The Suns võidab 4. mängu Clippersiga

Millist Filmi Näha?

Läänekonverentsi finaalturniiri 4 mänguks olid laupäeva õhtul vastamisi Phoenix Suns ja LA Clippers.

Pärast seeriate eduseisu vähendamist 3. mängus Sunsiga.

Clippers vaatas seeria 4: 2 võiduga võitu.

Kuid Sunsil olid Clippersiga teised plaanid.

Kuna nad võitsid seitsmemängulises sarjas veel ühe võidu.

Kahe meeskonna raske võitlus lõppes sellega, et Suns alistas Clippers 84-80 ja asus seeria 3-1 juhtima.

Päikesed hakkasid esimesel poolajal juhtima asuma.

Kuid Clippers ei läinud ilma võitluseta alla.

Seejärel tegi Clippers teisel poolajal tagasituleku.

Ja lõpuks võita nad neljanda veerandi viimastel sekunditel.

Devin Booker juhtis Sunsit hoolimata ninavigastusest. Järgnesid Deandre Ayton ja Chris Paul.

Teisalt juhtis Clipperit Paul George.

Ja nende võtmemängija Kawhi Leonardi puudumisel sai ta abi Reggie Jacksonilt ja Ivica Zubacilt.

Päikesed asusid esimesel poolajal juhtima.

Deandre Ayton alustas esimest veerandit paigutusega ja Ivica Zubac vastas Marcus Morrise vanema söödule nurgaga.

Devin Booker tuli Chris Pauli passi peal välja ujukiga. Jae Crowder lõi pika kahepunktiviske maha.

Varsti lisas Booker keskklassi hüppaja ja just nii asus Suns Clippersiga 12-punktilises eduseisus.

Paul George lõi Clippersile kolmepunktiviske ja Zubac lisas konksulöögi järgmisele valdusele.

See vähendas Sunsi eduseisu viie punktini, kusjuures esimeseks veerandiks jäi 5:55.

Booker kukutas teise otsa hüppaja alla ja Paul George vastas paigutusega.

Nad olid 23-13, kui Nicholas Batum lõi veerandajaks jäädes seisule 3:16 kolmepunktiviske.

mis on Roger Staubachi netoväärtus

Terence Mann viskas kolmepunktiviske ja eduseis lõi viiepunktiliseks.

Suns tegi 4: 0 jooksu, asudes 9-punktilises eduseisus ja lõpetades veerandi 29-20 Clippersiga.

Clippers jättis päikese järele.

Luke Kennard kukutas teise veerandi esimese ämbri. Reggie Jackson lisas fadeaway hüppaja.

Järgmisel valdusel lisas ta ka teise kaugushüppaja.

Seejärel viskas Booker kolmese ja Cameron Johnson lisas veel kolmese.

Ayton pillas Pauli passi maha.

Ayton äärel

Ayton äärel (allikas: Twitter )

Suns läks veerandajaks jäädes seisule 13: 13, kui Ayton blokeeris Jacksoni äärel.

Booker mõtles teisest otsast välja hüppe. George vastas hüppajaga tagasi.

Nad olid 44-31 ja veerandil oli mängimiseks jäänud vähem kui kolm minutit, kui Ayton viskas hüppaja.

Zubac viskas teise otsa dunki ja Paul vastas Zubacist üle keskmise hüppajaga.

Jackson kukutas teises otsas laiali lahtise kolmepunktiviske.

Mikal Bridges pani teise veerandi viimastel sekunditel panuse.

Seega lõppes veerand 50-36, kui Suns asus taas juhtima.

Clippers teeb tagasituleku kolmandal veerandajal.

Zuback kukutas Clippersile tooriku ja Reggie Jackson lisas järgmisele valdusele vastupidise panuse.

Seejärel vastas Paul teiselt poolt hüppajaga tagasi.

Seejärel viskas Patrick Beverly hüppaja alla ja Bridges blokeeris Reggie Jacksoni.

Chris Paul mõtles välja hüppelöögi.

kus elab praegu Jennie Finch

Zubac viskas dunki ja George lisas hüppaja järgmisele valdusele.

Nad olid 53-39 ja veerandaja mängimiseks oli jäänud alla viie minuti.

Sillad heitsid hüppaja ja Jackson vastas tagasi George'i söödu kolmepunktiga.

Seejärel tuli Booker välja hüppajaga ja Jackson vastas ka hüppajaga.

Veerand lõppes 69-66 Sunsi juhtimisel.

Päikesed võtavad võidu.

Booker alustas neljandat veerandaega, langetades panuse ja George vastas hüppajaga tagasi.

Paul George tegi vea ja Clippers lõi vabavisetega eduseisu punkti.

Seejärel leidis Chris Paul Aytoni allee-opp jaoks ja Ayton viskas maha.

Mõlemad meeskonnad olid poolel veerandajal skooritult tulemusega 73-72.

Lõpuks kukutas Booker maha keskklassi hüppaja ja pikendas eduseisu 3 punktini.

Jackson vastas aga kohe tagasi, lüües hüppaja alla.

Seejärel tegi Chris Paul teise otsa vastupidi.

Book lõi mängust välja ja Mann langetas Sunsi eduseisu vähendava skeemi.

George kärpis vabavisetega taas eduseisu punkti.

The Suns võidab mängu 4. (allikas: Twitter )

Mäng lõppes võistkondade vabaviskete duelliga, kus võitjatena selgusid Päikesed.

See oli hull, emotsionaalne mäng, ütles Paul George.

LA Clippers tulistas väljakult 32 protsenti, samas kui Suns oli napilt parem 36 protsendiga.

See oli nälkjas, ütles Sunsi treener Monty Williams. See polnud kindlasti solvang 101.

Clipsi treener Tyronn Lue ütles: Meil ​​oli võimalus 12 omanduses juhtima asuda ja me ei saanud sellega hakkama. See lihtsalt ei langeks meile.

Mõlema võistkonna madala skooriga õhtu.

Devin Booker juhtis Sunsit, saades 25 punkti ja 2 lauapalli.

Kui Deandre Ayton langes 19 punkti ja haaras hiiglaslikud 22 lauapalli.

Samuti tegi ta neli blokki.

Chris Paul panustas 18 punkti, 4 lauapalli ja 7 korvisöötu.

Vahepeal ei õnnestunud kõigil teistel mängijatel topeltnumbrites väravaid lüüa.

Mikal sillad haaras 13 lauapalli ja viskas vaid kuus punkti.

kus Anthony davis keskkoolis käis

Seevastu Clippers juhtis Paul George, kes tõi double-double 23 punkti ja 16 lauapalli.

Ta andis 6 korvisöötu ja mängis 42 minutit.

Järgnes Reggie Jackson, kelle arvele jäi 20 punkti, 5 lauapalli ja väravasööt.

Kui Ivica Zubac langes 13 punkti ja 14 lauapalli.

Samamoodi viis pingi juhtima Terence Mann, kes viskas 12 punkti ja 4 lauapalli ning kõik teised mängijad ei suutnud topeltnumbritega skoori teha.

Clippers ja Suns on vastamisi esmaspäeval Phoenixis peetava 5. mänguga.

Tegelikult otsustatakse kahe meeskonna saatus 5. mängus.

Kui Suns võidab, liiguvad nad NBA finaali ja kui Clippers võidab, sunnivad nad 6. mängu.

Seetõttu on huvitav näha, kes saab esimesena koha NBA finaalis.