Milwaukee Bucks seob sarja Sunsiga

Millist Filmi Näha?

Milwaukee Bucks ja Phoenix Suns kohtuvad kolmapäeval NBA finaalseerias neljandat korda.

Olles endiselt juhtpositsioonil, soovis Suns laiendada võitu Bucksi üle. Kuid Bucksil oli Sunsi jaoks varuks ka teisi plaane.

Kaks võitu langedes olid Bucks võidu järele meeleheitel. Ja Bucks sai 3. mängus oma hädavajaliku võidu.

Rekordit jätkates võtsid Bucks veel ühe võidu ja viigistasid seeria Sunsiga.

Bucks alistas 4. mängus Suns'i 109-103, võttes seljatagused võidud ja viigistades seeria.

Nad näitasid, et see pole veel läbi enne, kui see on läbi ja mängust kinni hoidnud ning tagasituleku teinud.

Khris Middleton ja Giannis Antetokounmpo ei anna Sunsile kerget võitu.

Nende enesekindlus ja hiilgav esitus muutusid oluliseks osaks Bucksi võidus Sunsi üle.

Middleton juhtis Bucksi, millele järgnes Giannise double-double.

Seevastu Devin Booker viis Sunsi mängu kõrgeima punktiga juhtima. Vaatamata tema parimale pingutusele ei õnnestunud Sunsil võitu saada.

Suns alustas mängu esimesel veerandajal hästi, isegi juhtima asudes.

Kuid Bucks tegi teisel veerandajal kiiresti tagasituleku.

Taas kolmandal veerandil edestas Suns Bucksit, kuid Bucks jõudis lõpuks neljanda veerandaja võiduni.

Päikesed asusid esimesel veerandajal juhtima.

Devin Booker mõtles välja esimese õhtu, laskes hüppe. Khris Middleton viskas mängu viigistamiseks teise otsa panuse.

Brook Lopez viskas Jrue Holiday söödule nina alla ja asus esimest korda juhtima.

Seejärel vastas Booker tagasi, heites ujuki ja sidudes mängu uuesti.

Deandre Ayton kukutas Jae Crowderi tuimale ja Suns võttis lõpuks 6-punktilise eduseisu.

Booker haaras enda rünnaku tagasilöögi ja lõi hüppaja alla. See suurendas eduseisu 8 punktini.

kui vana on terry bradshaw?

Middleton langes lõpuks kolmepunktiviske, vähendades Sunsi 8: 0 jooksu, et vähendada eduseisu viie punktini.

Mikal Bridges vastas hüppaja. Middleton mõtles siis välja hüppaja.

Bobby lõi nurgalt kolmepunktiviske maha. Seejärel kukutas Giannis dunki ja Bucks vähendas veerandajaks jäädes 1:26 eduseisu kahepunktiliseks.

Booker leidis Aytoni ämbri ääre alt. Cameron Johnson lõi kolmepunktiviske maha, kui veerandini oli jäänud umbes 30 sekundit.

Lõpuks lõppes veerandaeg 23-20, kui Suns võttis teise veerandajaga kolmepunktilise eduseisu.

Bucks viigistas mängu teisel veerandajal.

Nad olid veerandi alguses 25-20, kui Middleton langes Bucksi teise veerandi esimese löögina ujuki.

Giannis sõitis otse veljele ja viskas maha paigutuse, lisades Bucksi jaoks veel ühe ämbri.

Crowder tuli Chris Pauli söödule kolmepunktiviskega.

Antetokounmpo kukutas Jeff Teague'i söödu väravasse. Kui Torrey Craig heitis hüppaja Pauli söödule.

Jrue Holiday viskas hüppaja maha ja viis selle käigus ka vea. Lõpuks läks Bucks juhtima.

Kuid Päikesed asusid kohe tagasi juhtima. Lopez tegi Middletoni söödule ämbri ja viigistas mängu.

Nad olid veerandi keskel 37-33, kui Booker lõi kaugushüppaja maha.

Middleton vastas tagasi, visates hüppaja teise otsa.

Booker heitis vasakukäelise panuse ja viigistas mängu. Nad viigistati seisul 41-41 ning veerandajaks jäi 4:31.

Seejärel lisas Booker liidrikohale asumiseks veel ühe kaugushüppaja. Küll aga viigistati taaskord 45-45.

Cameron Payne tuli välja hüppajaga ja Booker lisas järgmisele valdusele veel ühe hüppaja.

Jrue Holiday heitis ujuki alla ja Mikal Bridges vastas tagasi, koputades kolmepunkti.

Middleton viskas palli ämbri eest Giannisele ja viigistas mängu ka järgmisel pallingul kolmepunktiviskega.

Lõpuks lõppes veerand nii viigiseisuga 52-52, sisenedes kolmandasse veerandisse.

Kolmandal veerandajal asusid Suns juhtima.

Jae Crowder lõi kolmanda veerandaja alustamiseks kolmepunktiviske. Booker lisas veel ühe ämbri, lüües kaugushüppaja maha.

Giannis heitis hüppaja, kes lõi veerandajaga kahe minuti jooksul eduseisu kolmepunktiliseks.

Nad olid 59-56, kui Booker heitis fadeaway hüppaja 7:40 veerandiks.

Mikal Bridges pakkus välja bloki Giannis Antetokounmpos.

Seejärel jõudis Antetokounmpo Jrue söödule. Chris Paul kukutas hüppaja maha.

Jrue leidis Giannise velje alt ja Giannis vastas tagasi, laskes ujuki alla.

Nad olid 69-67 ja veerandajal oli mängimiseks jäänud vähem kui neli minutit. Kui Pat Connaughton lõi kolmepunktiviske ja asus Bucksile juhtima.

Cameron Payne loobus koondisest ja tegi selle käigus ka vea.

Booker lõi fadeaway hüppaja maha. Lõpuks viigistati mäng 73:73 seisul, kui veerandist oli jäänud umbes kaks minutit.

Booker pakkus välja tagasiastuva kolmepunktiviske. Ja Cameron Johnson blokeeris Jrue Holiday teises otsas.

Kui Payne lõi maha kolmepunktiviske ja võttis lõpuks 7-minutilise eduseisu, kui veerandajal oli mängimiseks jäänud vähem kui minut.

Middleton vastas tagasi, koputades kolmepunktiviske. Crowder tuli mängu viimastel sekunditel välja Middletoni blokeerimisega.

Seega lõppes veerandaeg 82-76, kui Suns võttis neljandaks veerandajaks 6-punktilise eduseisu.

Bucks pööras mängu ümber.

Nad olid veerandi alguses 85–76, kui Pat Connaughton lõi kolmepunktiviske.

Bucks vähendas eduseisu neljapunktiliseks, kuid Johnson kukutas hüppaja eduseisu pikendamiseks.

Chris Paul kukutas hüppaja maha ja Bucks jättis Sunsi viiepunktiliseks, jäädes veerandajaks 8:40.

Middleton tuli välja hüppajaga. Samal ajal kui Giannis käis vargil, et lisada veel üks ämber, koputas ülemineku ajal maha dunki.

Giannis lisas Jrue passile veel ühe nuku. Middleton loobus paigutusest ja Bucks lõi veerandaja keskel kolmepunktilise eduseisu.

Payne sõitis kopa järele otse veljele, kuid Bobby Portis blokeeris ta velje juures.

Middleton sooritas kolmepunktiviske, kuid ei õnnestunud ämbrit kätte saada. Connaughton andis preili ära.

Ayton mõtles teises otsas välja Portise ploki. Seejärel viis Giannis Chrisi söödu Bookerile tagasi ja andis Jrue kätte, kes läks tagasi Giannisele.

Seejärel heitis Giannis panuse, viies mängu punkti kaugusele, kui veerandajaks jäi 3:15.

Connaughton lõi kolmepunktiviske maha ja Bucks asus lõpuks juhtima.

Booker viskas hüppaja maha ja Suns viigistas mängu, kui mängimiseks oli jäänud vähem kui kaks minutit.

Middleton lõi kaugushüppaja pikali ja Bucks asus kohe tagasi juhtima.

Antetokounmpo pakkus Aytonile ülitähtsa bloki, mis takistas Sunsi mängu viigistamist.

Seejärel kaotas Paul palli, samal ajal kui Middleton langetas pealekauba, suurendades eduseisu, kui veerandisse jäi 27,2.

Mäng lõppes sellega, et Jrue heitis vabavisked, samal ajal kui Paul viskas mängu viimastel sekunditel maha layupi.

Lõpuks võttis Bucks võidu ja viigistas seeria 2: 2.

Esiletõstetud punktid.

Bucksit juhtis Khris Middleton, kes viskas 40 punkti, 6 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Tema järel viskas Giannis Antetokounmpo 26 punkti ja 14 lauapalli kaksikduubli ning 8 korvisöötu.

Nende esinemine 4. mängu viimasel hetkel aitas Bucksil juhtima minna.

Bucks tähistab Middletoni tohutut skoorimisööd

Bucks tähistab Middletoni tohutut skooriõhtut. (allikas: Twitter )

Giannise tõrje kaitselõpus ja Khrise suur löök koos vabavisetega muutsid pärast seda NBA finaali kulgu.

Khrisil pole hirmu ega ole kunagi olnud, ütles Milwaukee valvur Jrue Holiday.

Seda teeb ta mööda venitust. Me tahame, et tal oleks pall, ütles Antetokounmpo Middletoni kohta.

Soovime, et ta oleks otsustaja.

Ta lisas: Me teame, et ta teeb suuri võtteid ja täna õhtul oli ta uskumatu.

See on sealsamas NBA finaali eriline hetk, ütles Bucksi peatreener Mike Budenholzer. Ja meil on neid rohkem vaja. Tema mõju mängule väljaku mõlemas otsas ... see on suur aeg. Selleks on ta võimeline.

Bucks vajas oma staarmängijaid, et nad taas mängus üles astuksid. Ja tähtmängijad sõltusid üksteisest ja pakkusid mängu võitnud etteaste.

Oleme seda teinud palju kordi, ütles Antetokounmpo. Teate, on juhtumeid, kus mööda venitust pean ma usaldama (teda) ja tema mind.

Nagu ma ütlesin, oleme nii mõnegi mängu sulgenud. Oleme kaotanud palju mänge, kuid sellise mängu lõpetamine NBA finaalis tähendab ilmselt palju. See tundus hea, kuid me ei saa rahul olla. Me peame mängu jätkuvalt nautima. Jätkake head korvpalli.

Bucksi meeskond saavutas võidu eest suurepärase esituse.

Peale Khrise ja Giannise skoorisid kaks teist numbrit veel kolm mängijat. Nende tänane meeskondlik esinemine muudab Bucksi jaoks asjad paremaks, näidates, et see pole veel lõppenud, kuni see on läbi.

Brook Lopez viskas 14 punkti, samal ajal kui Jrue Holiday kogus 13 punkti, 7 lauapalli ja 7 korvisöötu.

Vahepeal juhtis Bucksi pinki Pat Connaughton, kes viskas 11 punkti ja 9 lauapalli.

Tahtsime seda halba ja meeskond näitas seda täna õhtul, ütles Antetokounmpo.

Keegi ei lohutanud, ütles Middleton. Jäime selle juurde.

Devin Booker tegi seda kõike Päikese eest.

Sunsi tähtmängija Booker oli 4. mängus särav. Ta tegi kõik selleks, et Päikesed neid võidu viiksid.

Devin viskas mängu kõrgeid punkte ja tegi selle käigus isegi ajalugu. Kuid tema esitusest ei piisanud mängu võitmiseks.

Ta viis Sunsi juhtima, saades mängu kõrgeima 42 punkti ja 2 korvisöötu koos tagasilöögiga.

Booker alustab tugevust esimesel poolajal

Booker alustab tugevust esimesel poolajal. (allikas: Twitter )

Devin Booker (täna õhtul 42 PTS) on NBA ajaloo kolmas mängija, kes on esimesel postihooajal kogunud 3 korda 40+ punkti, liitudes Rick Barry (5 korda 1967. aastal) ja Wilt Chamberlainiga (3 korda 1960. aastal).

Tema ja Khris mängisid mõlemad 40 punkti mängus, tehes neist NBA finaalmängus vaid vastaste 4. paari, kes said kumbki 40 plusspunkti.

See pole üldse oluline, ütles Booker oma suurel õhtul. Ütlesin, et ka pärast viimast mängu, kui ma selle tulistamisega vaeva nägin. Peamine eesmärk on mängu võitmine.

kes oli abielus raahelikütiga

Päikese madala skooriga öö.

Peale Bookeri skoorisid kaks teist numbrit kaks mängijat, kuid kumbki ei saanud üle 15 punkti.

Bookeri järel viskas Crowder 15 punkti, 8 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Kui Chris Paulil oli 10 punkti, 4 lauapalli ja 7 korvisöötu.

See oli halb otsustamine, ütles Paul oma madala skooriga õhtul. Sel korral olime kahekesi maas ja proovisin sealsamas üle minna, libisesin, keerasin ümber.

Tal oli viis käivet, mis võrdus Bucksi meeskonna kogusummaga.

Esimesel poolajal oli mul halbu sööte. Nad said märkimisväärsel hulgal (/) rohkem lööke kui meie, nii et minu jaoks sain palli eest hoolitseda. Saime 17 pallikaotust, laseme palli liiga hästi, et meil ei oleks neid värava löömise võimalusi, lisas Paul.

Vahepeal viis Sunsi pingi ette Cameron Johnson, kes viskas 10 punkti.

Pärast 3. mängu kaotamist oli Sunsil eesmärk võita 4. mängus veel üks võit. Selle plaaniga alustasid Sunsid isegi tugevalt, asudes esimesel veerandil juhtima ja kolmandal veerandajal. Kuid nad ei suutnud hoogu säilitada ja kaotasid Bucksile neljanda veerandi viimasel hetkel.

Kui teil on neljas selline eduseis, kui suudame lihtsalt pallist kinni hoida ja head omandust saada, tunnete, et saate seda vähemalt seal hoida, ütles Sunsi treener Monty Williams.

Nüüd pärast kaotust oli Sunsil eesmärk tagasi tulla ja 5. mängus juhtima asuda.

See on raske, kuid peame tagasi põrgatama, ütles Paul. Seetõttu võitlesime terve hooaja koduväljakule pääsemise nimel.

Suns ja Bucks kohtuvad teineteisega 5. mänguks laupäeva õhtul Phoenixis.