Nba Uudised

Los Angeles Clippers võidab oma kuuenda järjestikuse NBA mängu Milwaukee Bucksi vastu

Millist Filmi Näha?

Los Angeles Clippers võitis kuuenda võidu järjest Milwaukee Bucksi 129: 105. Marcus Morris viskas 25 punkti ja kolmel teisel startijal oli vähemalt 20 punkti.

Kawhi Leonardi arvele jäi 23 punkti ja üheksa lauapalli. Luke Kennardil oli 21 punkti ja Reggie Jackson oli 20 punkti.

Clippers tabas 19 kolmepunktiviset, ühe võrra vähem kui hooaja tipp. Nad tabasid neljandal veerandajal kaheksa, suurendades 13-punktilist edu 24-ni.

Mängu keskel lõi Kennard neli kolmepunktiviset järjest, samas kui Bucks suutis vaid kaks punkti. Kennard viigistas hooaja tipphetkele viie kolmepunktiviskega, Jackson aga neli.

Los Angelesele kuulus teise võimaluse punktides 25: 6 serv ja edestas Bucksi 46: 32.

Nad tulistasid seda tõeliselt kõrgel klipil. Ma lihtsalt ei arvanud, et me valvasime väga hästi, eriti hilja. Liiga palju tungimist, ütles Bucksi treener Mike Budenholzer. Nad tegid head tööd, et meie sisse pääseda. Nad lõid palju ilusaid välimusi. Kaitses peame olema paremad.

George oli sunnitud parema jala valulikkuse tõttu välja istuma.

Clippersi treener Tyronn Lue ütles, et kõik, mille kallal oleme hooaja alguses töötanud ja mille pärast pettumust valmistanud, on näha. Meil on igal õhtul kaitsev mõtteviis.

Bucksit juhtisid Giannis Antetokounmpo, kes viskas 32 punkti, tabades 10-st vabaviskest 10, ja Jrue Holiday, kes viskas kuue mängulise maanteesõidu esimeses mängus 24 punkti, mis on nende poolaja pikim.

kus terry bradshaw keskkoolis käis

Keskmiselt 119,3 punktiga oli Bucks punktiarvestuses NBA tasemel.

Me hoidsime neid 105 -ni, see on lihtsalt suurepärane kaitsetöö, ütles Leonard. Pöörame lihtsalt rohkem tähelepanu detailidele. Mängime esimesest veerandist kuni neljanda veerandini.

Morrise kolmepunktiviske neljanda veerandaja alustamiseks venitas Clippersi edu 13 punktile. Antetokounmpo korvi pealt suurendas Milwaukee eduseisu 105: 98-le.

Bucks seevastu hoiti kolmandal veerandajal 19 punkti peal, kui teisel 17.

Clippers sai ründava tagasilöögi pärast seda, kui Leonard hüppas mööda ja Kennard muutis isikliku seeria alustamiseks kolmepunktiviske.

See võttis Kawhilt palju survet, sest nad saatsid talle tüüpe, üritasid teda kahekordistada ja Luke astus üles, Lue selgitas, miks ta esimest korda pärast veebruari algust Kennardiga alustas.

kui palju lapsi on Stephanie Mcmahonil

Clippers realiseeris kolmandal veerandajal kuus kolmepunktiviset, sealhulgas neli järjest, et võtta 12-punktiline eduseis.

Jackson lõpetas teises jooksus 15 punkti, kolme kolmepunktiviske ja kuue sirge punktiga, viies Clippersi neljanda veerandaja eduseisu 96:86.

Poolajaks juhtis Clippers 57: 55.

Bucks tabas esimesel veerandajal 68 protsenti oma löökidest ja lõppes 18: 3 jooksuga ning läks 38: 26 juhtima.

TIP-INS

Bucks: Pärast esimese kolme mängu mängimist oma uue klubiga jättis P.J.Tucker (vasika vasaku tüvi) vahele oma kolmanda mängu järjest. Bobby Portis (tervise- ja ohutusprotokollid) ei saanud meiega meie teekonnal ühineda.

Clippers: George on sel hooajal vahele jätnud 12 mängu. Serge Ibaka jättis alaselja pingutuse tõttu kaheksanda mängu järjest vahele. Alates eelmisel nädalal omandamisest on Rajon Rondo (parempoolne adduktori valulikkus) veel mänginud.

Meeskonna omanik Steve Ballmer istus koos kolme sõbraga tribüünil, jalad laiali üle tema ees oleva istme. Suurema osa hooajast istus ta baasjoonel üksi.