti ja 12 lauapalli.

De’Andre Hunter langes 11 punkti, 5 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Samamoodi viis Danilo Gallinari Hawksi pingi, saades 12 punkti koos 4 lauapalliga ja väravasöödu.

Järgnes Kevin Huerter kes viskas 10 punkti, 3 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Derrick Rose juhtis Knicksi.

Seevastu Derrick Rose viis Knicksi ette, saades 30 punkti, 6 lauapalli ja 5 korvisöötu. Kui Julius Randle viskas 14 punkti, siis 11 lauapalli kaks-kaksik ja 2 korvisöötu.

Reggie Bullock panustas 11 punkti, 5 lauapalli ja väravasöötu.

Vahepeal juhtis Nerlens Noel Knicksi pingil 12 punkti, 8 lauapalli ja väravasöötu.

Nüüd seisavad nad taas vastamisi State Farm Arenal peetava Play-offi 3. vooru 4. mänguga.