Lakers võidab Raptorsi, Atlanta Hawksi rekordiline võit Pelicansi üle

Millist Filmi Näha?

Toronto Raptors võõrustas matšiks sel teisipäeval Amalie Arenal La Lakersit.

Esiteks alustas LA Lakers tugevalt ja lõpetas hädavajaliku võiduga 110-101 Raptorsi üle.

Tegelikult lõpetab võit Lakeri 11-mängulise kaotuste seeria Toronto Raptorsiga alates 2014. aastast.

Lakers alustas asju tugevalt ja läks kohe väljakult 6-9 vastu väljakult kolme sellise löögiga kaare tagant.

Lõppkokkuvõttes muutis meeskond 45% oma kolmikutest, samal ajal kui Raptors konverteeris ainult 15% oma kolmikutest.

Lakeri kuum algus jätkus, kui nad lõpetasid oma 1. veerandaja 12-punktilise eduseisuga.

1. veerandil oli aga kaootiline lõpp, sest üks mängija igast meeskonnast väljutati.

Raptorsi OG Anunoby ja Lakersi Montrezl Harrell heideti esimesest veerandajast välja.

Kui esimesel veerandil oli jäänud ligi kaks ja pool minutit, sai Anunoby skoorivõimaluse pärast eduseisu tabamist.

Lakersi punktikaitsja Dennis Schroder üritas Anunobyt takistada kergete kahe punkti saavutamisest.

Nii tegi ta Anunboy'le raske vea, mille tulemuseks oli nende kahe vahel ebamugav sassi ajamine. Siis kukutas Anunoby kättemaksuks Schroderi maale.

Seejärel tuli Harrell oma meeskonnakaaslase Schroderi kaitsele, põhjustades kahe meeskonna vahelise kaose.

Oli mõningaid lõuatõmbeid, tõukamisi ja tõukamisi, mistõttu hindasid kohtunikud mängujärgset tegevust üle.

Nii et nii Anunboy kui ka Harrell heideti lõpuks välja enne 1. veerandi lõppu.

Anunoby mängis mängus 10 minutit ning tegi kaks punkti ja andis kolm söötu.

Vahepeal oli Harrelli õhtu alles algamas, mängides ainult kaks pluss minutit ja veel skoorimata.

Mõlemad meeskonnad lühikese käega:

LA Lakers astus väljakule ilma LeBron Jamesi, Anthony Davise, Andre Drummondita.

Kui Raptors olid ilma Kyle Lowry ja Fred VanVleetita, olid Rodney Hood, Patrick McCaw, Paul Watson ja Jalen Harris

Seejärel kaotasid Lakers ja Raptors kumbki veel ühe mängija pärast hilisveerandi heitmist.

Lakers kaotas Harrelli ja Raptors kaotas Anunboy, kuid Anunboy kaotamine oli Raptorsile raske löök. Toronto oli vigastuste või tervise- ja ohutusprotokollide tõttu juba kuus mängijat maas.

Niisiis jättis Anunoby heitmine Raptorsile ülejäänud mängu ajaks vaid kaheksa kõlblikku keha.

Seetõttu domineerisid Lakers Raptorsi üle kogu mängu. Ehkki Raptors tegi hilja tagasituleku ja mängis hästi, oleme tagasitulekuks juba liiga taga.

LA Lakers vs Toronto Raptors

LA Lakers vs Toronto Raptors (allikas: silverscreenandroll.com )

Kuna Lakersi algus oli tugev ja nad tegid ka kolmepunktiviske, andes neile ühel hetkel 34 punkti eduseisu.

mitu korda on muhammad ali abielus olnud

Kolmepunktiviske tulistades tegi Lakers 1. veerandajal üheksa kolmepunktiviset, mis on Lakersi jaoks veerandajaga hooaja kõrgeim.

Lakersi tugev algus, uskumatu rünnak, muljetavaldav kaitse, sealhulgas tõkkepunkti kolmepunktivisked, andis neile võidu.

Ründavalt juhtis Talen Horton-Tucker oma meeskonda punktides, heites 17 punkti ja 6 korvisöötu.

Vahepeal astus Lakersi ridadesse Marc Gasol kaitsepunktis 13 punkti, 9 lauapalli ja 4 blokiga.

Ja uustulnuk Devontae Cacok langes 10 punkti, 8 lauapalli, 1 blokk.

Seitse Lakersi mängijat tegid punktid kahekohaliste numbritega. Markieff Morris oli kahekohaliste seitsme Lakersi seas, tehes 15 punkti, 9 lauapalli.

Pascal Siakam juhtis Raptorsi edetabelit 27 punktiga ja oli skoori arvestuses kõrge.

Lisaks lisas ta 7 lauapalli ja 2 söötu. Sarnaselt viskas Chris Boucher 19 punkti, sealhulgas 8 punkti ja resultatiivse söödu.

Võiduga on Lakers seisul 32-19, Raptors aga 20-31.

Nüüd lähevad Lakers vastamisi Miami Heatiga ja Raptors kohtub reedel Chicago Bullsiga.

Atlanta Hawksi NBA rekord New Orleansi Pelicansi üle saavutatud 3-s.

Atlanta Hawksi ajalooline võit teisipäeva õhtul New Orleans Pelicansi üle 123-107 ja andis neile 7. järjestikuse võidu.

Uue treeneri Nate McMillani juhendamisel mängivad Hawks hämmastavalt ja registreerivad võite pärast võite.

Mõlemad meeskonnad alustasid tugevalt, Pelicans asus 1. veerandil juhtima vaid 4 punktiga, seejärel tulid Hawks tugevaks, asudes ka 2. veerandil 4 punktiga juhtima.

Selle tulemusena viigistasid nii Hawks kui Pelicans poolajaks seisu 61. Samamoodi said mõlemad meeskonnad keskmiselt üle 30 punkti kvartalis.

Kuid äkki naasis Atlanta pärast 1. poolaega pauguga. Nad langesid oma tugeva laskmisega kolmandal veerandajal 46 punkti.

Hawks tulistas kolmandal veerandajal kolmepunktiviskeid 11-11 vastu ja tegi NBA rekordi kõige rohkem möödalaskudeta tehtud kolmeseid.

Cleveland Cavaliers oli varem hoidnud kolmepunktiviske rekordit 9-9.

Atlanta viskas kokku 31 kolmest viskest 20, mis oli hooaja tippmark 64,5 protsenti kolmepunktivisetest.

Atlantase Trae Young kogus 30 punkti, et panustada Pelicansi võitmisse. Young oli väljakult 10-21 vastu.

Trae Young juhib tulistavaid Hawkeid Pelicansist mööda (allikas: nz.news.yahoo.com )

Ja ta läks kolmepunktidega 6-seitsmele, tekitades kolmepunktiviske ja lisas 12 söötu.

kui palju teenib julio jones

See oli Youngi 14. mäng 30 plussiga. Bogdan Bogdanovic langes 21 punkti, sealhulgas 4 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Kevin Huerter tegi 17 punkti ja 14 punkti tuli Danilo Gallinari.

Vahepeal langes Pelicansi mängija Eric Bledsoe 14 punkti ning Lonzo Ball tegi topeltdupliga 12 punkti ja 11 korvisöötu.

Sarnaselt registreeris Zion Williamson Pelicansi kasuks 35 minutit, viis lauapalli, kaks söötu ja vaheltlõike. Williamson naasis kolmemängulisest puudumisest.

Vaatamata kaotusele Hawksiga viis Zion kokku Shaquille O’Neali 20 aastat kestnud rekordid 25 järjestikuse mängu kohta, mis viskasid 20+ punkti.

Hawks läheb tuleval kolmapäeval vastamisi Memphis Grizzliesiga ja Pelicans Brooklyn Netsiga.