Kyrie ja Kevin koguvad Sunsi võitmiseks kõrgeid tulemusi

Millist Filmi Näha?

Nets on võimeline säilitama oma kõrgeima positsiooni, hoolimata sellest, et nende võtmemängijatest jääb puudu mängudest.

Meeskond koosneb tähemängijatest: Kevin Durant, Kyrie Irving , James Harden, Blake Griffin jt.

Kuid mänge, mida need mängijad koos mängisid, on väga vähe, kuid siiski on Nets idakonverentsi esikohal.

See näitab, et meeskond on piisavalt hea, et haiget teha, ilma et kõik nende võtmemängijad mängiksid.

Samuti, kui kõik need võtmemängijad suudavad tervena koos mängida, võib teistel meeskondadel olla raske nende üle võita.

Tänane mäng just seda tõestab.

Läänekonverentsi nr 2 vastas Phoenix Suns Brooklyn Netsiga, mõlemad meeskonnad on tugevad meistrivõistluste kandidaadid.

Kuid kuna Kevin ja Kyrie mängisid koos Blake Griffiniga, ei suutnud meeskond lihtsalt Sunsile kaotada.

Kevin ja Kyrie kogusid 67 punkti

Kevin ja Kyrie said kokku 67 punkti (allikas: twitter.com )

Nets võttis Sunsi üle kontrolli, võites lõpuks Kevini ja Kyrie tugeva löögiga 128: 119.

Phoenix Sunsi tugev algus, kuid Netsi tugev lõpp.

Esimene poolaeg tundus Sunsi jaoks hea, kuna nad alustasid tugevalt ja asusid esimesel veerandajal juhtima 32: 27.

Teisele veerandajale järgnes Brooklyn Sunsil viie punktiga.

Nets jäi 56-43 kaotusseisu, teisel veerandajal jäi seis 3:34.

Seejärel sulges Brooklyn poolaja 16-5 jooksuga, jäädes poolajaks vaid kahe võrra, 61-59.

Tegelikult ühendasid Irving ja Durant 16-5 jooksu eest 10 punkti ja Irving tabas jooksus kaks 3-d.

Kui oleksime suutnud värava lüüa ja peatusi teha, oleksime võinud minna poolajale kahekohalise eduga, ütles Sunsi treener Monty Williams. Selle asemel läksime kahepunktilise eduga sisse. Arvasin, et see muudab veidi hoogu.

Seejärel võttis Nets teisel poolajal Sunsi üle kontrolli ja asus ühel hetkel juhtima 16 punktiga.

Seejärel vedas Suns Netsit viie punktiga neljandaks, Nets tegi veel 16-5 jooksu, mille tulemusel jäi Suns maha, 113-97, 6:52.

Need olid tohutud, ütles Sunsi ründaja Torrey Craig 16-5 Brooklyni jooksu kohta.

Juhtpositsiooni saades peame õppima, kuidas juhtpositsiooniga paremini mängida, ja lihtsalt seda, kuidas seda hoida ja koos püsida. Kiitus neile meestele. Nad tegid näidendeid.

Craig lisas, et nad tegid lööke terve mängu. Nad olid täna õhtul parem meeskond.

Booker tõi mängus 36 punkti, 3 lauapalli ja korvisöödu.

Vahepeal lõpetas Deandre Ayton kaksikduubliga 20 punkti ja 13 lauapalliga ning kolm korvisöötu.

Torrey Craig kogus pingilt 20 punkti ja 14 lauapalli.

odell beckham jr laste elulugu

Chris Paul andis Sunsi kasuks 14 punkti, 4 lauapalli ja 8 korvisöötu.

Kaotusega kaotas Suns nüüd sel hooajal esimest korda seljataga mängudele.

Kevin Durant ja Kyrie Irving tohutult.

Pühapäeval naasis Kevin Durant tugevalt, kui jäi reievigastuse tõttu viimased kolm mängu vahele ja aitas Irvingil võita tippmeeskonna Sunsi.

Kevin Durant ja Kyrie Irving kogusid tohutuid 67 punkti, et juhtida Nets Sunsi eest.

Kyrie alustas Netsis lõpuks 34 punkti, 12 korvisöödu ja 6 lauapalliga.

Kuigi Kevin langes pingilt maha 33 punkti, 6 lauapalli, 4 korvisöötu ja ka 2 vaheltlõiget.

Nende partnerlus ja keemia särasid ka tänaõhtuses mängus.

Mõlemad on suurepärased sõbrad väljaspool väljakut ja väljakul suurepärased meeskonnakaaslased. Üksteise toetamine mängimise ajal.

Ja üksteise abistamine, kui mõlemad mängivad.

See vaim aitas Netsil kaitseväel ühe tugeva meeskonna üle võita.

Nets viskas 52,9% väljakult mängu NBA paremuselt viienda kaitse vastu.

Võiksime olla kaitses paremad, kuid palju häid venitusi, ütles Netsi esimese aasta treener Steve Nash.

Lõime eraldatuse oma kaitsega. Ründavalt suutsime värava lüüa. Tänane õhtu oli hea. Palju, millele tugineda.

Ta lisas: palju positiivset, aga minu jaoks pole see kunagi see, kus me oleme. See on koht, kuhu me läheme.

Kuigi nad on ilma All-Star James Hardenita, kes jääb reieluu vigastusega kõrvale, peavad nad endiselt hästi vastu.

Nagu praegu, on nad idakonverentsi 1. kohal.

Kyrie tegi hämmastavat tööd vastutuse võtmiseks juba varakult, kui Harden oli vigastusega väljas ja Kevin samuti.

Nüüd on ta Duranti abiga kergendanud ja mõlemad jagavad koormat, et Nets liigasse tuua.

Nets domineerib Sunsil

Nets on nüüd selle mänguvõiduga hooajaseeria Sunsi üle pühkinud.

Nad on eliitvõistkonnana värskelt sündmuskohal, nii et see on nende jaoks päris uus, ütles Durant, kes koos Irvingiga jäeti esimesele kohtumisele kõrvale.

Nii et me tahtsime hinnata ja võtta seda füüsilisust, mida nad toovad, ja seda sitkust ja kiirust, mida nad toovad.

Harden viskas Brooklyni juhtimisel 38 punkti ja võitis veebruaris Phoenixis tagasivõidu 128: 124 pärast 24 punkti.

Nüüd tegid Kevin ja Kyrie kokku 67 punkti, et saada hooaeg Sunsi üle.

Peale selle panustasid Kevin ja Kyrie, Blake Griffin mängu 128-119 eest 16 punkti 5 lauapalli ja 4 korvisööduga.

Jeff Green ja Joe Harris lõpetasid kumbki 10 punktiga.

Järgmisena läheb Nets kolmapäeval vastamisi Toronto Raptorsiga, neljapäeval aga Suns Los Angeles Clippersiga.