LA Lakers uimastas OT-s Utah Jazzi

Millist Filmi Näha?

Kahe tippmeeskonna Utah Jazzi ja LA Lakersi vaheline heitlus lõppes sellega, et LA Lakers võttis lisaajal võidu 127-115.

Mõlemad meeskonnad pääsesid väljakule ilma peamiste alustajateta: LA Lakers ilma Lebron Jamesi ja Anthony Daviseta.

James on alates märtsist hüppeliigese nihestusega Los Angelese rivist väljas olnud. Davis pole pärast seda, kui ta veebruaris vasika vigastas, kohtus olnud.

Vahepeal teatas Utah Jazz laupäeva varakult, et Rudy Gobert, Mike Conley ja Derrick soosivad.

Nende kergete vigastuste tõttu on nad kõik kergemad vigastused paranenud.

Jazzile tuli veel üks halb uudis, kui Donovan Mitchell välistas selle vähemalt nädalaks.

Kuna ta sai raske pahkluu, kannatas ta laupäeval Indiana Pacersi vastu.

kui vana on joonistatud puid?

NBA see hooaeg on ettearvamatu, kuna paljud staarmängijad jäävad matšidest vigastuse tõttu vahele ja meeskonnad mängivad uskumatult hästi.

Sama oli oodata Lakersi ja Utah Jazzi kohtumises.

Kõik teadsid, et mäng pole ilma mängijateta kummalgi meeskonnal kerge ja sama juhtus.

Laker võitis Utahi üle lisaajal

Laker võitis Utahi üle lisaajal (allikas: lakeshowlife.com )

See seab mõned teised poisid olukorda, kus nad võivad olla agressiivsemad ja kasutada rohkem, ütles Jazzi peatreener Quin Snyder enne mängu.

See on meil olnud sel aastal perioodiliselt. Meil pole seda olnud nagu täna õhtul ilmselgelt mitme kutiga väljas, nii et see saab olema meie jaoks väljakutse.

Mäng läks põhiajal tasavägiseks ja lõppes alles lisaajal, kui Lakers võitis võidu.

Lakers tegi võidu nimel suurepäraseid näidendeid.

Lakers vajas mängijaid suurepäraste mängude korraldamiseks, et võita tipptasemel Utah Jazzi vastu, kuna nad olid ilma Jamesi ja Anthonyta.

kus mängisid Philipsi jõed kolledži jalgpalli

Nad said selle Andre Drummondilt, Kentavious Caldwell-Popeilt ja Dennis Schroderilt

Nende mängijate mõned suured etteasted andsid vajaliku võidu.

Algusest peale mängisid mõlemad meeskonnad hästi, laskmata teisel juhtima asuda.

Esimene veerandaeg lõppes sellega, et Jazz asus juhtima vaid punktiga, kuid teise veerandaja sisenemisel tuli Lakers tagasi.

Nad võitsid veerandi lõpus Jazzist võidu kolme punktiga.

LA Lakers esitas kolmandal veerandajal järjekordse vapustava esituse ja suurendas oma eduseisu kolme punktiga 12 punktini.

Lakers asus Morrise hüppajal mängu esimeses kahekohalises eduseisus kolmanda lõpus ning tegi 7: 0 jooksu ja suurendas eduseisu seisuks 84-74.

Los Angeles tegi häid tulemusi, et kolmandal veerandajal juhtima minna.

Drummond tilkus poolväljakult sisse ja pani ühe käega moosi, et avada kolmas, üks tema kolmest veerandajal.

Samamoodi näitasid Alex Caruso ja Montrezl Harrell vapustavaid slämme. Samuti tegi Schröder Lakersi eest suurepäraseid näidendeid.

Dennis Schroder viigistas mängu neljandal veerandajal pärast seda, kui Jazz tegi tagasituleku, avades neljanda avaga 18-4.

Seejärel juhtis ta lisaajal Lakeri võitu Utah Jazzi üle. Ja lõpuks lõpetas mängu 25 punkti, 8 korvisööduga.

Vahepeal lisas Andre Drummond 27 punkti ja Kentavious Caldwell-Pope sai Lakersi kasuks 25 punkti.

Klõpsasime kõiki silindreid ja me ei lubanud raskustel meid oma mängust välja tuua, ütles Drummond. Keemia jõuab sinna.

Utah Jazzi vapustav esitus neljandal väljakul.

Utah alustas suurepäraste mängudega, et alustada mängu esimesel veerandajal.

Jazzi algkoosseisus olid Bojan Bogdanovici ja Royce O’Neale'i kõrval Jordan Clarkson, Joe Ingles ja Ersan Ilyasova.

Jazz näitas Ersan Ilyasova tagasitulekuga, kui sügav meeskond nad olla võivad.

Ja tore panus Juwan Morganilt, kes panustas esimest korda mängides 6 punkti ja 5 lauapalli.

Utah tegi suurepäraseid näidendeid, et mängu neljandal veerandil huvitavamaks muuta.

Nad läksid edasi ja tegid 15-4 jooksu, et alustada neljandat veerandit.

Ja hoidke Lakersit veerandaja jooksul seitse minutit järjest väravatult, et nad saaksid teise poolaja esimese eduseisu võtta.

Clarkson tabas regulatiivseks jäänud 8,7 sekundiga eduseisulist kolmepunktiviset. Neljandal veerandajal oli tal 10 punkti.

Kuid sellest ei piisanud ilma aasta kaitsemängija Rudy Gobertita.

miks james pruun rebase jättis

Kui Schroder viigistas mängu neljanda veerandaja lõpus ja puhkes lisaajal, et Lakersile jazzivõit anda.

Jordan Clarkson juhtis Utahi oma endise meeskonna vastu 27 punktiga. Samamoodi lisas Ersan Ilyasova hooaja tippmargi 20 punkti, enne kui ta lisaajal liiga rikkus.

Ja Joe Inglesel oli 20 punkti ja karjääri kõrgeim sidumine 14 korvisöötu. Bojan Bogdanovic sai Utahi kahemängulise võiduseeria lõppedes 19 punkti.

Ingles ütles, et meil on puudu neli päris tähtsat kutti. Suurema osa mängust tegime päris head tööd. Olime mängu võitmisest ühe peatuse kaugusel.

Utah Jazz vs LA Lakers taas vastamisi.

Võit Jazzi üle viib Lakersi hooajal seisule 35-22, kuna nad püsivad läänekonverentsi viiendal kohal.

Esmaspäeval seisavad nad taas Jazziga silmitsi, kusjuures Lakersil on tõenäoline Anthony Davis, samas kui Donovan Mitchell on Jazzist puudu.