Middleton juhtis Bucksi 3. mängu võitu Hawksi üle

Idakonverentsi finaali 3. mänguks olid vastamisi Atlanta Hawks ja Milwaukee Bucks.

Seeria viigistamisel seisule 1-1 otsisid mõlemad meeskonnad pühapäeva õhtul võitu.

Hawkside võidu said siiski just Bucks.

Bucks alistas Bucksi 113: 102 ja võttis pühapäeval 2: 1 seeria Hawksi ees.

Kõik võimalik tänu Giannis Antetokoumpo ja Khris Middletoni ühisele jõupingutusele.

Khris Middleton juhtis Bucksit, saades kõrgeid punkte. Tema neljanda veerandi esitus näitas, et Bucksil on rohkem kui üks mängujuhtide võimega mängija.

Teisest küljest ei suutnud Hawks kogu aeg oma eduseisu hoida, mistõttu võeti nende käest võit.

Trae Young juhtis Hawke ja alustas hiilgavalt nagu tavaliselt, kuid kaotas pärast kolmanda veerandi viimasel minutil hüppeliigese vigastuse oma rütmi.

Hawkide tugev algus esimesel veerandajal.

Clint Capela kukkus veerandaja alguses neljast punktist üles.

Seejärel lisas Kevin Huerter kolmepunktiviske, suurendades eduseisu seitsmele punktile.

Siis vastas Jrue Holiday, teise otsa asetusega.

Trae Young tuli pika kolmepunktiviskega välja.

Milwaukee Bucks vs Atlanta Hawks Full GAME 3 tipphetked | 2021. aasta NBA play-off - YouTube

Milwaukee Bucks vs Atlanta Hawks (allikas: youtube.com )

Seejärel lisas John Collins kolmepunktiviske ja Hawks asus juhtima 13 punkti.

Brook Lopez viskas lõpuks hüppaja Middletoni söödule Bucksi eest.

Young vastas kiiresti teiselt poolt konksulöögiga.

Ta tulistas kolmepunktiviset, kuid eksis, siis haaras Middleton tagasilöögi ja leidis Jrue Holiday'i teiselt poolelt.

Bogdan Bogdanovic vastas tagasi kolmepunktiga teises otsas.

Nad jäid veerandajaks jäädes seisule 22-10 seisul 5:19, kui Young viskas kolmepunktiviske.

Middleton kukutas hüppaja teisele poole. Seejärel kukutas Young hüppaja.

Brook Lopez vastas nurgaga ja Bucks vähendas eduseisu üheksapunktiliseks.

Young lõi kaugushüppaja teisel pool pikali. Järgnevalt kukkus Holiday maha.

Veerand lõppes 32-27 Hawksiga juhtima asudes.

Bucks teeb teise veerandi jooksul tagasi.

Nad olid teise veerandi alguses 35-29, kui Danilo Gallinari loobus koondisest.

Bryn Forbes lõi teisel poolel kolmepunktiviske maha.

Lou Williams vastas kolmepunktiviskega ja Giannis tuli ühe käega dunkiga.

Giannis heitis järgmisele valdusele panuse ja pani järgmisel valdusel näpu rullima.

Gallinari kukutas hüppaja maha ja Giannis vastas nukkidega.

Young tegi pika kolmepunktiviske ja Huerter lisas kolmepunktiviske.

Selle tulemuseks oli Hawks 10-punktilises eduseisus, kui veerand oli jäänud alla kolme minuti.

Middleton lõi kolmepunktiviske maha. Seejärel lisas Pat Connaughton veel ühe kolmepunktiviske ja mäng viigistati umbes 12 sekundiga.

Veerand lõppes 58-58 mõlema meeskonna viigiga, sisenedes kolmandasse veerandisse.

Hawks asus kolmandal veerandajal taas juhtima.

Clint Capela loobus paigutusest ja Hawks asus kolmandaks veerandiks minutiga neljapunktilises eduseisus.

Seejärel kukutas Young hüppaja ja lisas järgmisele valdusele kolmepunktivise.

Gallinari viskas ujuki alla ja P.J Tucker vastas tagasi, koputades kolmepunktiviske.

Young lisas teisel poolel kiiresti kolmepunktiviske.

Ja Middleton lõi kolmepunktiviske maha. Young juhtis viga, kui pani maha panuse.

Middleton tuli taas välja ujukiga ja Lopez kukutas järgmise valduse peale dunki.

Kolmanda veerandi poole peal olid nad 73–70.

Seejärel lõi Huerter kolmepunktiviske maha ja Giannis vastas selle pealt.

Giannis lõi kolmepunktiviske maha, vähendades eduseisu kahele punktile.

Nad viigistasid seisule 82-82, kui veerandist oli jäänud umbes minut.

Gallinari lõi kolmepunktiviske maha ning seejärel sai Young vigastuse ja lahkus väljakult.

Veerand lõppes 87-85 Hawksiga juhtima asudes, sisenedes neljandale veerandajale.

Bucks teeb tagasituleku neljanda veerandi võitmiseks.

Gallinari viskas hüppaja maha ja Hawks suurendas neljanda veerandi alguses eduseisu.

Bobby Portis lõi kiiresti teisel pool oleva dunki maha.

Lou Williams leidis Onyeka Okongwu dunki eest.

Nad olid 93-88, kui Okongwu heitis ühe käega hüppaja, kelleks veerand oli jäänud 7:30.

Middleton lõi teisel poolel maha kolmepunktiviske.

Tucker mõtles välja varguse ja Pat Connaughton loobus üleminekuperioodil paigutusest.

Bucks lõikas poolel veerandajal eduseisu kahele punktile.

Middleton lõi kolmepunktiviske maha ja Bucks asus punkti juhtima.

Young vastas kiiresti kolmepunktiviskega.

Bucks viigistas mängu 98-98 seisuga, veerandini oli jäänud umbes viis minutit.

Middleton süttis ja ta lõi maha kolmepunktiviske ning Giannis lisas fadeaway hüppaja.

kui palju on kurt warner väärt

Collins vastas hüppajaga tagasi.

Middleton viskas taas kaugushüppaja ja Bucks asus 7-minutilise eduseisu, kui mängust oli jäänud vähem kui kaks minutit.

Giannis lõi fadeaway hüppaja maha ja Middleton lisas hüppaja.

Veerand lõppes 113-102, kui Bucks võttis võidu ja 2: 1 eduseisu Hawksi ees.

Middletoni uskumatu esitus.

Bucks tegi tagasituleku pärast seda, kui esimesel poolajal oli Hawks domineerinud.

Kuid neljanda veerandi alguses domineerisid Buckid taas Hawks.

Siiski tuli appi Khris Middleton, kes edestas neljandal veerandil üksinda kogu Hawksi meeskonna skoori.

Khris Middleton tegi Milwaukee jaoks vahet mängus 3 - Sports Illustrated

Khris Middleton Milwaukee eest 3. mängus ( allikas: si.com )

Lõpuks sain nad lihtsalt minema, ütles Middleton. Olen mõnda võitnud korvi mineva palliga. Lõpuks hakkasid nad minu jaoks õigel ajal kukkuma. Olen selle eest tänulik.

Ja tema esitus viis Bucksi 3. mängus Hawksist mööda ja võitis sarja juhtpositsiooni.

See, mida ta täna tegi, oli ebareaalne,Giannis Antetokounmpoütles. Ta oli uskumatu. Viis meeskonna lõpus. See, mida ma täna nägin, oli ülevus. Nii lihtne.

Khris Middleton oli kogu mängu väljakul. Ta lõpetas mängu, saades mängus 38 punkti ja haaras 11 lauapalli koos 7 korvisööduga.

Hawksi treener Nate McMillan ütles, et ta tõepoolest läheb igalt poolt.

Lisaks tegi ta väljakult 6 kolmepunktiviset ja 15 26-st.

Giannis järgnes Middletonile, saades koos nelja korvisööduga 33 punkti ja 11 lauapalli.

Kui Brook Lopez langes 10 punkti ja noppis 3 lauapalli.

Jrue Holiday kogus vaid 6 punkti, kuid tegi meeskonna abistamiseks 12 resultatiivset söötu.

Bobby Portis juhtis Bucksi pinki, kogudes 15 punkti, 4 lauapalli ja ühe väravasöödu.

Trae Young juhtis Hawke 3. mängus.

Seevastu Trae Young juhtis Hawksi, kogudes 35 punkti ja 4 korvisöötu, hoolimata sellest, et kolmandal veerandil sai vigastada.

Ta pole 4. mängu osas kindel. Viimase aruande kohaselt on Youngil esmaspäeva hommikul MRT.

See teeb haiget. See on masendav, ütles Young, lisades, et vigastus mõjutas minu löögikiirust.

John Collins langes 13 punkti, 8 lauapalli ja resultatiivse söödu.

Kui Kevin Huerter panustas 11 punkti, 4 lauapalli ja 7 korvisöötu.

Clint Capela viskas vaid 8 punkti, kuid noppis 11 lauapalli.

Seevastu Danilo Gallinari panustas pingilt 18 punkti ja 4 lauapalli.

Oleme selles positsioonis varem olnud ja oleme 4. mänguks valmis, ütles Gallinari pärast Hawksi kaotust Bucksile.

Bucks ja Hawks lähevad teisipäeval Atlantas vastamisi 4. mänguga.