Päikesed viigistasid seeria Lakersi vastu 2: 2

Millist Filmi Näha?

Phoenix Suns läks pühapäeval neljandaks mänguks vastamisi Los Angeles Lakersi vastu.

Staples Centeris peetud 4. mäng lõppes sellega, et Suns alistas lakerid 100-92 ja viigistas seeria 2-2, et teisipäeval liikuda 5. mängule.

Lakers alustas esimesel veerandajal hästi, kuid hakkas teise veerandi järel eduseisu kaotama.

Siis hakkas Lakersi jaoks asi veelgi allamäge minema pärast seda, kui Anthony Davis jättis vasaku kubeme pingutamise pärast terve teise poolaja vahele.

Pärast Davise eemalolekut oli mänguks surve Lebron Jamesile.

Seevastu astus Chris Paul üles Phoenix Sunsi eest ja selle tulemusena võideti Lakersi üle ning viigistati seeria.

mis on Peyton manningu isa nimi

Lakers asus esimesel veerandajal juhtima.

Deandre Ayton alustas veerandit nurgaga, seejärel vastas James paigutusega.

Nad viigistasid mängu taas, kui esimeseks veerandiks jäi 9:22.

Seejärel viskas Wesley Mathews kolmepunktiviske ja Booker vastas ämbriga tagasi.

Lebron James vastas kolmepunktiviskega.

Dennis Schroderi pääs Lebron Jamesile teise ämbri eest.

Jae Crowder viskas kiiresti ämbri, viies eduseisu kahepunktiliseks. Booker lõi kolmepunktiviske, et anda Sunsi eduseis.

Anthony Davis viskas hüppe ja Marc Gasol kolmepunktiviske.

Booker vastas tagasi fadeaway hüppajaga. Cameron Payne viskas kolmepunktiviske.

Torrey Craig heitis veel ühe kolmepunktiviske, asudes juhtima neljapunktilist edu.

Seejärel heitis Schroder kiiresti hüppe ja lasi jälle kolmepunktiviske.

Kyle Kuzma lob Marc Gasolile andis sumina juures veel ühe ämbri, asudes veerandi lõpuni.

Päikesed asuvad teisel veerandajal juhtima.

Andre Drummond alustas veerandit dunkiga.

Seejärel tuli Cameron Johnson kohe pärast seda kiiresti kokku.

Seejärel viskas Kyle Kuzma pärast seda kolmepunktiviske. Seejärel heitis Ben McLemore veel ühe kolmepunktiviske. La Lakers asus juhtima veerandajaks jäädes 9:58 minutiga.

Nad olid 27-37 ja 8:40 jäid veerandisse.

Booker tegi vea ja viskas ämbri, tehes kolmepunktise mängu. Cameron Johnson viskas kolmepunktiviske, viies ideaali neljapunktiliseks.

Mclemore langetas eduseisu laiendava kolmepunktiviske.

Phoenix suns viigistas mängu kiiresti veerandajaks jäädes seisuga 5:13.

Seejärel viskas Crowder kiiresti kolmepunktiviske. Matthews vastas kolmepunktiga.

Seejärel lisas Alex Caruso kolmepunktiviskega tagasi, asudes kahepunktilises eduseisus.

James viskas Mikal Bridgesi kohale upituse ja asus nelja punkti juhtima.

Sillad vastasid tagasi kolmepunktiviskega.

Nad olid 49-50, veerandisse jäädes 1:18.

Chris Paul viskas hüppe, et juhtima asuda. Seejärel lisasid sillad kolmepunktiviske.

Veerand lõppes 54–50, kui Suns asus juhtima.

Kolmandal veerandajal domineeris Phoenix.

Veerandi alustamiseks kukkus päikesel kiiresti ämber alla.

Deandre Ayton langetas Chris Pauli söödu pealt kiiresti back-to-back paigutuse.

Nad olid 60-52 ja 9:26 jäid veerandisse.

Ayton kukutas veel ühe nuku maha. Kuzma tuli välja ujukiga.

Sillad viskasid seejärel kolmepunktiviske.

Paul heitis fadeaway hüppaja tagasi. Drummond pillas maha dunki.

Umbes poolel veerandil olid nad 68-56.

Drummond viskas maha dunki ja Payne vastas ämbritega.

mis on julio jones'i tegelik nimi

James viskas pärast seda ujuki maha ja Paul vastas ämbriga tagasi.

Nad olid 77-64 ja mängimiseks oli jäänud umbes minut ning Crowder viskas ujuki alla.

Veerand lõppes seisuga 81-65 ja Phoenix Suns asus poolajal juhtima.

Phoenix Suns asus juhtima ja võitis mängu.

Lakers alustas veerandajal ämbriga.

Nad olid 85-67 ja veerandajaks jäi 9:50.

Seejärel viskas Kuzma maha paigutuse ja teises otsas andis Paul lob Aytonile veel ühe ämbri.

Schroder viskas kolmepunktiviske ja Lebron James seejärel viske.

Poolel veerandil olid nad 88–74. Marc Gasol langes kolmepunktiviske, vähendades eduseisu 11 punktini.

Seejärel viskasid sillad kolmepunktiviske. James kühveldas paigutuse ja Booker viskas hüppaja alla.

Seejärel viskas Caruso kolmepunktiviske. Seejärel mõtles Paul välja fadeaway hüppaja.

Gasol viskas kolmepunktiviske ja Crowder tuleb välja kolmepunktiviskega.

Nad võtavad 10-punktilise eduseisu, kui veerand jääb järele 1:19.