Seth Curry ja Tobias Harris annavad 76ersile mängu 7

Atlanta Hawks kohtus kuuendaks mänguks Philadelphia 76ersiga, idakonverentsi finaalikohaga.

Hawks püüdis 76ersi NBA teekonda võiduga lõpetada, 76ers aga Hawksit veel üheks mänguks.

Ja 76ersil õnnestus Hawksi sundmäng 7 võiduga ära pidada.

76ers alistas Hawksi 104: 99 ja viigistas reede õhtul 6. mängus seeria 3: 3.

Nad lähevad nüüd lõpuni, sest idakonverentsi finaalturniirile pääsemiseks on jäänud vaid üks mäng.

Hawks alustas jõuliselt 76ersi eesotsas.

Kuid 76ers hakkas teisel poolajal tagasi tulema.

Seth Curry ja Tobias Harris viisid 76ersi Joel Embiidi double-doublega võidule.

Teisalt jätkas Trae Young oma kaotust vaatamata oma hiilgavat esitust Hawksi eest.

Hawksi tugev algus esimesel veerandil.

Esimest veerandit alustas John Collins hüppajaga Ben Simmonsi üle. Trae Youngi lobi Clint Capelale dunkimise eest andis Hawksile veel kaks punkti.

See tõi Hawksile 6: 0 jooksu, seejärel järgnes Furkan Korkmaz pärast Simmonsi eksimist dunkile.

Trae Young langetas ujuki, mis viis Hawksi taas 6: 2 jooksuni. Ja 76ers jäi Hawksile alla 8 punktiga.

Seejärel viskas Joel Embiid 76ersi jaoks konksulöögi ja Young vastas kohe hüppajaga.

Korkmaz leidis Ben Simmonsi velje alt paigutamiseks.

Kevin Huerter viskas kolmepunktiviske ja Hawks võttis 11 punkti.

Nad olid 20: 10, kui esimese veerandaja lõpuni oli jäänud veidi üle viie minuti, kui Seth Curry viskas kolmepunktiviset.

Trae Young viskas kolmepunktiviske ja Hawks läks 12-punktiliseks, Curry vastas seejärel kolmepunktiviskega.

Tyrese Maxey loobus paigutusest ja vähendas Hawksi edu viiepunktiliseks.

Esimene veerandaeg lõppes 29-22 Hawksi juhtimisel.

76ers vähendas teisel veerandajal eduseisu.

Maxey leidis Dwight Howardi dunkist ja viskas seejärel ujuki, viigistades mängu seisul 29-29.

Young mõtles siis välja ujuki. Ta lisas veel ühe ujuki ja mõtles varastada ning loobus üleminekul.

Tobias Harris langes kolmepunktiviskega ja nad olid 36-39 ning teisel veerandil jäi seis 5:08.

tere hommikust jalgpalli mängivad kay adams

Capela heitis Youngi passi peale narri. Seejärel esitas Joel Embiid Harrise eksimusele tagasilöögi.

Korkmaz haaras ründava tagasilöögi ja heitis maha Maxey eksimuse.

Harris mõtles välja ühe käega ja lõi käigu ühele punktile, kui veerandajaks oli jäänud 2:24.

Collins haaras rünnakul tagasilöögi, kuid ei suutnud lööki sooritada, seejärel tuli Huerter kiiresti tagasi.

Harris lõi kolmese maha ja Young tõi teise otsa välja kolmepunktiviske.

Embiid vastas veerandi viimastel sekunditel kiiresti hüppajaga.

Veerand lõppes laual 51-47. 76ers kärpis Hawksi edu neljapunktiliseks, sisenedes poolajale.

Sixers plahvatab kolmandal veerandajal juhtima.

Seth Curry viskas kolmepunktiviske ja seejärel Embiid viskas Curry söödule kolmepunktiviske.

Curry lisas veel ühe kolmepunktiviske ning 76ers tegi 14: 0 jooksu ja asus 10 punktiga juhtima, kui veerandaja lõpuni oli jäänud alla 9 minuti.

Young mõtles välja lobi passi Capelasse.

Bogdan Bogdanovic kukutas järgmisel realiseerimisel kolmepunktiviske.

Nad olid 63-56, sest Korkmaz kukutas kolmepunktiviske, 6: 25 jäi veerandajale.

Embiid mõtles välja kadunud hüppaja. John Collins laskis Youngi passil Embiidi kohale dunni.

Young loobus pärast Embiidi palli kaotamist. Harris langes maha ja Young lõi kolmese.

Hawks kärpis 76ersi edu kolmepunktiliseks, veerandaja lõpuni jäi 1:12.

Nad olid 80-76, kui Danilo Gallinari langes hüppaja ja eduseis kärpis neljandale veerandile sisenedes nelja punkti piires.

76ers viigistas seeria neljandal veerandajal 3: 3.

Nad olid neljandal veerandajal üle minuti 81: 78.

Okongwu blokeeris Harrise velje ääres ja Maxey lõi kolmese maha.

Young vastas tagasi ja lõi kolmepunktivise maha. Simmons tõrjus Youngi kolmepunktiviske.

Embiid blokeeris Youngi külje ääres asetamise ja kukutas järgmise valduse tagasi.

Collins ja Embiid tülitsesid pärast seda, kui Embiid pani ründava vea toime.

Harris viskas järgmisele valdusele ujuki. Gallinari tuli välja kolmepunktiviskega.

Trae Young lõi löögikella helisignaalil maha kolmepunktiviske, lõigates eduseisu punkti piiresse.

Embiid mõtles välja oma tagasilöögi.

Nad olid 98-93, mängu lõpuni jäi 24,5 sekundit.

Capela heitis dunk'i, viies mängu kolme punkti kaugusele.

Harris lõi kaks vabaviset, lõpetades mängu 104: 99 võiduga, viigistades seeria 3: 3, sundides 7. mängu.

Seth Curry ja Tobias Harris säravad, kui 76ers võidab.

76ers vältis idakonverentsi poolfinaalseerias väljalangemist Seth Curry ja Tobias Harrise hiilgava esituse taga.

76ersi juhtisid tablool Seth Curry ja Tobias Harris.

Mõlemad edestasid Joel Embiidi, et anda 76ersile mäng 7.

Curry langes 24 punkti, 3 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Samuti lõi ta 6. mängus maha kuus kolmepunktiviset, minnes 3-punktilisest joonest 6/9.

See on Curry neljas mäng sel hooajal, vähemalt 5 3 -ga. Ei ühtegi teist 76ersimängijal on play -off jooksus kunagi olnud rohkem kui 2 sellist mängu.

Curry neli sellist mängu on viigistatud Damian LillardigaNBA-s kolmandal kohalsee järelhooaeg.

Tobias langes 24 punkti, 5 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Vahepeal tõi Joel Embiid resultatiivse sööduga 22 punkti ja 13 lauapalli.

Teisalt juhtis 76ersi pinki Tyrese Maxey, kes tõi karjääri kõrgeima 16 punkti, 7 lauapalli ja korvisöödu.

Temast saab 76ersi algaja, kes on alates 1980. aastast play -off mängus pingilt vähemalt 16 punkti visanud.

Trae Young tohutu öö hoolimata kaotusest.

Ta langes 34 punkti ja 12 korvisöötu topelt-topelt koos 5 lauapalliga.

Vahepeal langes Kevin Huerter 4 korvisööduga topelt-double 17 punkti ja 11 lauapalli.

Clint Capela kogus samuti 14 punkti ja 11 lauapalli double-double.

John Collins lisas 7 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Seevastu juhtis Hawksi pinki Danilo Gallinari, kes viskas 16 punkti.

Nüüd seisavad nad vastamisi viimast korda sel hooajal 7. mängus, et selgitada välja idakonverentsi finaali võitja.