Memphise võidu puhul domineeris Jonas Valanciunas

Läänekonverentsi play-in turniir algas täna õhtul, kui number üks Memphis Grizzlies võõrustas FedExi foorumil nr 10 esikohta San Antonio Spursi.

Grizzlies alistas Spursi 100: 96, jättes nad play-offi võistlusest välja.

Vahepeal hoiavad Grizzlies pärast võitu elus lootusi play-offi.

Ja nüüd ootavad nad läänekonverentsi kaheksanda asetuse play-in turniiri finaalmängu eest vastamisi Golden State Warriorsiga.

Jonas Valanciunas ja Dillon Brooks skoorisid Grizzliesi võidu Spursi vastu suured.

Valanciunasest sai isegi esimene mängija, kes postitas frantsiisiajaloos 20 plusspunkti ja 20 pluss lauapalli.

Nad võtsid Spursi üle varakult juhtpositsiooni ja domineerisid suurema osa veerandajast ning alistasid lõpuks viimasel veerandajal.

Memphise domineeriv esimene veerand.

Dejounte Murray varastas Ja Morantilt palli ja uppus teises otsas, avades öö Spursi jaoks.

Siis heitis Jonas Valanciunas hüppaja Grizzliesile, viigistades mängu esimesel veerandajal seisuga 10:54.

Jaren Jackson juunior haaras Jakob Poeltilt palli ja pani selle teisele poole, viies Memphise juhtima Spursi ees.

Keldon Johnson viskas aga hüppaja, kes viigistas mängu 4-4.

Seejärel kukutas Dillon Brooks kohe tagasi vastanud hüppaja maha ja asus juhtima tagasi.

Jaren Jackson tabab kolmepunktiviset, andes Grizzliesele viiepunktilise eduseisu.

Peagi laienes eduseis 7 punktini, kusjuures veerandajaks jäi 8:54.

Valanciunas lasi maha veel ühe ämbri ja Jaren Jackson noorem viskas kolmepunktiviske, andes Memphisele veel ühe ämbri.

Nad jätkasid domineerimist Spursi üle.

Brooks sõitis otse veljele ja pani palli 14 punktiga juhtima.

Keldon Johnson tegi lõpuks Spursi jaoks ämbri

Ja Morant tabas aga kolmepunktiviske ja Valaciunas tegi Moranti söödule ämbri.

Grizzlies jätkas taas oma domineerimist, kui Brooks tabas veel ühe hüppaja.

Spurs leidis lõpuks läbimurde Lonnie Walkeri paigutusega ja Rudy Gay kolmepunktiviskega, kuid polnud siiski piisavalt hea, kuna Memphis jätkas ämbrite valmistamist.

De’Anthony Melton tõrjus Devin Vasselli. Kyle Anderson tõrjus Desmond Bane'i, kuid Murray pani lõpuks Spursi koosseisu.

Rudy tabab veerandiks jäänud minutiga veel ühe kolmepunktiviske ja 7,8 sekundiga veel ühe ämbri.

Hoolimata Spursi viimaste minutite pingutusest, võtab Grizzlies veerandi lõpus ette 19-punktilise eduseisu.

Spurs kärpis eduseisu.

Grizzlies astub veerandajale 19-38 19 punktise eduga Spursi ees.

Spurs tegi esimese kopa, vähendades eduseisu 16 punktini.

Nad olid 24-41 ja veerandisse jäi 10:00.

Poeltl viskab panuse, viies mängu 11 punkti piiresse. Patty Mills viskab sügava kolmepunktiviske.

Spurs jätkas oma 15: 0 jooksu Keldonil, visates kopa, vähendades eduseisu 2 punktini, enne kui Ja Morant selle teise otsa pani.

Poolel veerandil olid nad 44–45.

mis on joonistatud puude netoväärtus

Kuid Grizzlies suurendas oma eduseisu kiiresti 43-51, mängimiseks oli jäänud alla kolme minuti.

Seejärel tegi Rudy Gay hüppaja ja eduseis lõi 4 punkti, kui poolaeg jäi alles 2:14.

Poeltl blokeeris Ja Moranti ja teises otsas Kyle Anderson Keldoni.

See andis Desmond Banele kopa, mis laiendas Memphise eduseisu.

Keldon andis Poeltli möödalasu poolajale mängimiseks umbes minut aega.

Morant viskas kolmepunkti, kui 41,7 sekundit oli jäänud ja veerand lõpeb 49-56.

Grizzlies jätkas domineerimist.

DeMar DeRozan alustab kolmandat veerandit vabaviskejoonelt hüppajaga.

Seejärel tabab Walker vasakukäelist vormistust, vähendades eduseisu kolme punkti sisse, jäädes veerandajaks 10:21.

Seejärel tegi Anderson vea, tehes panuse, mis pikendas Grizzliesi eduseisu.

Spurs jättis Grizzlies poolel veerandajal 5 punktiga alla ja Valanciunas laiendas seejärel Grizzlies eduseisu.

Seejärel sõitis Morant otse veljele, kukutades teise kopa 9-punktilise eduseisu.

Nad olid 61-68, kui Rudy heitis hüppaja, kui veerand jäi alles 4:45.

Grizzlies jätkas eemaldumist iga kord, kui Spurs eduseisu kärpis.

Kuna nad võtsid viiepunktilise eduseisu ja Valanciunas pikendas hüppajaga eduseisu.

Seejärel langes DeRozan kollektsiooni, vähendades eduseisu viie punktini ja Morant tegi hüppaja vastuseks.

Veerand lõppes 65-72 Grizzlies juhtimisel.

Grizzlies võtab lõpuks võidu.

Peagi läks Grizzlies 10-punktiliseks eduseisuks, kui Tyus Jones tabas veerandajaks jäänud 10:29 kolmepunktiviske.

Gorgui Dieng tegi ämbri kukutamise järel vea ja ta viskas seejärel kolmepunktiviske, mis viis Spursi eduseisu kuue punktini.

Rudy hüppaja kolmepunktilise joone seest andis Spursile veel ühe ämbri.

Ja Millsi kolmepunktivise viis Spursi punkti.

DeRozani hüppaja viis Spursi juhtima pärast seda, kui ta oli kogu mängu alguses Grizzliesest maha jäänud.

Brooks tabas seejärel hüppaja, kes asus kohe tagasi juhtima, jäädes veerandajaks 7:13.

Johnson langes kolmepunktiviske, asudes taas Spursi juhtima.

Mõlemad viigistasid viimasel veerandajal poolajale.

Seejärel tegi Brooks hüppaja, kes viigistas mängu 83-83 poolel veerandajal.

Ta saab jälle ühe ämbri plii eest.

DeRozan sõitis kopa juurde, kuid Valanciunas blokeeris ta eduseisu säilitades.

Nad olid 87-89 ja 3:53 jäi veerandisse.

Anderson tabab kolmepunktiviset ja võtab seejärel viiepunktilise eduseisu.

Valanciunas kühveldas paigutusega 87-94.

Seejärel tabab Rudy Gay Spursi eest kolmepunktiviske ja jõudis veerandajaks jäädes nelja punktiga 2:45.

Morant tabab kolmepunktiviset, kuid laseb mööda, kuid Desmond pani selle eduseisu pikendamisele 90-98, kui mängima oli jäänud poolteist minutit.

DeRozan vastab hüppajaga tagasi ja Rudy Gay tabab seejärel järgmises valduses kolmepunktiviset.

Nad jäid seisule 96-99, jäädes 8,0 sekundiks, kui Morant heitis vabaviske, lõpetades mängu 96-100.

Punktide esiletõstmine:

Jonas Valanciunas ja Dillon Brooks viisid Grizzlid mööda Spursist, hoides playoffi lootused elus.

Dillon Brooks viis pingi juhtima 24 punkti koos 7 lauapalli ja 3 korvisööduga.

Kui Jonas juhtis startijaid, kui ta napsas koos abiga 23 punkti ja 23 lauapalli double-double.

Temast saab Memphis Grizzliesi frantsiisiajaloo esimene mängija, kes on põhihooaja või hooajajärgse mängu jooksul kolme veerandi jooksul postitanud 20+ punkti ja 20+ lauapalli.

Need kaks kutti olid täna õhtul meie jaoks suureks ajaks, ütles Grizzliesi staar Ja Morant ajakirjanikele.

kas anthony davisel on vend

Suur au kõigile meie meeskonnas. Saime kõik tehtud, aga ... [Valanciunas] lukustas täna õhtul meie jaoks värvi ja siis DB - täna õhtul andis talle veel ühe juhtumi, et olla All-Defensive meeskonnas.

Samamoodi lõi Ja Morant 20 punkti, 6 korvisöötu ja 6 lauapalli.

Plaanime pakkida pakkumise kolmemängulisele teekonnale, lisas Morant, tehes Memphise kavatsused selgeks.

Kui Jaren Jackson Jr panustas 10 punkti koos 4 lauapalli ja 4 korvisööduga.

See oli hämmastav. Midagi sellist pole tegelikult olemas, ütles Grizzliesi ründaja Jaren Jackson juunior ajakirjanikele pärast mängu. Eriti varakult tunnete seda rahvahulga energiat, näete rahvamassi rätikuid, see meenutab teile kuidagi vanu Grindhouse'i päevi. See oli lihtsalt väga sürreaalne. Seda ei saa tegelikult sõnadesse panna.

Nüüd võidab Memphis Golden State Warriorsiga, kes kaotas LA Lakersile 103-100.

Üks meie ees on ikka veel üks (see on) tõeliselt oluline. Sama oluline kui (kolmapäeval), ütles Valanciunas. See saab teoks või sureb, kuid nii suurendame oma enesekindlust, nii ka oma kogemust. Oleme noor meeskond, kes mängib millegi nimel ja need mängud on meie jaoks tõesti olulised.

Spurs pani küll võitluse käima, kuid võidu jaoks polnud piisavalt.

Seevastu jäi Spurs mängu alguses 19 punkti taha.

Spursi treener Gregg Popovich ütles lihtsalt: Esimesel veerandajal saime tagumiku jalaga. Värvi sai Memphise 38 punkti kaadrist 18.

Kuid nad tegid teisel poolajal suurepärase töö.

Kuna nad asusid isegi neljanda veerandi keskel juhtima, enne kui lõpuks Grizzliesele alla jäid.

DeMar DeRozan viis Spursi juhtima 20 punkti, 3 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu, samal ajal kui Keldon Johnson napsas 11 punkti ja 11 lauapalli double-double.

Järgnes Dejounte Murray, kes haaras mängu ainsa kolmikduubli, saades 10 punkti, 13 lauapalli ja 11 korvisöötu.

Kui Jakob Poeltl langes topeltduubel koos 2 korvisööduga 10 punkti ja 10 lauapalli.

Samamoodi viskas Rudy Gay 20 punkti ja 7 lauapalli ning viis Spursi pingi ette.