Euro Cup

Itaalia ja Belgia: kaks raskekaalu kohtuvad omavahel

Millist Filmi Näha?

MunicH: IMPRESSESSE Itaalia Euro 2020 poolfinaalis pärast võitu ACE TEAM Belgia ees skooriga 2 - 1 2. juulil

kui vana on jeff gordon nascar

See oli põnev mäng, kus istmete serval oli üle 12 000 vaataja.

Itaalia ja Belgia mängisid mängu, mis sarnanes finaali mängimisega.

Euro 2020 turniiril on Azzurri olnud ehk kõige paremini mängiv meeskond.

Kaks sel päeval löödud väravat olid parima kvaliteediga. Neil on 13 järjestikust võitu ja mängitud 32 mängu kaotamata.

Ehkki Belgiat hinnatakse maailma tipptasemel meeskonnana, valmistasid nad pettumust.

2018. aasta maailmameistrivõistlustel tulid nad kolmandaks, kuid ei suutnud kindlustada kohta Euro 2020 poolfinaalis.

Nende meeskond koosneb hiilgavatest mängijatest, kuid üle kümne aasta pole nad suutnud andeka rahvusvahelise jalgpallimeeskonnana toimetada.

Loodetavasti suudab Belgia oma kuulsuse tagasi saada 18 kuud kestva Katari 2022. aasta maailmameistrivõistlustel.

Jubilantne Itaalia, kui nad kohtuvad teisipäeval Wembley poolfinaalis Hispaaniaga. (Allikas: Sky Sports)

Itaalia sillutab teed poolfinaali poole

Itaallased olid sel päeval voolavam meeskond, kuigi belglased polnud sugugi vähem hirmuäratav vastane.

Alguses nägi see välja Romelu Lukaku kavatses mängu algust hirmutada.

Kuid Itaalia rahvuskoondise oma Leonardo Bonucci näitas teisiti. Siiski keelas VAR oma pettumuseks oma skoori.

Giovanni Di Lorenzo oma puudutus ei aidanud saavutada hävitatud eesmärki.

Esimese poolaja 31. minutil Nicolo Barella avaldas pealtvaatajatele pärast kahe kaitsja manööverdamist teravalt juhitud avalöögiga muljet.

Marco Verratti söötis teda palli ja töötas pärast vastupidavat kaitsjat läbi palli kaugele nurka lükates. Thibaut Courtois ' jõupingutusi.

Muide, Courtoisi peetakse maailma jalgpalli silmapaistvamaks väravavahiks.

Kevin De Bruyne näis olevat ka oht, kuid Gianluigi Donnarumma päästis belgia ründaja löögi.

Itaalia väravavaht päästis sensatiivselt teise Lukaku löögi, kui ta selle parema käega kiiresti tõrjus.

Itaallased pidasid karmi matši. Klassikalised ja kogenud mängijad, nende kaitse oli väga tugev.

Nad surusid kõvasti ja said mängu 44. minutil premeeritud.

Lorenzo Insigne võitis publiku Allianz Arenal pärast oma meeskonna teise värava löömist.

Itaalia ülemus Roberto Mancini rääkis Sky Sports :

Ma arvan, et me ei kannatanud ühelgi mänguhetkel liiga palju. Belgia-suguse meeskonna võitmiseks vajate kõigi suurepärast esitust ja just see juhtus täna.

Lõime kaks ja oleksime võinud rohkemgi. Ma arvan, et võit on täielikult ära teenitud. Hispaania on järgmine, kuid mida rohkem edasi minna, seda raskemaks see muutub. Täna õhtul tahame aga mõelda vaid oma sooritusele ja võidule.

Belgia trahvide skoor

Paistis, et Itaalia rahvusmeeskond saavutab ülekaalu.

Belglased tundsid, et ka nemad ei saa oma makset.

Lorenzo rikkumine Jeremy Doku lõi võimaluse Lukakule. Milano Interi ründaja elustas Belgia lootuse.

Enne vaheajale minekut andis Lukaku oma meeskonnale karistuslöögi, et võita penaltivärav.

Viimase 23 esinemisega on ta löönud 24 väravat.

Ta sai viis võimalust proovida oma oskusi heauskse ründajana. Jalgpallil on siiski marginaalid vähe ja see polnud kindlasti tema päev.

Teise poolaja jooksul söötis De Bruyne talle palli ja oli suur ootus, et skoor tehakse.

Itaalia kahekordne skoor oleks võrdsustatud, kuid Lukaku löök läks otse keskmängija Romale Leonardo Spinazzola .

Jällegi oli ta tühja võrguga tema ees nii lähedal, kui mööda paiskunud viset ta suunas Sündinud Chadli kooris üle pea.

Belgia ülemus Roberto Martinez rääkis Sky Sportsiga: Tunded on tegelikult sellised, mida võite ette kujutada - kurbus ja pettumus -, sest ma ei arva, et need mängijad vääriksid turniirilt välja jäämist.

Nad on teinud uskumatut tööd, et olla valmis turniiri algusest alates iga päev samm-sammult minema. Ja kahjuks seisime täna (reedel) silmitsi väga hea poolega (Itaalia). Ma arvasin, et selles väljalangemisfaasis olid kaks väga head meeskonda. Ja kahjuks ei läinud marginaalid meie kasuks.

Itaalia jaoks määrav hetk

Teise poolaja jooksul oli itaallastel võimalus eduseisu suurendada. Belgial oli siiski rohkem võimalusi.

Spinazzola, Federico Chiesa ja Insigne proovis ja tuli üsna lähedale.

Kuid võidukas võit tuli Itaalia jalgpallikoondisel, kui Spinazzola peatas Lukaku löögi.

Ta päästis päeva Azzurritele, kuna nende skoor jäi juhtima.

Piire teadmata, kapten Giorgio Chiellini , kes oli vigastusest naasnud ja Bonucci rõõmustas Spinazzola kriitilise käigu üle.

See võitis neile poolfinaali pääsemise ihaldatud suuna. Ja staadionipublik oli meeletu.

Teisipäeval on nad Londonis vastamisi Hispaaniaga.