Uudised

Newcastle 3-2 West Ham: Muljetavaldav võit West Hami vastu

Millist Filmi Näha?

Newcastle astus kümne West Hami mängija vastu muljetavaldava võiduga suure sammu oma Premier League'i tiitli kindlustamiseks.

Issa Diop ’Eesmärk ja Joelinton ’Streik pani pausi ajal võõrad juhtima.

West Ham, kelle Craig Dawson oli esimesel poolajal kahel korral välja löönud, viigistas aga Diopi pealöögiga ja Jesse Lingard Karistus määrati pärast VAR-i ülevaatamist.

Aga kuna külastajad nägid olevat tipus. Viimase sõna ütles Newcastle, kes asendas Joe Willocki, kes juhtis üliolulist võiduväravat, mis viis Steve Bruce'i meeskonna 15. kohale. Üheksa punkti kuni kolme madalama abiga.

West Ham on alati olnud neljas. Kuid see on nüüd mänginud rohkem mänge kui ükski teine ​​Meistrite liiga loodab, et Chelseal ja Liverpoolil on enne uuesti mängimist võimalus Hammersist võita.

David Moyesi pool oli tulnud Inglismaa kirdeosasse, otsides kolmandat järjestikust võitu. Kuid lõpuks karistati neid laiskuse esimeses voorus. Kus nad kahekordistusid ja Dawson saadeti minema.

Enne Dawsoni vallandamist nägi ta teda Joelintoniga kokku põrkamas, võimaldades Allan Saint-Maximinil joosta. Ja tulista, kui Hammersi väravavaht Lukasz Fabianski ja kaitsja Diop üritasid seda oma väravaks muuta.

Varem Joelintoni väärkäitumise eest broneeritud Dawson sai teise kollase kaardi, misjärel ta vallandati.

Otsesõnu öeldes viskas Fabianski nurgas kerge saagi. Viis minutit hiljem tutvustamaks Joelintonile võimalust saada Newcastle'ile teine ​​võimalus.

Külalised on pärast vaheaega aga paremaks läinud. Ja neil pole õnne mitte otsida osa saagist põnevas järelduses.

Saint-Maximin reklaamib Newcastle'i

Steve Bruce on korduvalt öelnud, et Newcastle'i hooaeg oleks võinud olla teistsugune, kui ta saaks regulaarselt kaasata Miguel Almironi, Saint-Maximini ja Callum Wilsoni.

Selleks ajaks, kui Wilson Hammerite vastu pingil alustas. Almiron ja Saint-Maximin olid mõlemad välja tulnud, kuna juhtkond kontrollis võistlust.

Allan Saint-Maximin (Allikas Sky Sports)

Allan Saint-Maximin (Allikas: Sky Sports)

Eriti Saint-Maximin pakkus Newcastle'i esimese rünnakumängu. Pärast vastaste peksmist oma maitse järgi, et avada parimad avad pärast vasakule küljele sisenemist.

Ja ta annaks oma panuse, kui Newcastle tegi seda tööd kiiresti Mark Noble'ist eemal, kuigi nad said kasu mõnest Fabianski ja Diopi katastroofilisest mängust.

Nad olid just naasnud täieliku ärevuse seisundisse. Newcastle on väga mures, et prantslane mängis nende eest 64. minutil.

Nad läksid tema puudumisel tagasi oma keskväljale, andes West Hamile õiguse, enne kui nad sel hooajal teist korda liiga hilja liiga võitsid.

Moyes mõjutab Hammeri tegelaskuju.

Selle ühinemise rajamisega soovitas Bruce seda, mida Moyes sel hooajal teinud oli. Ta vääris aasta mänedžeri auhinda.

Kui Lingard püstitas rekordi kohe pärast seda, kui kaitsja Ciaran Clark sai käsipalli eest trahvi. Tema nõue muutus tõsisemaks.

mis on mike golic netoväärtus

West Ham

West Ham Inglismaa kõrgliiga ajal (Allikas: Premier League)

Šotimaa on West Hami viinud Premier League'i edukale finišeerimisele. Mida iganes ta avalikult ütleb, on endist poolt julgustanud.

Nad valgustavad oma puudusi, näitavad häid kombeid. Ja võib kunagi tulla ootamatu punkt.

Nii Jarrod Bowenil, Lingardil kui ka Vladimir Coufalil oli postidel hea kogemus, enne kui Diop neile hoogu andis.

Ja kui Manchester Unitedi poolkaitsja Lingard lõi enamikus Hammersi mängudes oma seitsmenda värava. Näis, nagu oleks nende domineerimise eest teisel poolajal tasu.

Moyes loodab nüüd, et suudab seda mängutaset jätkata kõige otsustavama kohtumiseni. Nad mängivad Chelseaga võistluses esikoha nimel.

'Näib, et draamat on alati' - öeldakse

Newcastle'i mänedžer Steve Bruce, rääkides BBC Sportile: Ma ei suutnud olla õnnelikum selle üle, kuidas me esimesel poolajal mängisime. Me olime ähvardavad ja olime alati ohtlikud. Saime mehed ette.

Steve Bruce (Allikas spordimutt)

Steve Bruce (Allikas: spordimutt)

Kõik on tehtud esimesel poolajal. Kuid me ei teinud seda teisel poolajal. Arusaadavalt oli ta intensiivne ja tegi West Westis mugavaks.

Olen näinud kohtunikku kontrollimas jooksmas. Kuid ma ei saanud põhjusest aru. Kõigi arvestuste järgi on see karistus. Oletame, et peame sellega leppima. Püüdsime vahetada kohe ja panime kaks ründajat väljakule. See on saavutatud.

See oli Saint-Maximinile šokk, kuna ta peab end vormis hoidma. Tal on pahkluu tugevalt paistes. Ta on suurepärane mängija.

Ohutult? Ma ei saa seda öelda. Selle klubi juures on alati julmus sabas. Viimastel nädalatel pole ükski rivaalitsemine olnud raske. Kuid kaotasime ühes oma viimasest seitsmest mängust ja hakkame seda järjekindlust üles näitama.

West Hami juht David Moyes, rääkides BBC Sportile: See oli tõsine viga, mis võis juhtuda jalgpallis. Me ei mänginud halvasti. Kuid mõned tõsised vead andsid Newcastle'ile jala.

Võib-olla 2-2 viigi ajal polnud neil muud valikut. Aga minna välja ja teha midagi muud. Kell 2-2 lootsin, et näeme seda. Ma arvasin, et mängisime hästi. Kuid me tegime üksikuid vigu ja ekspordi saime. Seda mitte sellepärast, et mängisime halvasti.