Milwaukee Bucks ajalooline tagasitulek finaalsõidus

Millist Filmi Näha?

Milwaukee Bucksi fännid tunnevad rõõmu pärast seda, kui Bucks teeb tagasituleku ja asub NBA finaalis Phoenix Sunsi ees 3: 2 juhtima.

NBA finaalseeria kahes esimeses mängus alla käinud Bucks tegi ajaloolise comebacki, võites seeria kolm mängu järjest.

Kolmanda võiduga juhivad Bucks seeriat nüüd Päikese ees.

Bucks alistas Sunsi 123-119, et võita laupäeval Milwaukee 5. mängus võit.

Nüüd saavad Bucksi fännid kergendatult hingata, kuna Bucksil on nüüd võimalus võita oma esimene NBA finaalturniir viiekümne aasta jooksul.

Kõik see on võimalik tänu nende kolme startija pingutusele võidu nimel.

kas odell beckham jr-l on õde-venda

Bucksi juhtis endine MVP Giannis Antetokounmpo, kellele järgnesid Jrue Holiday ja Khris Middleton, kes toetasid Giannist võidu saamiseks.

Kõik kolm alustajat langesid 20 plusspunkti. Kui Buckssi mängijatest neli skoorisid kahekohalisena.

Seevastu Devin Booker viis Sunsi juhtima, skoorides mängu kõrgelt ja kõik viis alustajat skoorisid kahekohalisena.

Bucksi üle tuli Sunsi esimene veerand juhtima. Lõppkokkuvõttes võites Sunsi võidu mängu lõpus.

Päikesed asuvad juhtima juba esimesel veerandajal.

Jrue Holiday tuli esimese koppade laskmisega kaugushüppaja maha.

Päikesed viigistasid mängu ja seejärel kukutas Crowder järgmise Sunsi valduses kolmepunktivise ning asus juhtima.

Giannis Antetokounmpo vastas tagasi, tehes teisest otsast konksu.

Devin Booker sõitis otse veljele, visates maha kollektiivi. Ämbriga võttis Suns viiepunktilise eduseisu.

Seejärel heitis Giannis velje alt maha kihistuse.

Seejärel kaotas Khris Middleton palli ja Jae Crowder heitis üleminekul dunki.

Booker mõtles järgmisele valdusele hüppelöögi ja Suns asus seitsmepunktilises eduseisus.

Pat Connaughton vastas tagasi, koputades Giannise söödule kolmepunktiviske.

Meeskonnad olid poolel veerandil 18-14, kui Booker lõi kolmepunktiviske maha.

Antetokounmpo sõitis veljele, visates maha kihistu. Samal ajal kui Mikal Bridges varguse välja mõtles ja leidis Bookeri teisest otsast üleminekul oleva dunki jaoks.

Seejärel pakkus Giannis välja ploki Mikal Bridgesil.

Suns võttis 16-punktilise eduseisu, kui veerandajal oli mängimiseks jäänud alla kolmepunkti.

Connaughton lõi nurga pealt kolmepunktiviske ja Booker vastas teises otsas hüppajaga.

Torrey Craig lisas kaare tagant veel ühe ämbri, kus mängimiseks oli jäänud vähem kui minut.

Seega lõppes veerandaeg 37-21, kui Suns võttis Bucksi ees 16-punktilise eduseisu.

Bucks teeb tagasituleku teisel veerandajal.

Jrue Holiday tuli välja koosseisuga ja Bucks vähendas veerandi alguses eduseisu 9 punktini.

Chris Paul lõi kolmepunktiviske ja Suns võtab 10-punktilise eduseisu.

Jrue leidis Brook Lopezi teisest otsast. Bobby Portis lisas veel ühe ämbri, lüües järgmisel pallingul kolmepunktivise maha.

Jrue

Jrue tohutu esitus 2. veerandil. (allikas: twitter )

Bucks tegi 9: 0 jooksu ja vähendas veerandajaks jäädes 8:27 eduseisu 3 punktini.

Deandre Ayton loobus pealetungist, kui oli haaranud rünnaku tagasilöögi.

Connaughton kukutas kaare tagant kopa maha. Seejärel mõtles Paul välja varguse ja leidis Johnsoni teisest otsast kolmepunktiviske jaoks.

Khris Middleton lõi kolmepunktiviske ja Bucks lõi eduseisu kolmepunktiliseks.

Chris Paul vastas, hüppaja maha visates. Portis tegi konksulöögi ja viis selle käigus ka vea.

Nad olid 50-51 ja veerandaja mängimiseks oli jäänud alla viie minuti.

Middleton sõitis veljeni ja viskas ujuki alla ning Bucks asus lõpuks juhtima.

Cameron Payne sai oma tagasilöögi ja loobus koondisest. Päikesed asusid kohe tagasi juhtima, jäädes veerandajaks 4:35.

P.J Tucker lõi kolmepunktiviske ja Bucks viigistas mängu.

Payne kukutas ujuki, kuid Bucks viigistas mängu uuesti.

Ayton pillas Payne'i passi tühjaks. Jrue Holiday vastas tagasi, koputas kolmepunkti ja asus juhtima.

Middleton leidis hüppajana Antetokounmpo ja Paul sõitis otse veljele ning heitis veerandajale järelejäänud 0,4 sekundiga viske.

Seega lõppes veerand 64-61, kus Bucks tegi tagasituleku, et võtta 3-punktiline edumaa.

Kolmandal veerandajal domineerivad Bucks.

Booker heitis hüppaja kolmanda veerandi esimese lasuna. Middleton vastas tagasi, koputades teisest otsast kolmepunktiviske.

Seejärel viskas Booker hüppaja maha ja Middleton vastas hüppajaga.

kui palju on andre iguodala väärt

Booker vastas jälle, hüpates teisest otsast hüppaja.

Jrue Holiday mõtles välja varguse ja heitis üleminekul kolmepunktiviske.

Bucks oli Sunsiga 85-75, kui Chris Paul viskas hüppaja.

Nad jäid veerandajale seisuga 90-79 seisul 4:38, kui Ayton langetas vasaku käega panuse.

Giannis lõi kaugushüppaja pikali ja Holiday lisas veel ühe hüppaja. Johnson lõi kolmepunktiviske maha, jäädes veerandajaks alles 1:37.

Lopez kukkus Jrue söödu pealt maha ja Bucks läks 12-punktilises eduseisus.

Booker lõi maha panuse ja veerand lõppes 100-90, kui Bucks võttis 10-punktilise eduseisu.

Bucks võtab sarja juhtpositsiooni.

Booker heitis hüppaja maha ja Antetokounmpo vastas tagasi, koputades Tuckeri missile alla.

Kaks minutit pärast veerandit tegi Booker vea, lüües maha panuse.

Mikal Bridges lisas veel ühe ämbri, heites järgmisele valdusele kolmepunktiviske.

Chris Paul lõi maha kolmepunktiviske ja Antetokounmpo kukutas hüppaja teise otsa.

Seejärel loobus Booker vastupidisest paigutusest. Nad olid 113-102, kui Bridges lõi umbes poolel veerandajal kolmepunktiviske maha.

mis koolis käis Charles Barkley

Chris sõitis veljele ja koputas koos teda valvanud Giannisega üles.

Samal ajal kui Middleton kukutas hüppaja maha ja tegi ka selle käigus vea. Chris Paul vastas tagasi ja lõi kolmepunktiviske maha.

Lõpuks jäi Suns Bucksile alla vaid viie punktiga, jäädes veerandisse alles 2:28.

Khris Middleton vastas tagasi ja lõi kolmepunktiviske maha. Ja Bucks asus taas 8-punktilises eduseisus.

Booker loobus paigutusest ja lisas järgmisele valdusele kolmepunktiviske.

Chris Paul lisas veel ühe ämbri, kukutades panuse ja viies mängu punkti kaugusele, kui veerandini oli jäänud 20,9 sekundit.

Jrue Holiday mõtles välja varguse ja leidis Giannise teisest otsast ülemineku jaoks.

See viis Bucksile 3-punktilise eduseisu ja Middleton lõi vabaviske maha.

Seega lõppes veerand 123-119 ja Bucks võttis võidu.

Punktide esiletõstmine:

Võidu nimel juhtis Giannis Bucksit, kes viskas 32 punkti ja noppis 9 lauapalli koos 6 korvisööduga.

Khris Middleton kukutas 29 punkti, 7 lauapalli ja 5 korvisöötu.

Kui Jrue Holiday sai 27 punkti ja 13 korvisöötu koos topeltduubli ning 4 lauapalli.

Giannis ja Jrue Holiday pakkusid neljanda veerandaja lõpus tohutuid esitusi, mis andsid Bucksile võidu Sunsi üle.

Jrue ja Giannise mängu võitnud näidendid

Jrue ja Giannise mängu võitnud näidendid. (allikas: twitter )

Vahepeal juhtis Bucksi pinki Pat Connaughton, kes viskas koos 6 lauapalliga 14 punkti.

Seevastu Devin Booker viis Sunsi juhtima, saades mängu kõrgeima 40 punkti, 4 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Chris Paul tõi topeltduubli koos 2 lauapalliga 21 punkti ja 11 korvisöötu.

Kui Deandre Ayton tegi koos abiga ka topeltduubli 20 punkti ja 10 lauapalli.

Samamoodi kukutas Mikal Brideges 13 punkti ja 4 lauapalli. Kui Jae Crowder panustas 10 punkti, 5 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Lisaks saab Bucks võiduga esimese meeskonnana, kes langes 0-2 ja võitis järgmised 3 mängu NBA finaalis pärast Miami Heat 2006. aastal.

Lisaks saavad Devin Bookeri 40-punktilise mänguga temast ja Giannis Antetokounmpost esimene mängijate paar NBA ajaloos, kes on ühel NBA finaalis kogunud kaks korda üle 40 punkti.