Jalgpall

Tottenham Hotspur 2-1 Southampton

Millist Filmi Näha?

Son Heung-min'i hilinenud karistus on piiranud Tottenhami võitlust Southamptoni vastu, mis andis ajutises peatreeneris Ryan Masonile esimeses vastutavas mängus võidu.

Spursi endine poolkaitsja Mason, 29-aastane Premier League noorim treener. Ta on asendunud Jose Mourinho pärast esmaspäeval portugallaste vallandamist.

Ta alustas oma positsiooni võitmisega pärast Gareth Bale lõi ideaalse viigivärava. Hiljem nägi VAR-i sekkumine Poja muutumist pärast seda, kui Moussa Djenepo mängis halvasti karistusalas viibinud Harry Winksi eest.

Selleks ajaks, kui Bale tunnis elimineeriti. Juhtkond oli Southamptoni meeskonna järel teisel kohal, kui Danny Ings vaatas James Ward-Prowse'i nurka.

Harry Kane'i kadumise korral ja kahtlemata pühapäeval Carabao karikafinaalis. Spurs on olnud pikka aega väljas ja näib, et nende segased päevad mõjutavad neid. Mourinho lahkus vähem kui 24 tundi pärast seda, kui klubi teatas uue Euroopa superliigaga liitumisest.

Esimees Danieli maks on sellest ajast peale avaldanud kahetsust ettepaneku pärast põhjustatud ärevuse ja pettumuse pärast, mis on pärast tema süüdimõistmist juba varisenud.

Haiguspuhangu tunnused ilmnesid vahetult enne matši algust. Kui Spursi fännide meeskonnad kogunesid oma klubistaadioni juurde ja nõudsid Levyt. Ja ENIC-i meeskonna omanikud lahkuvad klubist.

Vaatamata segadusele ja kehvale nädala algusele. Tulemus viis Tottenhami kuuendale kohale - kahe parema kaugusel neli parimat - ja pühad istuvad tabelis 14. kohal.

david ortizi karjääri kodujooks kokku

Tottenham Spurs on tagasi

Olles Euroopa liigast välja visatud ja kogunud viimase viieteistkümne punktiga vaid viis punkti. Spurs tuli mängu vajas võitu, et suurendada lootust jõuda nelja parema hulka.

Ehkki nad said tulemuse, mis viitas nende juhtkonna vahetamise kiirele tagasipöördumisele, ei olnud esimesel poolel kiiret. Mason teab, et sama vägivalda karistatakse sel nädalavahetusel karmilt Manchester City vastu.

Ainult Hugo Llorise hea esinemine takistas võõraid kolme minuti jooksul maha jäämast. Prantsuse väravavahiga, kes kritiseeris Mohammed Salisu pead ja reageeris Che Adamsi ohutusjärgsetele soodsalt.

Kane'i puudumine tähendas ka selget juhtimise puudumist ja madalat taset. Esimese XI taaskäivitas Bale aga enam kui kuu aja jooksul.

Harry Kane - Esiliiga

Harry Kane (Allikas: Premier League)

Lucas Moura metsik pingutus selgitas, et 45-minutiline eemalolek vahetult enne vaheaega lendas üle lati ja tagas. Spurs lõpetas esimese poolaja, registreerimata sel hooajal esmakordselt kodulennu tippmängu.

Nad paranesid pärast vaheaega ja otsisid võitjat 75. minutil, kui Son sõitis koju Sergio Reguiloni.

VARi ülevaates jõuti siiski järeldusele, et Moura varjas saagide asemel Saints'i väravavahi Alex McCarthy vaadet. Sellegipoolest ei oleks pidanud Son ja Spurs välistama, kui Lõuna-Korea eksis karistusalas aja jooksul.

Pühakud kukuvad lõpuks läbi.

Ehkki Southampton nägi pühapäevase Leicester City kaotuse ajal pettunud, lükkasid nad FA karika poolfinaalide kohta kiiresti kommentaarid tagasi.

Olles täis jõudu ja saanud kasu juhi Ralph Hasenhuttli tehtud viiest muudatusest, võtsid pühad selle varakult üle.

kui pikk on Jeff Gordon Nascar

Nathan Tella vasakult jooksmine ja ületamine andis tooni ning neid oleks pidanud premeerima Salisu või Adamsi avaväravaga.

Southampton ei saanud

Southampton ei suutnud võita (Allikas: Cartilage Free Captain -SB Nation)

James Ward-Prowse, kes mängis igal võimalusel küljega ette. Ta oli väljaku kõige aktiivsem mängija, kuna läbis umbes 12 km. Samal ajal olid aktiivsed ka Kyle Walker-Peters ja Stuart Armstrong.

Kuid paljutõotavaks alanud õhtu hakkas viltu minema pärast seda, kui Ingsi nähti lihaseid painutamas ja üritas Llorist tulistada.

Näha Southamptoni väravaküttide lonkamist oli Spursi kutse edasi liikuda. Ja juhtige mängu ning võtke lõpuks kõik kolm punkti.

'Te olete oluline mitmel põhjusel - nad ütlesid

Tottenhami ajutine juht Ryan Mason ütles Sky Sportsile: see on hämmastav - nad on poiste üle uhked. Nad olid väga tugevad ja julged, eriti pärast esimest 20–30 minutit. Southampton tuli plokkidest välja - need olid korras.

Southampton tegi löögi ja Hugo [Lloris] lasi varakult suurepäraseid tõrjeid. Kontrollisime teist poolaega ja lõime võimalusi.

Ryan Mason (allikakõhre vaba kapten)

Ryan Mason (Allikas: kõhrevaba kapten)

Vaheajal oli kõik mängijatele enesekindluse andmine. Meil oli ainult lühike aeg, kuid minu jaoks oli suurim asi pühendumus, jõud ja julgus teha häid asju ning ennast väljendada ja neid mõnikord ohtu seada.

Tänane õhtu oli oluline paljude asjade jaoks, juhi vahetus, klubis on viimase 48 tunni jooksul palju juhtunud ning võidu saavutamiseks oli oluline taas rajale saada. Töö ja energia olid silmapaistvad.

Southamptoni mänedžer Ralph Hassenhuttl ütles BBC päeva matšile: Ma ei saa öelda, et meil oleks vähem energiat kui pühapäeval. Meil oli ikka hea mäng, kuid jalgpalliga olime täna paremad. Meil oli selge plaan ja meil oli palju liikumist ja palju võimalusi. Sest me laseme ühe alati lahti - puhtaid linasid pole olemas. Meie kaitsmise viisist ei piisanud.

Meil on üle võtta kaheksa mängijat ja tavaliselt peaksime suutma täita tühimiku [Danny Ings], kuid täna ei suutnud me oma mängu edasi lükata ja vastased olid tugevad.

Kui see on viga, oli see maapähkel. Kuid nägin sama asja esimesel poolajal väljaku keskel ja me ei eksinud. Seda on raske võtta, kuid see on seda väärt.