USA meeskond võtab enne olümpiat lõpliku võidu Hispaania meeskonna vastu

Olümpiamängude lähenedes lõpetab USA meeste korvpallimeeskond ettevalmistuse näitusel lõppmänguga.

Ja viimaseks näitusemänguks võistles USA meeskond pühapäeval Hispaania meeskonnaga.

Kaotades näitusemängude kaks esimest mängu, lõpetas USA meeskond näitusemängu lõpuks rõõmsal noodil võitudega seljaga tagasi.

USA meeskond alistas viimases mängus Argentina meeskonna.

Nüüd võitis USA meeskond Hispaania meeskonna vastu 83-76, enne kui meeskond suundus olümpiamängudeks Tokyo poole.

Damian Lillard juhtis meeskonda USA. Järgnesid Kevin Durant, Keldon Johnson ja Zach Lavine, kes skoorisid samuti kahekohalisena.

Teisalt juhtis Ricky Rubio Hispaania meeskonda, saades mängus kõrgeid punkte. Järgnesid Willy Hernangomez ja Marc Gasol, kes skoorisid koos Rickyga kahekohalistes näitajates.

Hispaania meeskond alustas mängu tugevalt, asudes esimesel veerandajal juhtima, kuid USA meeskond tegi tagasituleku ja võitis mängu lõpuks.

Esimene veerand läheb Hispaania meeskonnale

Jayson Tatum tegi esimese veerandi esimese lasu, heites maha fadeaway hüppaja.

Hispaania meeskond vastas tagasi, asus isegi USA meeskonna ees juhtima, enne kui Damian Lillard vabaviskejoonelt hüppelöögi viskas.

Draymond Green lisas veel ühe ämbri, laskes hüppaja maha. Seejärel tuli Damian välja kolmepunktiviskega.

USA meeskond läks poolel veerandajal kuuepunktilises eduseisus, kui Kevin Durant blokeeris äärel Ricky Rubio.

Lõpuks heitis Rubio hüppaja maha ja tuli Usman Garubale abiks järgmise palli eest.

Alex Abrines kukutas hüppaja maha ja viigistas mängu veerandajaks jäädes seisuga 3:04.

Sergio Rodriquez lõi kolmepunktiviske ja meeskond Hispaania asus juhtima.

Nad olid veerandajale jäädes seisuga 12: 10 seisul 2:12, kui Pau Gasol ujuki maha viskas.

Durant vastas tagasi, visates hüppaja teise otsa. Samal ajal kui Usman loobus koondisest ja tegi ka selle käigus vea.

Paul Gasol kallutas Usmani vabaviske möödalasu. Jeremy sõitis otse teise otsa, et loobuda paigutusest.

Seega lõppes veerand 18-14 juhtpositsiooniga Hispaania meeskonnaga.

USA meeskond kärpis teisel veerandajal eduseisu.

Rudy Fernandez tegi teise veerandi esimese lasu, lüües kolmepunktiviske.

Bam Adebayo vastas tagasi, visates teise otsa konksulöögi.

Willy Henangomez kukutas hüppaja maha hoolimata sellest, et Adebayo teda valvas.

Keldon Johnson blokeeris Usman Garuba äärel. Seejärel lõi Rudy kolmepunktiviske maha.

Teiselt poolt pakkus Johnson vastuseks Tatumi mineviku kolmepunktivõtet.

Ricky viskas hüppaja maha ja Hispaania meeskond asus 8-punktilises eduseisus. Durant vastas tagasi ja lõi kolmepunktiviske maha.

Seejärel heitis Rubio hüppaja järgmisele valdusele.

rebane 2 uudised üheksa valatud

Ja Lillard vastas kolmepunktiga teises otsas.

Rubio kukutas taas ühe ämbri, seekord kaare tagant, mis andis Hispaania meeskonnale 7-punktilise eduseisu.

Teiselt poolt viskas Kevin fadeaway hüppaja alla ja tegi selle käigus ka vea.

Tatum mõtles välja ääre peal oleva Rubio ploki. Kevin Durant lõi kolmepunktiviske maha ja vähendas eduseisu neljapunktiliseks.

Lõpuks lõppes veerandaeg 38-36, kus USA meeskond lõikas Hispaania meeskonna kahepunktiliseks kolmandaks.

USA meeskond teeb kolmandal veerandajal domineeriva tagasituleku.

Rubio sõitis otse veljele, heitis kolmanda veerandi esimese lasuna viske.

Seejärel lõi ta ka järgmisele valdusele hüppaja.

Draymond Green vastas tagasi, kukutades kolmepunktiviske ja peksis Duranti söödu juures löögikella.

Hispaania meeskond ainult kahepunktilise eduseisuga lükkas Marc Gasol teise otsa ujuki alla.

Durant mõtles äärel Usmani peal oleva ploki. Keldon heitis hüppaja järgmisele valdusele.

Tatum haaras tagasilöögi ja leidis Damiani kolmepunktiviske eest teisel pool. Ja lõpuks asus juhtima USA meeskond.

Lillard leidis Johnsoni dunki eest.

Johnson viskas maha. (allikas: Twitter )

Zach Lavine lisas järgmisele valdusele veel ühe ämbri, lüües kolmepunktiviske maha.

Johnson lisas veel ühe ämbri, lüües Adebayo passi pealt maha panuse.

Hispaania meeskond jäi USA meeskonnast 10-punktiliseks, kui Marc Gasol kolmepunktiviske maha viskas.

Seega oli USA meeskond 57-50 vastu Hispaania meeskonnale, USA meeskond võttis kolmandaks veerandiks 7-punktilise eduseisu.

Võidu võttis USA meeskond.

Zach Lavine tegi neljanda veerandaja esimese lasu, lüües kolmepunktiviske.

Hiljem mõtles Willy Johnsoni teises osas bloki ja heitis hüppaja ka järgmisele valdusele.

Jeremy Grant vastas tagasi ja lõi kolmepunkti. Rodriguez viskas teise punkti kolmepunktiviske.

Hernangomez langetas Rodriguezi söödu pealt panuse ja vähendas Team USA eduseisu 8-punktiliseks.

Poolel veerandil kukutas Tatum teisel pool Greeni söödule asetuse.

Zach Lavine tuli veel ühe ämbriga, kukutades kolmepunktilise viskekella.

Seejärel kukutas Durant kaugushüppaja ja USA meeskond asus 11-punktilises eduseisus.

Johnson heitis järgmise valduse peale panuse. Lavine sõitis veljeni, koputades maha.

Durine lob Lavinele dunki jaoks lisas USA meeskonnale veel ühe ämbri. Lillard lõi kolmepunktiviske maha ja USA meeskond läks 16-punktilisse eduseisu.

Seejärel kukutas Lillard kaugushüppaja, kellel oli veerandajal mängimiseks jäänud vähem kui kaks minutit.

Willy lõi nurgast kolmepunktivise maha ja lõpuks lõppes mäng 83-76.

Tulemustabel:

Damian Lillard juhtis USA meeskonda, kogudes 19 punkti, 4 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Tema järel viskas Kevin Durant 14 punkti, 2 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Samamoodi panustas Zach Lavine 13 punkti, 2 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Laviin uputas selle koju. (allikas: Twitter )

Vahepeal viis Keldon Johnson meeskonna USA pingile, heites 15 punkti, 3 lauapalli, mis ka tema esimeses mängus USA meeskonnas pärast meeskonnaga liitumist Kevin Love'i asemel.

Seevastu Ricky Rubio juhtis Hispaania meeskonda, saades mängus kõrgeimad 23 punkti ja 3 lauapalli.

Marc Gasoli arvele jäi 10 punkti, 5 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Vahepeal juhtis Willy Hernangomez Hispaania meeskonna pinki, saades 11 punkti ja 3 lauapalli.

2021. aasta olümpiamängude avatseremoonia on 23. juuli. Kui meeste korvpalliturniir annab vihjeid kaks päeva hiljem, 25. juulil, ja lõpeb medalimängudega 6.-7. Augustil.