Mängijad

Vigastustega täidetud Nets langeb 76ersile Joel double-double'ga

Kui Brooklyn Nets platsile astus, langesid nad seitsmest mängijast, sealhulgas staarmängijatest nagu Kevin Durant ja James Harden.

Kevin Durant lahkus vasaku reie tagumise vigastuse juhtimise päeva tõttu.

Samal ajal puudus James Hardenil enamus mänge parema reie pingutusega.

Samamoodi töötab Tyler Johnson endiselt parema põlve valulikkusega. LaMarcus Aldridge viidi läbi mitte-COVID-19 haigusega.

Ja Blake Griffin on käimasoleva põlveprobleemiga vigastuste juhtimise päeval.

Halvim Nets seisis silmitsi rivaaliga idakonverentsi Philadelphia Sixersi 1. koha eest.

Vigastustega täidetud Brooklyn Nets jääb lõpuks alla kolmapäeva õhtul 76: 76 kaotusele 76: 76-le.

Sixers asus 37-18 Netsil ühemängulise eduseisu, kui 17 mängu oli jäänud hooajani võiduks.

76ersi tugev start algab tugeva finišiga.

Mõlemad meeskonnad alustasid nelja punkti vahega üsna hästi skoori, kui Nets asus juhtima.

76ers alustas 15-6 eduseisu, enne kui Irving Brooklyn Netsis mängima hakkas.

Tal oli mängu esimese 10 minuti jooksul 5-st 6-s laskmisel 10 punkti ja Nets asus järjestikuste korvide tõttu juhtima 24-23.

Kuid Sixers asus teisele veerandajale sisenedes 32-28 juhtima ja varsti venitades võttis veerandi keskel 12-punktilise eelise.

Seejärel heitis Irving neli vabaviset, et vähendada 76ersi eduseisu seitsme punkti piires, kui nad puhkepausi astusid.

Kyrie Irving on tagasi Sixersi vastu

Kyrie Irving on tagasi Sixersi vastu (allikas: netswire.usatoday.com )

Enne Netsi poolaega langes ta 8-st 11-st laskmises 23 punkti, sealhulgas seitse söötu.

Brooklyn tulistas kahe veerandi jooksul 56,4 protsenti, kuid proovis vaid kaheksa kolmepunktiviset ja tegi vaid kaks.

Kui Sixers tulistas 55,6 protsenti ja 58,3 protsenti 7-ga 12-st kolmepunktiviskega.

Kolmandale veerandajale sisenedes olid 76ersil seitse punkti paremus ja nad suurendasid oma eduseisu veerandajast järele jäänud 4:30-ga.

Irving astub võrkude jaoks ette uskumatute näidenditega

Ilma Jamesi ja Durantita oli kõik Kyrie Irvingil ülesandeks astuda ja skoorida. Ta tegi suurepäraseid jookse ja vähendas isegi eduseisu.

Isegi nii ei piisanud Embid’i 76erite ülevõtmisest.

76ers pikendas eduseisu 16 punktini, võttes 85: 69-i eduseisu Netsi ees. Siis tuli Irving välja uskumatu jooksuga, saades 8: 0 jooksus kuus punkti.

Ta sooritas kaks vabaviset, mis viis Netsi 85-77 piiresse, enne kui Sixers neljandale veerandajale 94: 84 eduseisu viis.

millisesse ülikooli läks kurt warner

Kuid 76ers tegi kiiresti 15: 4 jooksu, et avada neljas lõpuks pikendades eduseisu 21 punktini.

Kuna nad sooritasid selle seitsmest esimesest löögist kuus ja olid juhtimas seisuga 109-88, kui mängu lõpuni oli jäänud üheksa minutit.

Varsti olid Sixersid 112-90 üleval, enne kui Nets 21-2-ga eduseisu kärpis. Bruce Brown juunior alustas jooksu 3-punkti ja kahe vabaviskega.

Timothe Luwawu-Cabarrot lõi Brooklyni varastatud mängu vaheajal värava, et viia Nets seisuks 114-106 seisuga 3:37.

Alize Johnsoni tagasilöögikorv tegi sellest mängu 114-111, jäädes seisule 2:18. Kuid Nets ei suutnud juhtpositsiooni võtta.

76ers oli endiselt vahemikus 118-115, jäädes veidi üle minuti.

oakland raiders tiheda otsaga colton underwood

Enne kui nad mängu lõpuks lõpetasid, haarates võrgu üle Netsi eduseisu.

76ers alistas Netsi 123-117, võttes 6-punktilise eduseisu ja võitis esikoha ainuomandi.

Kyrie Irving viis Brooklyni 37 punktiga, mis on tema meeskonna kõrgeim 13. 30-punktiline mäng hooajal. Irving lasi 13 vastu 21 vastu ja andis üheksa söötu.

DeAndre Jordan tegi kaksikduubli 12 punkti ja 14 lauapalliga, millele lisaks viis korvisöötu.

Landry Shamet viskas 17, Jeff Green 15 ja Bruce Brown 14.

Joel Embid võidu eest.

Pärast seda, kui Joel Embid naasis vigastusest 76ersi eest, mängib 76ers väga hästi.

Joel Embid tegi 76ersi võidu nimel suurepäraseid näidendeid vaatamata Netsi staari DeAndre Jordani valvamisele.

Jordan andis 76ersi suurele mehele rasket aega ja takistas tal koppe hankimast.

Kuid Embidi peatamisest ei piisanud, kuna ta sai lihtsad ämbrid ja tegi suurepäraseid näidendeid.

Lõpuks langes tohutu topelt-topelt, saades 39 punkti ja 13 lauapalli koos 2 söötu.

Embid mängis topeltduubli heitmiseks 33 minutit.

Tobias Harris langes 26 punkti, 5 lauapalli ja 3 korvisöötu. Samamoodi langes Ben Simmons 4 lauapalli ja 9 korvisööduga.

Tunneme end täna õhtul mängimise osas hästi, ütles Nash. Mängisime kõvasti. Mängisime koos.

Võib öelda, et meie rühm võitles üksteise eest. Oli näha, kuidas pingil tüübid rõõmustasid selle teisel poolajal seal olnud pingikoosseisu pärast.

see näitab meie ühenduvust ja kasvamist rühmana ning seda, et need tüübid hoolivad üksteisest ja see on tõesti oluline.

Võida või kaota, see on midagi, milles me ei taha kunagi kahelda. Nähes seda õhtut ja esinemist raskes kaotuses, pani see meid kõiki grupi üle tõeliselt uhkust tundma.

Nüüd seisavad 76ers silmitsi LA Clippersiga, samal ajal kui Nets kohtub laupäeval Charlotte Hornetsiga.