Spetsiaalne mäng Sunsile ja Chris Paulile

Millist Filmi Näha?

Läänekonverentsi finaali 6. mänguks olid vastamisi LA Clippers ja Phoenix Suns.

Pärast seeria 3-1 eduseisu vähendamist 3-2-le püüdis Clippers viigistada seeria 3-3 Sunsi vastu. Päikestel olid aga teised plaanid.

Kuna NBA finaalid on rivis, tegi Suns mängus Clippersiga A-taseme soorituse.

Lõppkokkuvõttes alistas Suns Clipperi 130–103 ja pääses kolmapäeval oma esimesse finaali ligi kolme aastakümne jooksul.

Võiduga tulevad Sunsid läänekonverentsi meistriks ja see kõik on võimalik tänu sellele ühele mängijale Chris Paulile.

Kolmapäevane mäng ei olnud mitte ainult Sunsi jaoks eriline, vaid ka Chris Pauli jaoks.

Kuna tema unistus pääseda NBA finaalturniirile täitus 16 aasta pärast. Chris Paul oli mängus just sellest maailmast väljas ja viis Sunsi võidu.

Päikesed alustasid tugevalt, haarates juba varakult juhtpositsiooni Clipperi ees ja hoides seda lõpuni, et lõpuks lõpuks võita.

Tugev algus Päikesest.

Mängu esimest veerandit alustas Chris Pauli alley-oop Mikal Bridgesile.

Patrick Beverly vastas tagasi, tehes teisel pool konksu.

Devin Booker sõitis otse ämbri juurde, visates maha kollektiivi. Paul George vastas vastuseks kihistusega.

Deandre Ayton jõudis hüppenööriga ja Beverly lõi kolmepunktiviske maha ning mäng viigistas seisu 9-9.

Seejärel vastas Chris Paul tagasi kolmepunktivise seljaga.

Nad olid 17-13 ja veerandini oli jäänud umbes viis minutit, kui Paul George sooritas hüppe.

mis on lebron jamesi täisnimi

Clippers asus oma esimesele juhtpositsioonile, kuid Booker viskas hüppaja ja asus juhtima kohe tagasi.

Ayton kukutas panuse ja Cameron Payne sõitis järgmisel valdusel otse veljele, kuid Marcus Morris vanem blokeeris tema löögi äärele.

Peagi lõi Payne kolmepunktiviske, mis viis 9: 0 jooksu.

Sugulased tulid kaare tagant ämbriga ja Booker vastas kolmepunktiga.

Bookeri Alley-oop Aytoni juurde pikendamiseks pikendas Sunsi eduseisu ja Cousins ​​kukutas kolmepunkti teisel pool oleva summeri juures.

Veerand lõppes 33–29 Sunsi juhtima asudes.

Suns pikendab teisel veerandajal eduseisu.

Cameron Payne tegi konksulöögi. Terence Mann kallutas nõbu Cousinsi vahele.

Dario Saric tuli kaare tagant ämbriga ja Paul lisas järgmisele valdusele hüppelöögi.

Järgnevalt lõi Saric kolmepunktiviske ja George vastas teisel poolel asetusega.

Marcus Morris mõtles hüppelöögi ja Paul vastas hüppajaga tagasi.

Beverly kukutas panuse ja Clippers lõi pisut rohkem kui poole veerandajaga punkti eduseisu.

Booker sõitis otse ääreni, koputades maha. Mäng viigistati seisul 50-50, kui veerandini oli jäänud umbes viis minutit.

Devin Booker dunkile (allikas: Twitter )

Seejärel lõi Jae Crowder kolmepunktiviske ja Booker tegi vea, heites kaugelt hüppaja.

Marcus Morris mõtles hüppelöögi, samal ajal kui Crowder heitis kolmepunktiviske teisele poole.

Morris lõi järgmisel pallingul kolmepunktiviske. Crowder lisas teisele poole kolmepunktiviske.

Seega lõppes veerand 66-57, kui Suns edestas.

Suns domineeris Clippersil kolmandal veerandajal.

Clippers kärpis kolmanda veerandi alguses eduseisu kuuele punktile.

Chris Paul tuli teiselt poolt hüppajaga ja Morris vastas ülespanekuga.

Crowder lõi Mikali söödule kolmepunktiviske. Mikal sõitis otse veljele ja heitis maha panuse ning tegi ka vea.

George heitis hüppe ja Booker mõtles teises otsas üles.

Morris kukutas hüppaja poolel veerandil maha ja Torrey Craig vastas tagasi, visates teisele poole kolmepunktiviske.

Mikal mõtles välja Craigi passi panuse.

Seejärel lõi Morris kolmepunktiviske ja Clippers vähendas eduseisu 10 punktini.

Nicolas Batum lisas ämbri, tehes kolmepunktiviske ja Paul vastas kolmepunktiga.

Järgmisele valdusele lisas ta uuesti paigutuse.

Veerand lõppes 97-83, kui Suns läks juhtima 14 punktiga.

The Suns lõpetas Clipperi playoffi jooksu.

Nõod tegid hüppaja maha visates vea ning Paul vastas järgmises seisus vastuse panuse ja hüppajaga.

Ta lisas pull-up hüppaja ja eduseis ulatus 20 punktini.

Päikesed pääsevad finaali (allikas: Twitter )

Seejärel kukutas Morris maha kolmepunktise löögi.

Booker loobus paigutusest ja George vastas teisel pool hüppajaga.

Paul tegi vea, koputades kaare tagant kopa alla. Ayton lisas järgmisele valdusele ujuki.

kui palju teeb Madison Bumgarner

Samamoodi heitis Paul kolmepunktiviske ja Suns pikendas veerandi keskel eduseisu 28 punktini.

George lõi teisel poolel maha kolmepunktiviske ja Terence Mann kukutas Reggie Jacksoni söödu väravasse.

Paul vastas tagasi ja lõi kolmepunktiviske maha ning veerandini oli jäänud umbes kaks minutit.

Ja mäng lõppes 130–103, kui Suns domineeris Clippersis ja võttis võidu, et pääseda NBA finaali.

Eriline võit Sunsi ja Chris Paulile.

Kannatlikkus on see, mis määratleb nii päikese kui ka Chris Pauli. Kuna mõlemad ootasid kaua seda ühte unistust ehk pääsemist NBA finaali.

Kulus ligi kolm aastakümmet (täpsemalt 28 aastat), enne kui Suns sai oma läänekonverentsi finaali ja pääses NBA finaali.

Kui Sunsi tähel Chris Paulil kulus NBA finaalis mängimiseks 16 aastat (see on 16 hooaega).

kui palju on mia hamm väärt

Ma tahan seda mitte ainult endale, vaid kõigile selles riietusruumis viibijatele, ütles Chris Paul pärast mängu.

Kahtlemata on Paul üks parimaid selles valdkonnas ja näitas oma parimat esitust konverentsi finaali 6. mängus.

Ta viis Sunsi juhtima, saades 0 pallikaotusega 41 punkti, 4 lauapalli ja 8 korvisöötu uskumatult 16-st 24-st (66,7%).

Lisaks on ta nüüd neljas mängija, kellel on konverentside finaalmängus 40 plusspunkti ilma pallikaotusteta, kuna pallikaotuste ametlikuks muutumine (1977–78).

Seetõttu liitub ta nüüd selle statuudiga Michael Jordan, Shaq ja Hakeem.

Pauluse kõrval aitasid selle võidu saavutada ka teised mängijad.

Devin Booker panustas 22 punkti, 7 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Kui Jae Crowder lõpetas 19 punkti ja 5 lauapalliga.

Samamoodi tõi Deandre Ayton 16 punkti ja haaras 17 lauapalli double-double.

NBA maailm reageerib Pauli esimesele NBA finaalturniirile.

Chris Pauli suurepärane esinemine ja esmakordne pääsemine finaalturniirile tekitas kõmu kogu NBA-s.

Sõprade ja NBA maailma õnnitlemisega.

Päikese treenerMonty Williams ütles Chris Pauli kohtafinaali jõudmine,Ta tahab olla osa võidust. Ta on püsinud palju läbi. Vigastused, play-offi südamevalu, nii lähedane viibimine kui ta oli Houstonis ja haiget saamine ning võimalus tiitlivõistluste nimel võistelda, ma tean, et see põletas ta ära.

Tal kulus 16 aastat, ütles Jae Crowder. See ütleb teile, kui raske on selle hetkeni jõuda.

Ta on üks parimaid punktivalvureid, kes mängu kunagi mänginud, ja see on fakt, ütles Devin Booker. Ja seda teavad kõik.

Nüüd läheb Suns NBA finaalturniiril vastamisi Milwaukee Bucksi ja Atlanta Hawksi vahelise idakonverentsi finaali võitjaga.