Jalgpall

Manchester United Naised vs. West Hami naised 2: 0

Noored Lauren James värava, sest Manchester United nägi ajaloolisel päeval võitmas West Hami, kui Old Trafford võõrustas esmakordselt naiste superliiga.

19-aastane James ärkas Maria Thorisdottiri peaga nurgalöögist peaga seisule 1: 0.

USA ründaja Christ Press lõi sekundit pärast seda, kui Jackie Groenen tabas teda kuus minutit hiljem.

Tavaliselt Leigh spordikülas mängiv United istub lauas kolmandal kohal.

James, Inglismaa üks lootustandvamaid noori, tuli esimesel poolajal esikohale. Ja teda premeeriti suurepärase töö eest esimese naisena, kes lõi Old Traffordil vaid viis minutit pärast ülejäänud hooaega.

James lõi nüüd Manchester Unitedi esimese naiste värava

Ta on nüüd löönud Manchester Unitedi esimese naiste värava meistrivõistlustel, WSL -is ja FA Cupil ning on praegu Old Traffordil.

James näitas igal pool oskust, leidlikkust ja kiirust, lähenedes teisel ringil uuesti, kui tema painutuslöök lendas tolli paremale mööda.

kus Scotti Pippen ülikoolis käis

James lõi nüüd Manchester Unitedi

James lõi nüüd Manchester Unitedi esimese naiste värava (Allikas: Danred Sports)

Enne avamist võitles juhtkond West Hami kukutamisega. Kes istub laua taha ega võida seitset WSL mängu.

Meedial oli võimalus skoorida ja kahekordistas kuue jardi väljakul purustatud pallid, blokeerides James ja poolkaitsja Ella Toone.

Paindlikkus on juhtkonna jaoks peaaegu kindlasti liiga kallis Martha Thomas West Hamist, Kenza Dali ja Dagny Brynjarsdottir kõigil oli võimalus esimesel poolajal pärast palli kätte saamist kodukaitsesse pääseda.

Haamrid pidid maksma selle eest, et nad ei kasutanud ära oma võimalusi, kuigi James ja Ajaleht pakkusid Manchester Unitedi kliiniku piiri, enne kui Laura Vetterleini teine ​​kollane kaart tegi lõppfaasis külastajate elu veelgi raskemaks.

Tulemus jätab Casey Stoney kuue punktiga Arsenali ette. Kes võtab Põhja -Londoni rivaali Spursi vastu Tottenhami Hotspuri staadionil hiljem laupäeval (kell 15.30 GMT).

West Hamil on üks punkt Bristol Cityst madalamal, vastamisi pühapäeval Birmingham Cityga (16:00 GMT).

Sa isegi ei unistaks! - mida nad ütlevad.

Manchester Unitedi mänedžer Casey Stoney: Esimesel poolajal eksisime. Ja võib -olla oli see halvim asi, mida ma kunagi näinud olen, nii et ma arvan, et see oli juhtum. Nüüd on see tehtud. Nad teavad, milline see on.

Manchester Unitedi juht Casey Stoney- The United Stand

Manchester Unitedi juht Casey Stoney (Allikas: The United Stand)

kui palju teenivad jonathani varbad

Mängijad teavad, millal nad on piisavalt head. Ütlesin [vaheajal], kui tahad saada võimaluse minna Meistrite liigasse.

Peate mängima Meistrite liiga tasemel ja me ei väärinud seda.

Kui teisel poolajal koos mängima hakkasime, olime paremad.

Manchester Unitedi poolkaitsja Ella Toone: Manchester Unitedi fännina oli nii unistuste täitumine mängida nii fantastilisel laval.

See oli eriline sündmus ja mul on hea meel, et tulime välja kolme punktiga.

West Hami mänedžer Olli Harder Old Traffordi eest mängides: Kõik mängijad nautisid võimalust siin olla. See oli suurepärane reklaam naiste jalgpallile.

Inimese jaoks, kes kasvas üles maa all ja nägi televiisorist ainult Old Traffordi, öelda, et see oli unistus siia trenni tulla, ei vasta tõele, sest te ei unistaks sellest! See ei kehti, kui olete Uus -Meremaal veel elus.

See oli minu jaoks suurepärane sündmus. Kõige tähtsam on aga see, et tüdrukud tuleksid mängima maailma ühele ajaloolisemale staadionile.