Jalgpall

Southampton 3-2 Burnley: Southampton võitles 2: 0-st tagasi, et võita Burnley.

Southampton on võitnud Burnley üle 2: 0 ja võitnud Premier League'i ellujäämislahingus kolm otsustavat punkti.

Mõlemad meeskonnad pääsesid algselt matši 33 punktiga. Ja Burnley asus mängu esimesel poolel St Mary staadionil juhtima.

Chris Wood vabastas esimese karistuse. Neile määrati punkt pärast seda, kui abikohtunik soovitas Andre Marrineril kontrollida väljaku monitori. Enne löömist Ben Mee ’Pikk pall Matej Vydrale teise ilusa värava avamiseks.

Southampton oli aga tagasi tulnud Danny Ings ja Theo Walcott pärast vigastusest taastumist. Tabas otse keskkaitsjat Stuart Armstrongi, kes pühkis palli pärast Ingsi korralikku puhastust.

Burnley endine ründaja jahutas oma hooaja 10. värava, et vahetult enne poolaega viigistada. Ta lõi oma endise meeskonna jaoks juba kolmandas mängus järjest värava.

Ja kuigi Burnley Nick Pope teenis pärast vaheaega head raha. Pühakud jätsid Inglismaa väravavahi vahele, kuna Nathan Redmond hääletas nende poolt varem.

Seejärel vajavad võõrustajad Inglise endise väravavahi Fraser Forsteri jaoks väravate löömiseks kangelasi, kes eitas Woodit hiljem kaks korda. Enne lihtsalt teist korda 13 Premier League'i mängus võitu.

See tõstis Ralph Hasenhuttli mehed tabelis 13. kohale. Kui kümme punkti on kaheksa mänguga tagasitulekukohast vaba.

Ings näitab oma tähtsust ka Southamptonile.

Southampton oli novembris liiga tipus. Kuid selle aasta šokeeriv vormivorm sundis Hasenhuttli pühapäevase mängu eel tunnistama. Mängus vajasid mõlemad meeskonnad võitu, et anda neile rohkem kui kolm madalamat divisjoni.

Ta vaatas, kuidas West Brom suurendas nende ellujäämislootusi laupäeval suurepärase võiduga Chelsea üle. Samal ajal viskas tema pool 2021. aastal seitse punkti, enne kui Burnleyga silmitsi seisis. Kuid pühakud näitavad vaimu, mida on vaja, et vältida ümberpööratud raamatutesse tirimist.

Ingid vigastusest tagasi

Ings tagasi vigastusest (Allikas: Fantasy Football Scout)

Klubi juhtkond oli teda enne 2: 0 laskumist ähvardanud, kusjuures Redmond sundis paavsti tule avama. Kuid Vydra ilus võrkpall näis neid hirmutavat.

Vaatamata noore vasikaprobleemi tõttu naasmisele rahvusvaheliselt kohalt, on James Ward-Prowse suutnud sel hooajal Premier League'is oma minutilise mängurekordi hoida. Ja Inglismaa poolkaitsja söötis Ingsi, et Armstrongi värav kasti servale seada.

Ja pärast Southamptoni suuremat survet. Kyle Walker-Petersi maapinnal lasti joosta Ingsi juurde ja Inglismaa ründaja pani Meele maksma. Mõlemad pidasid Burnley keskust. Enne James Tarkowski sisse lõikamist ja palli asetamist paavsti jalgade vahele.

Ward-Prowse arvas, et oli teisel poolajal pühakuid juhtima pannud. Kui tema 20-jardine streik risti lõi, siis läks löögiseeria. Armstrongi läbipõetud streik sundis paavsti positiivselt reageerima.

Seejärel lükkas paavst Ingsi, kuid Walcotti tagasi. Laenul olnud Evertoni ründaja jäi tagasilöögi juurde. Ja ta tõstis palli Redmondile tagasi, et avada kahes mängus oma kolmas värav. Kaks FA karikaväravat lüües võidetakse Bournemouth.

Hasenhuttl on kindel, et klubi võiks Ingsi pikendamisega kokku leppida. Nüüd saabub ta selle suve lepingu viimasesse aastasse.

28-aastane on olnud jõuluvana kolmel hooajal võtmekujuks. Kuid ta vajab oma kõrvaltegelaste abi, nagu ta leidis täna, kui nad hakkavad hõbedat nõudma ja ülemise poole lõpetama.

kui palju teenib julio jones

Neil on lähinädalatel võimalus mõlemat teha, sest FA Cupi poolfinaalis minnakse vastamisi Leicesteriga. Ja naaske esikümne kuue punkti juurde.