Uudised

Man City Meistrite liiga veerandfinaalis: kas neil on neljainimesel vaja?

Millist Filmi Näha?

Pärast 16. märtsi võitu Budapestis Borchia Monchengladbachiga pääseb Manchester City Meistrite liiga veerandfinaali, hoolimata sellest, et Boss Pep Guardiola soovib ettevaatlikult astuda

16. märtsi mäng muutis Meistrite liiga tiitlivõistlusel Man City suunda.

Mängitakse veerandfinaalis ja Dortmundi Borussia vastu.

Kevin De Bruyne ja Ilkay Gundogan lõi eelmisel teisipäeval toimunud kohtumises Gladbachiga võiduväravaid, mis tagas kodaniku koha.

Man City meeskond tähistab De Bruyne'i ja Gundogani skoori, mis tõid kodanikest Meistrite liiga veerandfinalisti (Allikas: Sky Sports )

mis on suhkrukiire leonardi puhasväärtus

Nad alistati 2015 - 2016 poolfinaalis, kui mängiti Madridi Realiga. Manuel Pellegrini oli tol ajal nende mänedžer.

see on Pep Guardiola oma juhendamine ja juhtimiskogemus, mis juhib ja suunab mängude mängimist.

Guardiola on siiski valvatud ja mõtleb selliste tipptasemel meeskondadega nagu võistlejad; ei saa olla liiga ülemeelik.

Ta rääkis BBC Sport . Esimesel aastal, kui siia saabusin, öeldi mulle, et peame võitma Meistrite liiga.

Ma ei mõtle poolfinaalid . Ma mõtlen, et esimene hea mäng ja teine ​​mäng [veerandfinaalis]. See on kõik, mis mul muret teeb.

Kas Inimlinn on väljakutsele vastav?

See näeb välja nagu Man City hooaja mammut.

Nad on Meistrite liiga veerandfinalistid, kes on vaid 14 punkti kaugusel, et olla Premier League'i meistrid FA karika veerandfinaalis, ning peavad aprillis 2021. aasta EFL-i karikafinaali kohtumise Tottenhamiga.

kas Michael Oheril on super kausirõngas

Homme peavad järgnema Premier League'i matšid ja City on nende punktide teenimisest huvitatud.

Muide, Man Unitedil on oma roll määratlemas, kuidas saab Premier League võitjaid välja kuulutada.

Kui Unitedi punktid langevad, liiguvad asjad kiiremini edasi: esiliiga tiitel antakse aprillis Man Cityle ja aprilli viimaseks perioodiks ja mai kesknädalaks fikseeritud Meistrite liiga poolfinaalid.

Ka kodanike jaoks puhkepaus: nad saavad kolmest maikuuks peetud kohtumisest lahti lasta ja võita esiliiga meistrina võidu.

Isegi kui United punkte ei lange, saab Man City kroonida varem, kui nad jätkavad esinemist ja võidavad järgmistel nädalatel oma eelseisvad kohtumised. 8. mai on määratud kuupäev.

See võimaldab ka Guardiolal oma meeskonda hõlpsalt pöörata.

Ta ütles BBC Sport : See näitab, et olete kogu maailma kõige järjepidevam meeskond maailma kõige raskemas liigas.

Viimase viie, kuue, seitsme aasta jooksul oli see esiliiga võitluste top kaks; nüüd räägite kuuest parimast, kellel on palju kvaliteeti. Hooajal esiliiga võitmine oli esmatähtis.

Meistrite liiga: veel üks sulg korkis?

Kõigil võistlustel on City sel hooajal säilitanud 26 puhast lehte. Guardiola on oma meeskonda tõhusalt juhtinud. Ta on oma mängijaid vahetanud ja võtmemängijad on vahepeal puhanud.

Kaheksas Meistrite liiga mängus on lastud vaid üks värav.

Owen Hargreaves , endine City keskkaitsja, arvas, et City jaoks on kaitse kriitiline. Alus ei olnud nii kindel kui rünnak; nüüd on kaitse peaaegu tugevam. Nad hoiavad puhtaid linasid ja saavad alati ühe või kaks. See tundub nende parim võimalus, oli tema tagasiside BT Sport .

Paul Dickov, endine City ründaja, laiendatud veelgi: Tervise koosseisu hoidmine on oluline. Kui nad hoiavad seda salku viimastesse etappidesse minnes värskena, on neil suurepärane võimalus.

kui palju on gary payton väärt

Veerandfinaali pääsemine klubidega, kellel on ajalugu, kes teavad, kuidas seda võita, võib see nende jaoks keeruliseks muuta, kuid kui City jätkab oma teed, pole mingit põhjust, miks nad ei saaks seda võita .

Ta ütles BBC raadio 5 otseülekanne : Meistrite liiga on suur ... Alates omanike saabumisest 10–11 aastat tagasi pole nad saladust teinud, et see on Meistrite liiga, mida nad tahtsid.

Vastavalt Pat Nevin viiel otseülekandel usun ausalt, Pep Guardiola teab, et Manchester Cityl on kõik võimalused võita kolm kodumaist karikat - just Meistrite liiga on see suur.

Guardiola tunneb, et see on lõpetamata asi. Ta sai Barcelonaga kaks võimalust Meistrite liiga tiitli saamiseks; ta kaotas aga Müncheni Bayernile ja kinnitab, et nende poolt vaadatakse Linna kui meeskonda pealkirjad .

Kõik on vormis, kuid kõik võib ühe päevaga muutuda. Kui me seda väärime, siis läheme läbi ja kui ei, siis oleme väljas, on tema filosoofia.

Kas neljakordne on võimalus?

Guardiola võib selle hooaja neljakohaliste kõneluste osas skeptiline tunduda, kuid ta on siiski tagamaaga.

50-aastane hispaanlane kujundas Müncheni Bayerni võimsaks asukohaks oma kodumaal. Ta tegi Barcelonast maailmatasemel jalgpallimeeskonna, keda vastased kartsid.

Temast sai arvestusjõud kui keegi, kes muutis jalgpallimängu Euroopas. Ja unustamatu on tema aeg Barcas.

Siiski teab ta, et võidud ja kaotused on mündi kaks külge.

Homne kohtumine FA Cupi veerandfinaalis Evertoniga on osutus.

Ta jagas BBC Sport : Oleme lähedal, kuid siiski on meil mänge mängida. Mõnikord, kui võidate varem, pole see teiste võistluste jaoks hea. Kui ühe tiitli võitmiseks peate võitlema, peate võitlema teiste tiitlite võitmiseks. Oluline on mitte mõelda liiga kaugele ja keskenduda järgmisele.