Jalgpall

Southampton 0-2 Leeds United: Bamford lõi oma 16. värava

Patrick Bamfordi selle hooaja 16. Premier League'i värav on aidanud Leeds Unitedil St Mary staadionil 8000 fänni ees võita Southamptonit.

Bamford, kes oli varem võimaluse kasutamata jätnud, kui võitis ainult väravavahti Alex McCarthy . Ta viskab palli võrku, järgides Rodrigo palli pühakute vastu.

Leeds lisas vigastusajale hetke pärast seda, kui Bamfordi streigi juhtis McCarthy, Tyler Roberts pöördus tagasi.

Southamptoni parim võimalus tuli varakult, kuid Che Adams ‘Leedsi väravavaht lõi pea lühikeseks Kiko Casilla .

Võit tõstis Leedsi Arsenali ja Evertoni kohal kaheksandaks ja tagab Marcelo bielsa Külgviimistlus esikümnes.

Southampton jääb Premier League'is hooaja ühe mänguga alles 14. kohale.

mis on Rick Foxi puhasväärtus

Leedsil on jätkuvalt hea hooaeg.

Ta surus oma palli kindla nurga all mööda McCarthyst. Bamfordi värav oli praagile ebatavaline kvaliteedimoment.

Kuid lõbus mäng päeval, mil fännid Premier League'i naasid.

See oli alles kolmas kord, kui fännid olid Southamptoni kodumängus aastatel 2020-21. Pärast seda, kui 2000 neist vaatasid 13. detsembril 3: 0 võitu Sheffield Unitedi üle ja kuus päeva hiljem Manchester City 1: 0 kaotust.

Kuid nad tulid koju pettunult, kuna Bamford sai ühe ja tegi ühe Leedsi hea hooaja jätkamiseks.

Leedsil on jätkuvalt hea hooaeg (Allikas: Khelnow .com)

Pärast meistrivõistluste võitmist aastatel 2019-20 ja 16 hooaja väljalangemist tipplennul. Marcelo Bielsa Leedsi meeskond on jalgpalli rünnakustiiliga kogunud palju fänne.

Võit tähendab, et nad võivad olla alles viieteistkümnes meeskond pärast Esiliiga algust aastatel 1992–1993. Pärast eelmise hooaja edutamise võitmist lõpetada üheksandal kohal.

Ja hooaeg võib isegi Euroopa uuringutes lõppeda, kuigi nad vajavad oma parima saavutamiseks tulemusi.

Oletame, et Leeds saab West Bromi vastu kodus suure võidu. Seitsmes koht West Ham on mõlemad viimased kaks mängu kaotanud. Ja Everton ja Arsenal pole järjekordset võitu kirja pannud.

Bielsa meeskond võiks kindlustada seitsmenda koha ja koha järgmise hooaja Euroopa liiga konverentsil.

27-aastase Bamfordi jaoks, keda Inglismaa pole heaks kiitnud, on hea hooaeg viinud ta Premier League'is viiendaks.

Tottenhamist pärit Harry Kane'i, Liverpooli Mohamed Salah (mõlemad 22 väravaga), Bruno Fernandes Manchester Unitedist (18 väravat) ja Tottenhami poeg Heung-min (17 väravat).

Fännid loovad hea õhkkonna, kuid külalised võidavad.

Kuigi vahetult enne mängu algust sadas vihma, algas mäng lõunarannikul ereda päikesepaistega. Ja pealtvaatajad aitasid luua kauni atmosfääri.

Leedsi väravavahile on antud Premier League'i teine ​​debüüt. Bielsa on mängueelse lubaduse täitnud ning jätnud Saksamaa kaitsja Robin Kochi ja Poola poolkaitsja Mateusz Klichi selleks suveks hiliseks Euro 2020 ettevalmistuseks.

mitu last on canelo alvarezel

Casilla kutsuti sündmuskohale, kuna ta pidi Adamsil pea maha lõikama alles teisel minutil.

Mängu eel teatasid nad, et Theo Walcott nõustus pühakute sõlmimisega kaheaastase lepinguga. Kui tema Evertoni laenuleping lõppes, oli Inglismaa rahvusvahelisel meeskonnal hea võimalus väravaid lüüa.

Fännid loovad hea õhkkonna, kuid Leeds võidab (Allikas: Goalzz)

Ta viis palli karistusalas Casilla ümber, kuigi Hispaania sundis teda seda pikendama. Ja terava pilguga pidi Walcott söödu andma, ilma et tema keskpunkti lõpus oleks Southamptoni mängijat.

Jõuluvana mänedžer Ralph Hasenhuttl tõi vaheajal sisse silmapaistva ründaja Danny Ingsi ja James Ward-Prowse. Enne mängu murdis aasta mängija auhinna võitnud nool teise poolaja alguses.

Leeds ei lasknud esimese poolaja suunas, vaid kasvas pärast vaheaega mängu.

Leeds ei lasknud esimese poolaja suunas, vaid kasvas pärast vaheaega mängu. Ja nad andsid pühadele hoiatuse, kui Bamford plahvatas ja kohtus ainult McCarthyga. Palli liiga kaugele tõmbamiseks ja ruumi lõpetamiseks.

Seejärel põrkas ründaja kokku Southamptoni Mohammad Salisuga ja vajas ravi. Kuid toibus ja lõi mängu esimese värava koos McCarthy jalgadega 73. minutil.

Ingidel, nagu ka Bamfordil, kes võitleb sel suvel Inglismaa Euro 2020 meeskonna eest, oli võimalus saada viik.

Kuid nad jäid ilma ja vigastusteta tabati vasturünnak McCarthyga. Vastavalt Bamfordi Robertsi streigile, et kindlustada oma selle hooaja esimene värav.

Suurepärane aeg kõigile

Southamptoni mänedžer Ralph Hasenhuttl ütles fännidega rääkides: see oli minu jaoks hämmastav. Kui ma mängu alguses välja tulin, oli hea mõte näha neid seal istumas.

See tundus väga rahvarohke, kuigi neid oli ainult 8000, kuid see oli uskumatu. See on kõigi jaoks suur aeg. Püüdsime neid võita, sest nad olid tublid ja toetasid meid lõpuni.

Unustasime täiesti, kui tore oli neid tagasi tuua ja kui tore oli neid näha. See annab meile midagi järgmist hooaega oodata.

Southampton ei suutnud külalisi võita (Allikas: Sportskeeda)

Selle tulemusel lisas Hasenhuttl: väljakutsuv eeldatav mäng, suurepärase esimese poolajaga meie jaoks, kuid ilma väravata.

Me ei saa sellest paremini mängida. Tegime seda esimesel poolajal. Ma ei tundnud, et meil oleks teisel poolajal palju võimalusi minna. Kuid neil oli veel üks käik, mida meil polnud.

Leedsi mänedžer Marcelo Bielsa Patrick Bamfordile: Patrick on teinud palju vaeva ja aega, et särada. Olen kindel, et ta on kampaania suhtes optimistlik, mis see ka pole.

kui palju teenib david ortiz aastas

Kõik, mis ta sellel hooajal on saavutanud, tuleneb kogu pühendumusest ja vaevast, mille ta on oma oskuste näitamiseks teinud.

Robertssi esimeses Premier League'i väravas lisas Bielsa: mul oli hea meel, et ta värava lõi, sest ta oli mänginud nii palju mänge ja ei saanud sellega hakkama.