Jalgpall

Newcastle United 2: 2 Tottenham Hotspur

Millist Filmi Näha?

Newcastle on oma esiliiga ellujäämisvõitluses otsustava punkti kindlustanud Arsenali laenuga keskmängija Joe Willocki St James ’Parkis hilinenud Tottenhami languse tõttu.

21-aastane naine reageeris pärast seda kiiresti Miguel Almiron Katse liinilt eemaldati. Ta tulistas võrgu katusele ja keelas Spursil esimest korda pärast 2. jaanuari koha nelja parema hulgas.

Lõbusas mängus asus Newcastle juhtima, kui Joelinton hoidis kodus Sean Longstaffi imelist söötu, kui Spurs sai süüdistuse tagumises ründemängus.

Jose Mourinho Pool reageeris 90 sekundi jooksul. Juhtkond, eriti Emil Krafth, ei suutnud piirkonda selgitada. Ja ettevaatlik Kane tulistas oma 18. kampaania eesmärgi nimel koju.

peyton mehitamas, kus ta elab

Külalised asusid neli minutit hiljem juhtima, kui Kane toitis heledal pinnasel Tanguy Ndombele . Tulistamine kliinikust mööda Martin Dubravkast karistusala paremas nurgas.

27-aastane viskas peaaegu kolmanda, vaid sekundid enne Willocki väravat. Kuid tema vaev läks otse postibaasi ja tagasi.

Newcastle, kes on viimasest 19 Premier League'i mängust võitnud vaid kaks, jääb 17. kohale. Kuid nad on eemaldanud kolm punkti, jättes Fulhami viimasele kohale.

Hooaja alguses Newcastle'i vastu 97-minutilise viigivärava loovutanud Tottenham tõusis viiendaks. Liverpooli ja West Hami ees - kuid Chelseast jääb Meistrite liiga finaalis maha kaks punkti.

Me kõik usume ülemusse, ütles Joe Willock

Newcastle'i ründaja Joe Willock ütles, et olin pingil olles pettunud. Tahtsin sinna jõudes lihtsalt mõju avaldada. Ja mul oli hea meel, et sain seda teha. Ma arvasin, et poisid mängisid hästi.

See oli kaks pikka nädalat. Paljud inimesed olid skeptilised ja tulid meie juurde, see kõrvaldaks mõned skeptikud.

Joe Willock - pleegitajate aruanne

Joe Willock (Allikas: pleegitajate aruanne)

Me ei saa seda maha panna. Peame saama kolm punkti. Aga ma arvan, et kui me seda ühel päeval suudame teha, siis me saame need ka kätte. Koos meeskonnana võitleme. Iga päev trenni tehes surume üksteist, et skoori jätkata.

Tunnen, et saame hakkama. Meeskonnas on julgust. Ja me oleme otsustanud seda teha. Veelgi enam, me kõik usume juhti, et ta annaks meile õiged strateegiad, et sealt välja tulla ja seda teha.

Oleme otsustanud võidelda, ütles meeskond Newcastle.

Joe Willock Newcastle'ist ütles Sky Sportsis: poistel on väga hästi läinud. Olen Arsenali mängija, nii et Spursi vastu skoorimine muudab selle natuke lõbusaks. Kuid mul on lihtsalt hea meel siin olla, oma tööd teha ja mõjutada seda, mida juhataja käskis mul teha.

Steve Bruce käskis mul tulla ja joosta kasti, et proovida väravaid lüüa. Mul on hea meel, et sain sellega hakkama.

Mängijate meeskonnana oleme kõik koos otsustanud üksteise eest võidelda. Kui jätkame mängimist nii nagu täna, siis pole meil liigas püsimisega probleeme.

Kui me seda teeme, on meil hea öelda, Matt Ritchie

Matt Ritchie Newcastle'ist: kui analüüsida eesmärke, mida me väärime. Kuid me teame, et nad on hea meeskond. Tegime kaks viga ja nad karistasid meid.

Matt Ritchie- Sky Sports

Matt Ritchie (Allikas: Sky Sports)

Pärast väravate laskmist oli pettumus. Ma arvasin, et me oleme reageerinud väga hästi, eriti mõne nädala tagant. Teine poolaeg oli lõbus.

Olen alati soovitanud tagasi pöörduda. Olen andnud endast parima, et ennast meeskonda naasta treenida.

mis on kobe bryanti puhasväärtus

Me teame, et see saab olema karm võistlus. Iga mäng on selles liigas karm. Fulham näeb praegu hea välja. Ja me teame, et peame sellest eemale hoidma. Kui teeme seda ülejäänud mõnes mängus, on see okei.

Pat Nevini sõnul vääris Newcastle tõenäoliselt kolme punkti.

Varem BBC-s Evertoni ja Šotimaa ridades mänginud Pat Nevin ütles: „Newcastle vääris ilmselt kolme punkti.

Ma arvan, et Steve Bruce on täna teinud silmapaistvat tööd, fantastilist tööd, et saada oma mängijatest parim. Igal tema tehtud muutusel on olnud positiivne mõju.

Pat Nevin- MN2S

Pat Nevin (Allikas: MN2S)

Newcastle'i fännidel on raske, sest nad vajavad hädasti kolme punkti ja ilmselt nad väärivad seda.

Nad ei kasutanud nii palju võimalusi kui tippklassi ründajad. Kuid nad jätkasid oma keha rajale panemist. Ma arvan, et see oleks olnud nende jaoks palju raskem, kui nad poleks asjale aru saanud.

Me ei kasutanud oma võimalusi ära, ütles Harry Kane

Tottenhami ründaja Harry Kane ütles BBC-le: alati, kui olete mängu tipus, nagu oleme sel hooajal palju olnud. Ja te juhatasite 5–10 minutit tagasi. Seda on alati raske võtta.

Oleksime võinud teisel poolajal paremini mängida. Kasutasime oma võimalusi ja saime selle eest karistada.

Harry Kane - Esiliiga

Harry Kane (Allikas: Premier League)

Ma arvan, et meil oli hea võimalus. Viimast palli, viimast söötu ega viimast puudutust polnud. See on hea tulemus.

Peame paremini mängima. Peame end tolmu pühkima ja järgmisel nädalal minema.

Nende eesmärk äratas meid ausalt öeldes natuke üles. Vastasime väga hästi, saime kaks kiiret väravat ja lõpetasime hästi.

kui palju poegi on Howie'il kaua nfl-s

Me ei võtnud seda hoogu ja lubasime teisel poolajal Newcastle'il mängu tagasi tulla. Alati on raske vastata, kui on jäänud neli või viis minutit.