Euro Cup

Hispaania veerandfinaali, edestades Horvaatiat lisaajal

Millist Filmi Näha?

Hispaania jõudis dramaatiliselt Euro 2020 veerandfinaali, kui alistas pärast kaheksaväravalise põnevusmängu Horvaatiat lisaajal.

milliseid jalatseid Howie kaua kannab

Luis Enrique pooled värisesid Horvaatia asendajatena Mislav Orsic ja Mario Pasalic skooris viimasel viiel minutil kaks korda, tulles 3-1-st tagasi ja sundides lisaaega. Sellegipoolest kogunes Hispaania, kuna täiendavad 30 minutit tekitasid lisadraamat.

Ründaja Alvaro Morata , kes avaldas enne mängu, et tema perekonda oli turniiri ajal tema esinemiste tõttu ähvardatud. Vaigistas kriitikud, kuna ta lõi Kopenhaagenis lisaajal Hispaania neljanda värava.

Väravate löömine sellega ei lõppenud Mikel Oyarzabal kolm minutit hiljem lisas Horvaatiale vastamisi viienda värava. Kes oli viimase 16 mängu jooksul kõvasti võidelnud.

Tagantjärele võib öelda, et 20 minuti jooksul väravavaht Unai simon ei suutnud kontrollida Pedri 49 jardi tagumist söötu, viies Horvaatia juhtima.

See kummaline eesmärk tekitas Hispaania vastuse. Koos Pablo Sarabia skoor viigistab, César Azpilicueta skoorides teise ja Ferran torres tehes seisuks 3-1.

Hispaania nägi välja pingevaba ja mugav, kuid Horvaatia alustas koostööd lisamängu sundimiseks hilja mänginud asendusmängijatega.

Põnevad hetked jätkusid, kui Simon parandas oma varasema vea kangelasliku stiiliga Andrej Kramarici eitamisest, enne kui Morata kolis teisele poole Hispaania ette viimiseks.

See on olnud turniiri seni kõige põnevam matš. Ja kolmekordne tšempion Hispaania läheb veitsfinaalis teises heas mängus Prantsusmaast jagu Šveitsiga.

Morata ja Simon kujutavad Hispaania tegelast.

Hispaaniast sai Euroopa meistrivõistluste ajaloo esimene meeskond, kes viskas viis või enam väravat järjest. Kuid kõige olulisem oli Morata oma.

Ründaja eksis enne mängu turniiril palju häid võimalusi. Ja tundub, et see poleks enam kunagi tema öö. Kui ta ei suutnud Ferran Torrese ristis varakult noogutada.

Kahe minuti pärast tundus see kaotus kallim, kui Horvaatia asus juhtima. Kuid just Morata, Hispaania mängijad, kogunesid tähistama pärast seda, kui veerandfinaalis tema eesmärk täielikult suleti.

Morata ja Simon kujutavad Hispaania tegelast (Allikas: Al Jazeera)

See tegelaskuju kuvamine on suurendanud Hispaania turniirile tungimise tõendeid, et jõuda tagasi oma eesmärgi juurde ja koonduda pärast Horvaatia sunnitud lisaaega.

Täiskohaga stseenid on olnud segu põnevusest ja lõõgastumisest. Ja nad valmistuvad nüüd veerandfinaalmänguks Šveitsi vastu. Mis kukutas Bukarestis penaltiseerias maailmameistri Prantsusmaa.

Ei olnud kedagi kergendatumat kui ka väravavaht Simon. Pärast suurt viga tõmbas ta aja jooksul märkimisväärseid sääste.

Horvaatia kummardus, kuid mitte võitluseta.

MM-i finalistid Horvaatia kaotas mängu viimasel-16 etapil teist eurot järjest. Pärast seda, kui 2016. aastal võitnud Portugal neid peksis, ei läinud nad võitlemata.

Hispaaniat mängu ajal ei heidutatud, kuid Horvaatia lõi palju selgeid võimalusi. Ja kui nad oleksid rohkem kliinikud, oleks see olnud hoopis teine ​​lugu.

Nikola Vlasic purustas teise võrku ja Kramaric saadeti tagurpidi, kui ta tagasi pöördus, enne kui Hispaania võitis 3: 1.

Horvaatia kummardus, kuid mitte võitluseta (Allikas: Give Me Sport)

Kuid kuna Hispaania nägi välja pingevaba, astus Horvaatia üles, soovimata võistluselt ilma mõju avaldamata lahkuda.

Vahetusmängijad sundisid lisaaega ja Horvaatia oleks võinud jätkata, kui Orsic tulistas mõni minut enne latti ohtliku löögi, enne kui Simon Kramarici eitas.

See kaotus oli kulukas ning Hispaania sai peaaegu pöidlad pihku, kui Dani Olmo lokirull suremas suremas vasakul posti vastu lõi.

Horvaatia oli pärast tagasituleku ebaõnnestumist täiskohaga loomulikult pettunud. Kuid jättis turniirile oma jälje, mängides oma osa suurejoonelises mängus.