Jalgpall

Leicester City võit Man Unitedi üle asetab nad FA karika poolfinaali

Leicester FA karika poolfinaalis pärast Man Unitedi üle saadud 3: 1 võiduajamist Kelechi Iheanachoga, kes lõi viimase kolmanda värava

Leicester mängis ülimalt hästi, samal ajal kui Man Unitedil tundus, et neil pole varasemaid esinemisi.

See oli otsustav kohtumine selle üle, kes pääseb FA karika poolfinaali. Mõlemad meeskonnad on Premier League'i tipptabelis, teisel kohal on United ja kolmandal Leicester.

Eilne kohtumine King Poweri staadionil kinnitas võitja: Leicester City lõi Unitedi ühe värava üle kolm väravat ja pääses FA Cupi poolfinaali. Nad on Southamptoniga silmitsi 17. aprillil.

Kelechi Iheanacho mängis rebaste jaoks suurepäraselt kindlustades kaks väravat: üks värav esimesel poolajal ja teine ​​teisel poolajal.

United ründaja Mason Greenwood viigistas selle oma meeskonna jaoks. Siis Youri Tielemans ’Teisel poolajal tabatud värav viis Rebased edasi.

Määrav hetk saabus siis, kui Iheanacho lõi lõpliku värava vaid kümme minutit enne murdmist.

Kelechi Iheanacho lõi FA Cupi veerandfinaalis esimese värava Man Unitedi vastu (Allikas: Sky Sports)

Leicester on nüüd kandideerimas FA Cupile ja United vaatab Euroopa liiga karikat.

Leicester mängis väljateenitud võidukat mängu

Vigastatud ja tipptasemel Rebaste mängijad James Maddison , James Justin , Harvey Barnes ja Ricardo Pereira puudusid, kuid kaks võimsat jõudu - Kelechi Iheanacho ja Youri Tielemans - tegid puudumise pühapäevases kohtumises punakuradi vastu.

Tegelikult läks Unitedil halvemini, kui nad oskasid arvata. See on teine ​​kord 23 aasta jooksul, kui nad kaotasid Leicesterile.

Avamise 24. minutil haaras Iheanacho võimaluse oma esimene värav lüüa.

Maguire andis palli edasi Fred tagantpoolt; brasiillane tegi aga kohutava tagasilöögi, kus Iheanacho tungis sisse ja viskas selle võrku. Henderson jäi ärritunuks.

millal surnud võrk suri?

Üle 18 FA Cupi esinemise on see nigeerlase 12. värav.

United oli äratatud ja Paul pogba toimetas madala risti, mis Donn van de Beek suurepäraselt nukk.

See võimaldas Mason Greenwood anda oma meeskonnale esimese poolaja teine ​​värav. Ja viigistas seitse minutit enne vaheaega seisu.

16 esinemises oli see tema esimene värav.

Kuigi Perez enne poolaja lõppu üritas Leicesteri skoori suurendada, tema löök läks mööda.

Iheanacho lõpptulemusega teisel poolajal pakitud mäng

Kuus minutit pärast vaheaega tegi Tielemans Rebaste eest muljetavaldava skoori.

Belgia ja Iheanacho vahelised söödud kasutasid esimest, kui nad lasid 18 meetri kauguselt madala löögi, mis lendas sujuvalt Hendersoni käe alt alumisse nurka.

Youri Tielemans lõi rebaste eest pärast vaheaega teise värava (Allikas: Sky Sports)

Vardy oleks võinud teha seisuks 3-1, kus Iheanacho selle võimaldas. Ta suutis Maguire'ist mööduda, kuid tema löök tõmbas posti laiali.

Lipp murti läbi ja andis Solskjaeri meeskonnale mõttevõitluse. Pärast Vardy katset tegi United's Boss lõpuks muutuse, tuues asendajaid Bruno Fernandes , Luke Shaw , Edinson cavani ja Scott McTominay .

Otsus ja ajastus aga ei aidanud ja ei andnud Punasele Kuradile kanget vajadust.

Unitedi mäng oli pettumus. Nende esituses puudus energia, ajend ja palju vigu.

Kapten Maguire'il oli samuti raskusi Iheanacho ja Vardyga tempos püsimisega.

Ja ka tema kõrge riskiga sööt Fredile ei aidanud.

78. minutil tehti lõpuvärav. Iheanacho suunas Marc Al Albrightoni kättetoimetamise.

Selles mängus mängis Leicesteri ründaja sisetunde ja ajendiga, skoorides loomulikult ja luues seoseid.

Tielemans tegi seevastu oma löögiga elegantse esituse. Ta konstrueeris oma näidendi kaunilt kõrvale hiilides Nemanja Matic ja Fred.

Ole Gunnar Solskjaer rääkinud BBC Sport :

Täna õhtul meil sädet polnud - aga see on arusaadav. See meeskond on viimase kolme-nelja kuu jooksul olnud fantastiline. Mängisime iga kolme päeva tagant ja olime suurepärases jooksus. See jõudis meile lihtsalt järele - kõik mängud ja reisid ...

Oleme saanud keskenduda Euroopa liigale ja kõrgliigale - jah, me oleksime tahtnud minna Wembleysse, kuid nüüd keskendutakse mängudele, mis meil on.

Oleme liigas heas positsioonis ja tahame edasi areneda. Muidugi on Leicester just selja taga, nii et see ei saa olema lihtne, kuid me tahame jätkata ja jõuda võimalikult kaugele ka Euroopas.

Brendan Rodgers rääkis BBC Sport :

Olen ilmselgelt rõõmus. See oli suurepärane meeskondlik esitus. Iga mängu aspekt oli täielik. Näitasime julgust jalgpalli mängida Euroopa ühe suurima meeskonna vastu.

Mul on mängijate üle nii hea meel. Ma arvasin, et me väärime seda täielikult ...

[Poolfinaal] on veel kaugus. Ütlesin mängijatele, et need on kolm mängu ajaloost. Nüüd on see kaks.

Teeme õigeid samme, oleme õigel teel. Oleme väga ambitsioonikad olla parimad kui võimalik. See on väljakutse ja see on test, mida me naudime.