Jalgpall

Manchester United jõudis finaali: UEFA Euroopa liiga

Millist Filmi Näha?

Manchester United jõudis Ole Gunnar Solskjaeri hooaja esimesse ossa, kuid kaotas oma viimases Euroopa liiga finaalis Roma vastu seitsmemängulise kaotuseta rekordi.

Edinson cavani lõi Unitedi eest 13 väravaga poolfinaali teises etapis mõlemad väravad.

Uruguaylane avas skoori silmapaistva esimese poolaja pingutusega. Ja siis leidis pall võrgu, mille pealöök oli hea Bruno Fernandes ‘Suurepärane ujuv sööt teisel poolajal.

Keskel ähvardas Roma natuke tagasi tulla, kui endine Manchester City mängija Edin Dzeko lõi oma üheksanda värava. Unitedi vastu enne lõpetas Bryan Cristante osavalt löögiga.

kui palju on matusemees väärt

Itaallastel oli viimane sõna, kui Nicola Zalewski madala klahvivajutusega tuli sisse David De Gea Jalad. Pärast Alex Tellese läbipainet.

8-5 kokkuvõttes saavutatud võit lõpetas Unitedi poolfinaali kaotuse Solskjaeri käe all. Ja leppis 26. mail Gdanskis kokku kohtumise Villarrealiga - kes tõrjus Arsenali.

United pole võitnud karikat pärast viimast turniirivõitu 2017. aastal.

United ei ole võitnud karikat pärast viimast turniirivõitu 2017. aastal. Viieaastase vahega aastatel 1985–1990 lõppes nende pikim periood FA karika võiduga. Sellega algas Sir Alex Fergusoni hõbekollektsioon.

Selle hiljutise Unitedi edu eest on vastutanud Jose Mourinho. Ta vastutab järgmisel hooajal romade taaselustamise ja teadmise eest, et nende ainus võimalus Euroopa jalgpallis tuleb uuel kolmandal Uefa võistlusel.

Tutvuge (omandage, hankige) tänapäevaste tehnikatega.

Kui ühe karika võitmine Unitedi mänedžerina on olnud Solskjaeri võit. Samuti rõhutab see, miks Norra jätkab jõupingutusi Cavani hoidmiseks Old Traffordil.

Manchester United tõstis viimati karika 2017. aastal (Allikas Cricfooty)

Manchester United tõstis viimati karika 2017. aastal (Allikas: Cricfooty)

19-aastaselt on Mason Greenwood Cavani keskmise vanuse teisel poolel. Inglismaa mees edestas Duncan Edwardsi kui noorimat inglast, kes jõudis 100 Unitedi esinemiseni. Ja Norman Whiteside'i ja George Besti järel nooruselt kolmas.

Greenwoodil on palju õppida. 34-aastane Cavani on ärakiri.

Tema neli väravas olnud võistlust on viinud selle hooaja 14-ni. Ja seitsmeväravaline kuues mängus näitab, et ta jõuab õigel ajal tippvormi.

Cavani esimese poole pingutus oli vapustav. Alustades Paul Pogba valduse võitmisest, oli Unitedi meeskonnatöö hiilgav.

Fernandesi märkimisväärne koondamine saatis Fredi jooksma läbi keskvälja. Samuti oli läbipääs piisavalt hea. Kuid Cavanil oli veel palju tööd teha, kui ta laskis oma löögi roma võrku.

kes on oscar delahoya ka abielus

Pealegi oli tema teine ​​palju peenem, tulles ühelt teiselt Fernandesi abilt. Täiuseni viidud sügav rist. Ja mis kutsus pealkirja finišisse, mis tappis viigi tõhusalt.

Sõna ütleb, et Cavani on nüüd otsustanud jääda veel üheks hooajaks Unitedisse. Ja kui ta juhib numbrit üheksa. Solskjaeril on hea meel, kui need ettepanekud osutuvad õigeks.

De Gea oma võimete piires.

Motivatsiooni säilitamiseks on tänapäeval tavaks, et väravavahid, kes on teised mängijad, mängivad karikavõistlustel.

Nii juhtus Unitedis aastatel 2016-17, mis tähendas, et Euroopa liiga finaalis mängis pigem Sergio Romero kui De Gea, kes alistas Stockholmis Ajaxi.

Niisiis, arvestades, et De Gea on näidanud kõigi nelja Euroopa liiga kohustust. Alates Premier League'i koha kaotamisest Dean Hendersonile. Ta peaks olema valmis Gdanski külastama.

Matšis ei juhtunud midagi, mis võiks viia Solkjaeri järeldusele, et De Gea ei peaks tööd saama.

Hispaanlane oli suurepärane ja ilma temata. See, mis tundus olevat Rooma tagasitulek, võis olla tõeline asi.

Kohe alguses eitas ta Gianluca Mancinit väga hea tõrje eest. Ja Lorenzo Pellegrini tõkestamiseks kulus veel üks blokk, mis andis külastajatele võimaluse.

De Gea (SPORTi allikas)

De Gea (Allikas: beIN SPORTS)

Seejärel tegi De Gea teisel poolajal seisu, mis oli väga oluline, kuna Roma üritas peaga viiki avada. Ta vastas Dzeko püüdlusele jõuda ohust eemale ülanurka.

Pärast seda päästis ta mõned asjad endiste Unitedi keskmängijate Henrikh Mkhitaryani ja Cristante käest. Teisalt annaks teine ​​romade värav neile suurema hoo. Ja jätke neile ainult kaks.

kui vana on julie haener ktvu

Praegune olukord, kus mängus on kaks rahvusvahelist väravavahti, tundub ebatõenäoline. Kuid sel juhul pole De Gea kaugeltki parim, mida ta teha saab.

‘Mängisime ühe suurepärase poolaja’ - United Manager.

Manchester Unitedi mänedžer Ole Gunnar, öeldes BT Sportile, ütles: finaalis olla on hea. Mängisime Old Traffordil ühe suurepärase poolaja, mille läbisime.

Olen natuke pettunud selle üle, et me kaotasime. Ja eriti see, kuidas United seda teisel poolajal mängis.

Nende jaoks oleks olnud lihtne 8-6. See oli ebatavaline mäng. Oleme neile palli andnud.

Kuid õnneks on meil üks maailma paremaid väravavahte. Oleme finaalis ja ootame põnevusega 26. maid.

Järgmiste päevade Unitedi karistuste ajakava järgi: selle koostavad inimesed, kes pole kunagi sellisel tasemel jalgpalli mänginud.

Mängijate jaoks on see füüsiliselt võimatu. Lisaks vajame kõiki neid nelja mängu. See on ajutine muudatus, kuid me peame olema valmis.