Mavericks uimastab Netsi, et saada nende hädavajalik võit

Dallas Mavericks andis Brooklyn Netsile üle neljanda kaotuse järjest, olles neljapäeva õhtul alistanud 113: 109.

Kyrie Irving langes Netsi jaoks kaotusest hoolimata hooaja kõrgeimad punktid.

Kaotus andis Netsile hooaja kõrgeima neljanda mängu kaotuse.

Vahepeal hoidis Mavericks läänes viiendat positsiooni, võidu protsent oli 500.

Dallas on nüüd 38.-28. Poolmängus edestanud 6. asetusega LA Lakersit ja 6 mängu 4. kohal olevast LA Clippersist läänekonverentsis.

Nets astub väljakule kolme kaotuse seeriaga, samal ajal kui Mavericks on viimasest viiest mängust neli võitnud.

Ma arvan, et surve on hea, Netsi treenerSteve Nashütles. Teile tuleb play-offis surve avaldada ja teid tuleb testida.

See on meie jaoks väike surve, natuke auk, millest välja kaevata. Kuidas saaksime selle mõistatuse lahendada? Kuidas saame mõnes sellises mängus üle joone.

Samuti vajas Mavericks seda võitu oma positsiooni kindlustamiseks play-off-kohtades ja nüüd võiduga kindlustasid nad viienda koha.

Mavericks juhib esimesel veerandajal.

Nets alustas veerandaja alustamiseks kiiresti kolmepunktiviskega Joe Harrisega.

Kuid asus peagi juhtima 6-7, jäädes veerandisse alles 9:25. Seejärel vedas Nets Mavericksi veerandis edasi.

Umbes kolm minutit mängu jäädi koguni nelja punkti taha.

Võrgud Kyrie Irving heitis kolmepunkti, et viia mäng punkti piiresse. Seejärel tegi Mavericks 5: 0 jooksu.

Kui iga Mavericksi väravavaht lõi 7:34, andes kuue punkti eduseisu, siis Willie Cauley-Stein langetas Josh Richardsoni söödule panuse, et eduseis seitsmele punktile laiendada.

Seejärel viskas Blake Griffin Landry Shameti söötule kolmepunktiviske.

Varsti vastas Mavericks Luka Doncici Cauly-Steini ämbriga, kus oli allee opp.

Nets läks edasi-tagasi skoorima Mavericksiga eesotsas. Nad lõid järjestikuse korvi Kyrie Irving hüppaja maha viskamine ja Kevin Durant kolmepunktivise.

Dorian Finney-Smith sai tagasilöögi ja lõpetas ämbriga, et vastata Netsi ämbrile.

Kevin Durant viis mängu seisule 20:23 seisuga, kui seisu jäi seis 4:43.

Seejärel pikendas Luka kaitselõpus Nets Griffini üle kolmepunktiviskega eduseisu.

Mavericks vs Nets

Mavericks vs Nets (allikas: mavsmoneyball.com )

Löögile vastas Blake ründelõpus kolmepunktiviskega. Seejärel varastas Mavericks Richardson palli ja skooris teises otsas, suurendades Mavericksi eduseisu.

Mavericks asus veerandi lõpuks seisuga 2:28 võrku kümnepunktilises eduseisus Netsi ees.

Jeff Green ja Nicolas Claxton koguvad Netsi järjestikuseid korve, lõpetades veerandi 37-32.

Mavericks asus taas juhtima.

Nets jäi Mavericksi järel teist veerandaega umbes 4 minutit Kyrie Irving tabas kolmepunkti, et vähendada eduseisu punkti sees ja Kevin Durant lõi hüppaja, et viigistada mäng 42:42 veerandajaks jäädes seisuga 6:21.

Varsti asus Nets Mavericksil kahepunktilises eduseisus, kui Bruce Brown Jr langes Kevini söödust kopa.

Kuid Mavericks vastas kohe Dwight Powell skoorides kopa Luka Doncici söödule.

kui vana on Patrick Mahomesi naine

Kyrie Irving Uhke viimistlus langes kohe pärast seda, kui Powell viigistas mängu, andes Netsi taas juhtima.

Kaua see ei kestnud, kui Luka kukutas kaare tagant lasu, et võtta punktikoht.

Mõlemad meeskonnad duellisid, kui eduseis läks löögiga edasi-tagasi, kui kell teise veerandaja lõpu poole aeglustus.

Nets oli kolmepunktilises eduseisus seisuga 60-57, kui minut oli jäänud.

Dwight Powell viigistas mängu, visates kolmepunktivõtet 55,8 sekundiga.

Irving lõi Netsile eduseisu, kuid peagi hajus eduseis pärast seda, kui Powell viigistas vea, skoorides vastuse.

Meeskonnad pääsesid lauale 62-63-ga kolmandale kohale Mavericksiga juhtimisel pärast seda, kui Luka tegi viimasel sekundil vea ja tabas ühe kahest vabaviskest juhtima.

Nets tuleb tagasi kolmandal.

Luka Doncic eksis kolmanda veerandaja alguses oma esimesed kuus lasku, andes Kyrie Irvingule kolmepunktiviskega 6: 0 jooksu ja Harris jooksuks kaare tagant teise.

Nets asus neljapunktilises eduseisus, jäädes kellale 6:44 Griffini dunkiga.

Eduseis läks veerandi keskel edasi-tagasi nii, et mõlemad meeskonnad vastasid üksteisele iga kord.

Mavericks asus seejärel nelja punktiga juhtima. Mõlemad meeskonnad olid seisul 74-78 seisul kell 2:54.

Kyrie astus sammu ja lõi hüppaja ning Doncic kaotas palli Netsile järgmisel valdusel, andes Bruce Brownile võimaluse Cauley-Steini söödul kopp lüüa.

See vähendas eduseisu punkti sees, kui Mavericks oli endiselt juhtpositsioonil.

Mavericks pikendas peagi eduseisu, kui Jalen Brunson viskas kolmepunktiviske.

Mike James söötis palli Jeff Greeni kasuks, kes viskas Netsile kaare tagant kolmepunktiviset.

Esimest korda mängus asus Nets veerandi lõpetamiseks juhtima.

Nets astub tulemustabelile väljakule 83-82 punktiga Mavericksi ees.

Mavericks alistab Netsi.

Nets süttis neljanda veerandi alguses, kus Nets võttis veerandi alustamiseks neljapunktilise eduseisu.

Brunson aitas Mavericksil eduseisu kahele punktile vähendada.

Trey Burke ei suutnud Bucksi vormistamist lõpule viia, kuid Dorian lõpetas selle, kui Burke viigistas mängu 90-90 seisul seisuga 9:19 veerandi järel.

Järgnevalt asus Mavericks kahepunktilises eduseisus ja suurendas järjestikuses valduses tagant-tagasi ämbritega eduseisu 7 punktini.

Kyrie Irving tabas kolmepunkti kaare tagant, viies mängu seisule 97-101, kuna kell näitas 4:34.

Luka möödus Tim Hardawayst, kes teisendab palli kolmepunktiliseks ämbriks. Ja Kevin vastas hüppajaga.

Täpselt nii, nagu vastas Doncic, vastas teises otsas.

Irving tõmbas seejärel blokeeriva vea, kui kukutas Netsile kolmepunktilise ämbri, tuues mängu 102-106, neljandaks veerandiks jäi 58,4 sekundit.

Seejärel viskasid Doncic ja Powell üksteise järel ämbrid, suurendades eduseisu kuue punktini, kui kellani oli jäänud 26,5 sekundit.

Irving jättis mängu lõpus panuse vahele, kuid tegi tasa kolmepunktiviske, kuid juba tekitatud kahjud andsid Mavericksile võidu mängus 113-109.

Võit Netsi üle kindlustas Mavericksi nime all praeguseks viienda positsiooni.

See on kõik kogemused, mida vajame, ütles Mavericksi treener Rick Carlisle. Seal on palju uusi olukordi. Eelmisel aastal lukustati meid sel ajal seitsmendale positsioonile ja me ei läinud madalamale.

See aasta on hoopis teine ​​pallimäng. Mängitakse nii palju. Selle grupi üle olen kõige uhkem selle üle, et nad blokeerivad kogu välise müra.

Kyrie Irving kaotusseisus tohutu skoor.

Netsi täht Kyrie Irving jättis viimastel sekunditel maha panemata, varsti lõi ta kolmepunktivise, kuid oli juba hilja.

Meid tuleb niimoodi testida, ütles Irving. Me pole täiuslik korvpalliklubi. Me võiksime teha endale suure karuteene, kui me ei oleks ausad. Meil on just pikem sirgumine parema järjepidevuse tagamiseks.

Sellegipoolest langes ta hooaja tipptasemel 45 punkti koos 5 lauapalli ja 4 korvisööduga, et hoida Mavericksi kogu mängu vältel.

Samal ajal viskas täht Kevin Durant 20 punkti, 9 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Netsi eest startinud Blake Griffin panustas topeltduubliga, saades 10 punkti, 10 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Samamoodi juhtis Netsi pingile Jeff Green, kes panustas 10 punkti ja 2 lauapalli ning andis resultatiivse söödu, samas kui Bruce Brown Jr viskas 10 punkti vahetult pärast Jeff Greeni laual koos 6 lauapalliga.

Luka saab meeskonnalt abi Netsi alistamiseks

Teisest küljest viskas Mavericksi täht Luka Doncic Mavericksi edetabelis 24 punkti ja viis 10 lauapalliga oma öösel duubli.

Kuid ta oli mängus väljakult vaid 2 11-st, kuid langetas 8 resultatiivset söötu.

Kui Luka läbib perioode, kus ta väravaid ei löö, leiab ta muid võimalusi mängu mõjutamiseks, ütles Carlisle. Ta oli selle venituse ajal väga hästi tagasilöögis. Ta tõi selle mõnele tüübile mõne väga hea välimuse pärast.

Kõik teised meeskonna mängijad särasid ja aitasid kaasa Mavericksi võidule.

Koos Donciciga skoorisid Mavericksi võidu eest Netsi üle kaks teist numbrit.

Tim Hardaway Jr järgnes vahetult Doncici selja taha 23 punktiga koos 6 lauapalli ja 2 korvisööduga.

Seejärel viskas Dorian Finney-Smith Mavericksi starti eest 17 punkti, 8 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Josh Richardson skooris algajana ka kahekohalised numbrid, panustades 10 punktiga.

Vahepeal viis pingi tulemustabeli Jalen Brunson, kes viskas 2 punkti ja 2 korvisöötu 15 punkti.

Dwight Powell on viimane mängija, kes on Mavericksi ridades kahekohaliste näitajatena skoorinud, saades sellega 12 punkti ja 10 lauapalli, saades sellega ka topeltduubli koos 5 korvisööduga.

Järgmisena läheb Nets pühapäeval Denveris vastamisi Nuggetsiga, samal ajal kui Cleveland Cavaliers külastab Dallast reedel Dallases Mavericksiga peetavaks kohtumiseks.