Jalgpall

Tottenham 0-2 Chelsea: Naiste superliiga

Millist Filmi Näha?

Sam Kerr lõi värava kaks korda, et jätta naiste superliiga tippkohtumisel Chelsea kaks punkti selgeks, kui mängimiseks on jäänud vaid üks mänguvoor.

Chelsea on väga lähedal naiste superliiga tiitli lõpetamisele tõelise mugava võiduga Tottenham Hotspuri visa jonni üle.

Spursi väravavaht Becky Spencer tegi mitu kokkuhoidu, enne kui Sam Kerr bluusi ette viis. Pisikese nurga all neli minutit enne poolaega.

Sam Kerr tegi vahetult pärast vaheaega seisu 2: 0. See oli tema hooaja 20. liiga eesmärk.

Sinised, kes endiselt jahtivad nelja ajaloolist hetke, on nüüd tabeli tipus selgelt kahe punkti kõrgusel.

Emma Hayesi meeskond on teadlik, et pühapäeval kampaania viimasel päeval võidetud Readingi vastu võidetakse Manchester Citys tiitel.

Kerr aitab bluusil töö ära teha.

Hayes oli meeskonnas viis muudatust teinud ja see broneeris koha pühapäeval toimunud naiste meistriliiga finaalis. Kuid Blues valmistas suurema osa esimesest poolajast pettumuse.

Spencer tegi kõik, et blokeerida Sophie Ingle ja Drew Spence'i tiitlid ning katkestas taganurgas Walesi poolkaitsja Ingle.

mis on julio jones'i etniline taust?

Chelsea ületas piiri, kui Millie Bright tõmbas kauglöögi kasti ning finaali pakkunud Reiteni ja Kerri väravast saadeti minema.

Kerr nägi võimsat tühja päist, mille Spencer päästis seitse minutit pärast uuesti starti. Kuid ta pöördus tagasi ja andis küljele The Hive'is hingamisruumi.

Sam Kerr lõi veel ühe kübaratriki (Allikas SB Nation)

Sam Kerr lõi Chelsea eest kaks väravat (Allikas: SB Nation)

Bluusiväravavahil Ann-Katrin Bergeril oli külaliste professionaalsusega vähe pistmist. Sakslased pidid aga Lucy Quinni nurga all sõitmise tagant tema surnukeha üles leidma.

Rianna Dean saatis Spursile kauglöögi. Ta jooksis liigas võitmatult kümne mänguni.

Chelsea jätkab hooaja lõppedes ka tulemuste tootmist. Nende seitsmes võit kaheksas liigamängus asetab nad neljanda WSL-i tiitli äärele.

Spursi boss Rehanne Skinner ütleb:

Oleme Chelseaga mänginud kaks korda. Nii et ma olen hästi teadlik väljakutsetest, mis teil sellises vormis on.

Kogu au kuulub neile. Selle neljakohalise poole nad ikka jooksevad. Ja see on kindlasti nende jaoks tohutu samm ja naiste jalgpalli jaoks tõeline positiivne samm.

Lisaks peame kindlasti jätkama tööd oma külje tugevdamise nimel. Ja jätkake teekonnal, millel oleme siin Spursis. Pealegi, et arendada oma meeskonda ja olla ka järgmisel aastal paremal positsioonil.

kas dirk nowitzkil on laps

Chelsea juht Emma Hayes ütleb:

See [mäng vs Lugemine] on meie jaoks karikafinaal ja ma tulen sellega silmitsi. Me peame mängu võitma.

Treeneritena tahame kõike. Mõni inimene on viimastel nädalatel palju jalgpalli mänginud, mis on kogu meeskonnale veel üks võla võitmise eest.

Chelsea naised 2: 0 Tottenhami naised (Allikas AsumTech)

Chelsea naised 2: 0 Tottenhami naised (Allikas: AsumTech)

Bayerni mäng on meid emotsionaalselt palju võtnud. Seetõttu mõtlesin, kuidas saab meie esinemine täna olema.

Sam Kerr ütles:

Ma arvasin, et nad kaitsesid väga hästi. Tottenhamil on olnud suuri blokke. ütleb Chelsea kahe värava skoor, kui temalt intervjuus BT Spordile küsiti Tottenhami kohta.

Nad töötasid kõvasti oma kastis ja selle ümbruses. Ja see polnud kerge võit.

Küsimise ajal tundis ta esimese värava löömisel kergendust: alati on raske ära tulla ja esimest väravat lüüa. Lisaks oli liinil palju. See oli meie jaoks suur eesmärk ja tore oli see kätte saada vahetult enne poolaega.

WSL-i resultatiivseimana olemine: Tähtsam on see, et pühapäeval võidame. See on minu jaoks ainus kõige olulisem asi, ütleb ta.

Kõik on seotud sellega, mida ma saan makse. Kuid minu jaoks on liiga võitmine kõige olulisem. Pealegi tegeleme kogu seda tüüpi asjadega pärast. Meil on veel ees kaks suurt mängu ja me tahame selle kõik võita.