Steph NBA rekord ja Warriorsi tugev viimistlus annavad võidu Bucksi üle, Joel Embidi tagasitulek annab 76erile võidu CelticsEmbidi üle

Millist Filmi Näha?

Stephen Curry NBA rekord ja tugev laskmine koos Warriorsi tugeva finišeerimisega annavad võidu Bucksile sel teisipäeval.

GSW lõpetas oma kolmemängulise kaotuste seeria 122-121 võiduga Bucksi vastu Chase Centeris.

Warriors alustas mängu mõningate tugevate skooridega, sooritades oma esimesest kuuest löögist viis, viies 18: 5 juhtima.

Kõik viis Warriorsi algajat viskasid eduseisu saamiseks värava, kuid lõpuks vastas Milwaukee 10 sirge punktiga.

Bucks ilma NBA MVP valitsemiseta Giannis Antetokounmpo jättis sõdalased jälile, laskmata neil esimese veerandi jooksul suuremaid punktivahesid teha.

Kolmandas veerandis läksid nad isegi juhtima, moodustades neljandal veerandajal kümnepunktilise edu Warriorsi ees.

Peagi sooritas Warriors neljandal veerandajal 14: 1 jooksu ja sai üle 10-punktilisest kaotusseisust.

Kui tulla tagasi teisel poolajal kaheteistkümnelt kohalt suurepärase meeskonna vastu, kvalifitseerub see paganama võiduna, ütles Warriorsi peatreener Steve Kerr. Olen kuttide üle väga uhke, nad võitlesid tõesti.

Warriors kärpis oma 12-punktilist defitsiiti ja tegi tagasituleku võites Bucksi.

Bucks ei suutnud Steph Currit peatada.

Stephen Curry alustas pigem aeglaselt, kuid võttis tempo lõpuks 41 punktist 30 teisel poolajal.

Hoolimata sellest, et sabaluu vigastusest ei taastunud täielikult, langes ta kolmandal veerandajal 19-punktiliseks ja lõpetas kokku 41 punktiga.

Curry astus mängu liiga parimate 196-ga, kes on seni teinud kolmeseid ja teinud 5 kolmepunktiviset ning ületanud üle 200 kolmepunktiviske.

Steph puruneb Bucksi võitmiseks 41 punktiga

Steph puruneb Bucksi võitmiseks 41 punktiga (allikas: twitter.com )

Ma arvasin, et ta on lihtsalt fenomenaalne, ütles Warriorsi treener Steve Kerr. Ma mõtlen, et Jrue Holiday on liiga üks paremaid kaitsvaid valvureid.

Ja ma arvasin, et Jrue tegi kogu õhtu Stephil suurepärast tööd, lihtsalt surudes teda, kasutades tema jõudu ja füüsilisust.

mitu last on ed mccaffreyl

Ja Steph läheb siiani välja ja saab 41. Päris muljetavaldav mäng. Hämmastav.

Sellest tulenevalt tegi ta NBA rekordi, saades ainsa mängija, kes on kaheksa erineva hooaja jooksul teinud üle 200 kolmese.

Samamoodi tõusis neljandal veerandajal suureks ka Kelly Oubre Jr. Ta sooritas paar vabaviset, kui mängust oli jäänud 7,7 sekundit.

Seejärel läksid Warriors kaitserežiimile, et mitte lasta Bucksil skoori teha ja noppis edukalt oma esimese võidu nelja mängu jooksul.

Oubre tõi viimasel perioodil oma 19 punktist kümme, sealhulgas 6 lauapalli ja väravasöötu.

Samamoodi tegi Kent Bazemore kõik oma kolmepunktilised katsed ja lõpetas 18 punktiga.

Ja James Wiseman tegi esimese poolaja lõpuks topeltduubli, lõpetades 13 punkti ja 10 lauapalliga, sealhulgas 2 resultatiivset söötu.

Vahepeal juhtis Buckssi tabelit Jrue Holiday, kes langes 29 punkti, 3 lauapalli ja 5 korvisöötu.

Ja Khris Middleton viskas 28 punkti, 2 lauapalli ja 7 korvisöötu. Bobby Portis langes double-double 13 punkti ja 13 lauapalli.

Warriors võõrustab nüüd Wizardsi ja Bucks läheb reedel vastamisi Dallas Mavericksiga.

kellega on joe buck abielus

Joel Embidi tagasitulek annab 76ersile edumaa.

Joel Embidi naasmine annab Philadelphia 76ersi teisipäeva õhtul Bostonis võidu 106: 96 Celticsi üle.

Doc Rivers ütles, et tema täht on suur mees Joel embiid oli tema jaoks paar sõna. Olen tagasi, ütles Embiid 76ersi treenerile. Ma märkasin, vastas Rivers.

Pärast luumulliga 10 mängu kaotamist naasis ta laupäeval meeskonna võidule Minnesota Timberwolvesi üle.

Kuid ta istus pühapäeval, kui 76er kaotas Memphis Grizzliesile ja naasis, et esimesel poolajal Celticsi vastu 15-punktiline esitus teha.

Tegelikult, Joel embiid langes 76ersile 35 punkti, mis tõi nad idakonverentsi esikohale Brooklyn Netsiga viiki.

Ma ei ole kogu tee seal, kuid täna on see suur samm, ütles Embiid.

Ta kasutab ära iga üksiku muhke, ütles Celticsi treener Brad Stevens Embiidi edukusest liinile jõudmise kohta.

Nüüd on Sixers võitnud Celticsiga kaheksast kohtumisest seitse.

Mõlemad meeskonnad olid mängu alguses vastamisi, kui 76ers lõpetas 1. veerandi vaid punktivahega.

Kuid lõpuks läksid 76ers 22-3 jooksule, suurendades Celticsi eduseisu kahekohaliseks. Philadelphia juhtis teisel poolajal 21-ga.

Kuid Boston ei suutnud mängu tagasi tulla ja kaotas lõpuks 76ersile 106-96.

Joel embiid viis Sixersi eest vastutusele 35 punkti, sealhulgas 6 lauapalli ja väravasöötu. Samamoodi lisas Danny Green 17 punkti.

Celticsi vastu võidutsemise eest juhtis Joel Embid.

Celticsi vastu võidutsemise eest juhtis Joel Embid. (allikas: bleacherreport.com )

Samamoodi viskas Ben Simmons 12 punkti, Tobias Harris ja Furkan Korkmaz langesid 10 punkti.

Jayson Tatum juhtis Bostoni teed 20 punktiga ja tulistas põrandalt vaid 7/17 ja kaugelt 3: 10.

Jaylen Brown kukkus 17 punkti, samuti Kemba Walker ja Marcus Smart 14 punkti.

kui kaua on Adrian Peterson abielus olnud

Boston tundis puudust Evan Fournierist, kuna nad ei suutnud oma kolmandat järjestikust võitu saada.

Tegelikult on Evan tervise ja ohutuse protokollide tõttu ülejäänud nädala väljas.

Võiduga istub 76er Netsiga edetabelis 36-16 ja läheb laupäeval vastamisi New Orleansi Pelicansiga.

Kui Celtics mängib neljapäeval New York Knicksi vastu.