New York Knicks tuleb aja jooksul võidukaks

Idakonverentsi viies New York Knicks läks vastamisi neljanda koha saanud Atlanta Hawksiga, kes tuli lisaajal 137-127 võidukalt.

Enne teineteisega kohtumist oli mõlemal Atlanta parim rekord, kui viimasest 11-st võitis 9.

Kui New York võitis seitse järjestikust ja kaheksa viimasest kümnest.

Mõlemad meeskonnad on omaette tugevad, Knicks on kaitselõpus tugev.

Kui Hawks on ilmselgelt rünnakul silmatorkavam.

Alustuseks oli see raske mäng, kuna mõlemad meeskonnad on tugevad ja see lõppes nii, et mõlemad viigistasid mängu tavaveerandil.

Atlanta Hawks vs New York Knicks

Atlanta Hawks vs New York Knicks (allikas: news.yahoo.com )

New Yorgi Knicks teeb aga lisaaja järel tagasituleku pärast seda, kui Atlanta Hawksi Bogdan Bogdanovic sunnib lisaaega.

Atlanta Hawks alustas esimesel veerandajal tugevat viiepunktilist eduseisu, kuid ei suutnud tugevalt lõpetada.

Julius Randle tohutu nelikümmend punkti double-double.

New York Knicksi staar Julius Randle tegi hea alguse, kui ta naelutas oma esimese õhulöögi jaoks kolm sammu tagasi.

Varsti tegi ka Reggie Bullock Knicsi eest oma kolm esimest kolmikut.

Kui Knicks alustas mängu 5-of-5 kaareltpoolt.

Kuid varsti ei suutnud New York Knicks veerandaja jooksul tempot jätkata, tehes seitse pallikaotust.

Kuna Hawks tegi 14: 0 jooksu, et 30:21 ülespoole minna, jäädes seisule 3:42.

Atlanta Hawksi kaitsja Trae Young viskas esimesel veerandajal 16 punkti, et anda oma meeskonnale esimesel veerandajal 39-34 eduseis.

kas terry bradshaw on endiselt abielus?

Lisaks Julius Randle'ile alustas Knicksil teisel veerandajal hästi Derrick Rose.

Kui ta kukkus veerandajal 6-st 6-st väljakult. Üritus viigistas seisu 48-48 seisuga 7:02, jäädes teiseks.

Knicks haaras Hawksit teise veerandajaga 11 punktiga, kuid asus peagi juhtima seisul 52-50, kui Knicks Obi Toppin tegi slam dunki.

Siis lõi Randle kolmeseid varasid, et Knicksi juhtpositsioonile lisada.

Ta lõpetas poolaja 20 punktiga 6: 9-st väljakul tulistades, kärpides Hawksil esimese veerandi viiepunktilise eduseisu 2-punktiliseks.

Randle tegi isegi sõiduplaani, kus 8.4 jäi neljandaks ja võttis juhtimiseks kolm punkti, andes Knicksile tulemuseks 122-119.

Kuid peagi viigistas Bogdan mängu 122-kõik kolmepunktiviskega, sundides lisaajaid.

Seejärel lõpetas Randle mängu, andes Knicksile lisaajal 10-punktilise võidu Atlanta Hawksi üle.

Ta lõpetas mängu, saades tohutu 40 punkti ja 11 lauapalli double-double, sealhulgas 6 korvisöötu.

Trae Young lahkus mängust vigastusega

Teise veerandi viimastel sekunditel olid Knicks ja Hawks kõik seotud.

Kuid siis Kevin Huerter lõikas kaitsest tagapool kergeks dunkiks, kui pooleks oli jäänud umbes viis sekundit, et Hawks 69: 67 juhtima viia.

Kuna Knicks Elfrid Payton eksis sumina peal ujukist, kaotades võimaluse mängu viigistada.

lizzie brocheré filmid ja telesaated

Knicks tegi kiire tagasituleku, kui RJ Barrett viskas tooli maha.

Ja skooris järgmisel mängul sujuva paigutusega uuesti, et vähendada Hawksi eduseis kolmandaks veerandajaks 7:31 seisuga 82: 78.

Kuid Knicks Nerlens Noel võttis küünarnuki suhu ja põrutas kõvasti vastu põrandat ning lahkus mängust ja suundus riietusruumi.

Knicksi tsenter Taj Gibson sai silmale rebendi ja lahkus mängust varem öösel.

Seejärel tuli Atlanta Hawks Trae Young raskelt alla, pöörates kolmandal veerandajal vasakule 1:13 jala Knicks Norvel Pelle jalale.

Trae young sai vigastuse

Trae young sai vigastada (allikas: twitter.com )

Trae Young alustas Hawksile avaveerandil peetud mängus tublisti 16 punkti.

Ja andis veerandajal terve 12-minutilise mängu mängides välja viis resultatiivset söötu.

Enne suundus ta kolmandal veerandil riietusruumi ja jättis ülejäänud mängu väänatud vasaku pahkluuga vahele.

Kuid Atlanta juhtis pärast kolmandat ikkagi Clint Capella 21 punkti ja 17 lauapalliga 97-90.

Kuid kaotas peagi liidripositsiooni pärast Youngi lahkumist.

Hawks sundis lisaajaid, Knicks tuli võidukalt.

Noel naasis mängu seisuga 9:53, kui Knicks jäi alla 101-97. Ta tegi Knicksi jaoks hea tagasituleku. Ta põrkas tagasi ja viskas Immanuel Quickley söödu pealt allee.

Kuna Knicks käis 15-punktilisel pöördenurgal, suurendades eduseisu 116-109 Rose'i kolmepunktiseisuga seisuks 4:46.

Rose viskas öösel pingilt 20 punkti.

Kuid peagi viigistas suur mees John Collins Atlanta mängu viigiseisuks, kui seis oli kaks minutit jäänud seisuks 118-118.

Kuid Randle asus taas juhtpositsioonile tagasi, tehes Collinsi üle sõidu, et anda Knicksile 122-119.

Lõpuks tegi Bogdan Bogdanovic sissetulevast söödust kolm nurgat, viigistades mängu seisule 122-122 6,2 sekundiga, kui mäng läks OT-le.

Kuid Hawks ei suutnud võitu võtta, kuna Randle oli neljandal lasul peatamatu.

Ja lõpetas mängu 40 punktiga, et Knicks võita.

Üldiselt juhtis Julius Randle 40 punkti 11 lauapalli ja 6 korvisööduga.

Immanuel Quickley ja Derrick Rose viskasid mõlemad pingilt tulles 20 punkti.

Samamoodi viskas Reggie Bullock 18 punkti, RJ Berrett 16 lauapalli.

miks ei ole michelle beadle sportimises

Seevastu Clint Capela viis Hawksile juhtima hiiglasliku double-double 25 punkti ja 22 lauapalliga.

Vahepeal viskasid nii Trae young kui ka Bogdan Bogdanovic 20 punkti.

Tegelikult viskas Trae Young ka enne mängu vigastusega lahkumist topeltduubli 20 punkti 14 korvisööduga.