Nba Uudised

Houston Rockets lõpetas lõpuks oma 20. järjestikuse kaotuste seeria

Millist Filmi Näha?

Houston Rockets lõpetas esmaspäeval lõpuks võidu Toronto Raptorsi üle 20. järjestikuse kaotuste seeria.

Houstonil oli eelmisel hooajal raskusi meistrivõistluste võitmisega isegi James Hardeni juuresolekul.

See hooaeg läheb Rocketsi jaoks isegi halvimaks, kui Jamesile tehti vahetusi, mängijate vigastusi ja järjestikuseid kaotusi.

Nende kaotuste seeria ei näi kunagi lõppevat. Sellest ajast, kui see algas 6. veebruaril pärast kaotust San Antonia Spursile.

Vaid 24 tundi pärast emotsionaalset 20. kaotust pikendab nende kaotuste seeria frantsiisiajaloo halvimale tasemele.

Nad said lõpuks öö, mida nad alati tahtsid; nende pika kaotuste seeria lõppes võiduga Raptorsi üle.

Viimati võitis Houston 5. veebruaril Memphis Grizzlies, kus nad viskasid 115 punkti.

Seejärel kaotati San Antonio Spursile viie punktiga, 111-106. Pärast kaotust ei õnnestunud neil kordagi võitu saada.

Oma eelmises mängus oli Rockets nelja sekundi kaugusel oma esimese võidu saamisest pärast 4. veebruari, kaotuses äikesele 114-112.

Nad kaotasid kahe punktiga ja pikendasid oma kaotust 20. kohale, mis tegi nende kaotuste seeria frantsiisiajaloo halvimaks.

Esimene võit pärast 20. kaotust järjest

Need kaotused olid suur löök mitte ainult mängijatele, vaid veelgi olulisem - Houstoni Rookie peatreenerile Stephen Silasele.

Pühapäeval peetud mängujärgsel pressikonverentsil oli ta silmnähtavalt häiritud. Kui temalt küsiti kaotuste seeria kohta, oli ta sõnatu ja ärritunud.

Stephen Silas näeb välja nagu murtud mees pärast seda, kui raketid kaotavad järjest 20. koha

Stephen Silas näeb välja nagu murtud mees pärast seda, kui raketid kaotasid järjest 20 (allikas: thebiglead.com )

See, mis tundus lõputu unistus, peatus pärast 20 mängu.

22. märtsil, esmaspäeval, võideti nad Raptorsi vastu 18 punktiga 24 tundi pärast emotsionaalset kaotust Oklahoma linna äikesele.

Kaotuste seeria lõpetamiseks loobus John Wall oma esimesest kolmikduublist viie aasta pärast. Wall sai kirja 19 punkti, 10 korvisöötu ja 11 lauapalli.

Tema esimene kolmikduubel alates 5. veebruarist 2016. See aitas Rocketsil saada esimese võidu pärast 4. veebruari.

Kõik viis Houstoni startijat said kolmanda veerandi keskpaigaks kahe numbri.

Jae’Sean Tate arvele jäi 22, Sterling Brown 20, Christian Wood 19 ja Danuel House Jr 12.

kui vana on antonio pruun poeg

Houston lõpetas kolmanda veerandi 88: 86 eduseisus ja avas neljanda veerandi 9: 1 jooksuga.

Houstoni algus oli karm, kui Wall sai kolmanda järjestikuse mängu jaoks tehnilise vea pärast seda, kui ta oli esimese veerandaja jooksul viis minutit ametnikuga vaielnud.

Wood korjas oma kolmanda isikliku vea vähem kui kolme minutiga teise veerandajani, mis piirdus vaid kaheksa skooritu esimese poolaja minutiga.

Tundus, et Houston laiendab oma kaotuste seeriat teise mänguga esimesel poolajal.

Pärast esimest poolaega tõmbas Houston läbi ja võitis mängu lõppenud kaotuste seeria. Nad andsid Toronto Raptorsile 9. järjestikuse kaotuse.

Houston oli peaaegu teel pikima kaotuste seeria rekordi ületamiseks.

21. märtsil tegi Houston frantsiisiajaloo pikima kaotuste seeria rekordi.

Nad viigistasid NBA ajaloo halvima üheksanda ning pikima Philadelphia 28-mängulise kaotuste seeria kogu hooajal 2014-15 ja 2015-16.

Raketid said ühe hooaja rekordilt kuus kaotust ja pikima kaotuste seeria rekordist kaheksa kaotust.

Kuid esmaspäevaõhtune võit katkestas seeria ja takistas rekordit püstitamast.

See võit on Houstoni mängijatele ja eriti meeskondade treenerile andnud naeratuse ja lootuse, kes oli eelmisel õhtul kaotuse järel häiritud.

Mitmed praegused ja endised NBA treenerid pöördusid viimase 24 tunni jooksul Silase poole, pakkudes julgustust ja tuge.

kui palju raha on aaron rodgers väärt

Need vestlused aitasid Silasel tuju tõsta, mis tõusis, kui esmaspäeva õhtul Toyota keskuses kõlas lõplik summer ja esimese aasta treener võttis Houstoni punktivahi John Walli omaks.

See on nagu selle hullumeelse hooaja märtsivõidu jaoks kirjeldamatu, ütles Silas. Ma olen kuttide üle lihtsalt nii uhke.

Kui sulle meeldib see läbi elada ja nii tülitseda.

Ja näete mängijate näol pettumust pärast kaotust pärast kaotust pärast kaotust.

Siis pärast tänast mängu riietusruumi minema ja kõik on lihtsalt rõõmsad ja rõõmsad. See tähendab, et see on ülilahe ja suurepärane.

Jah, ükskõik, ma olin eile maas ja väljas. Tundub, et nüüd nädal tagasi.

Me võtame end uuesti kokku, tuleme kokku ja jah, see on palju parem tunne lihtsalt sellepärast, et ma tean, et see tundub nende jaoks suurepärane.

John Wall ja Stephen Silas pärast võitu räpparite vastu

John Wall ja Stephen Silas pärast võitu räpparite vastu (allikas: ftw.usatoday.com )

Nagu mis iganes minu jaoks, aga mul on nende poiste üle lihtsalt nii hea meel, et nad ei pea sellest kuulma ja sellega tegelema.

Kaotuste seeria põhjus

Houston oli enne kaotuste seeriat võitnud kaheksast mängust seitse ja alanud hooajal hästi.

mis on ric flair netoväärtus

Kuid pärast seda, kui staarikeskus Christian Wood nihestas selles võidus Grizzliesi vastu tugevalt hüppeliigest, jättes ta järgmiseks 17 mänguks kõrvale.

Houstonil oli kaotusseeria ajal veel mitu võtmevigastust, sealhulgas valvurid Victor Oladipo, Eric Gordon ja Wall, kellel puudusid pikendatud venitused.

Samuti jõudis Rockets vastastikusele otsusele meeskondade ründaja P.J.Tuckeriga.

Pärast seda, kui ta otsustas esimeses mängus pärast tähtede pausi mitte mängida, kauples ta lõpuks Milwaukee Bucksiga.

Kõigest eeltoodust tulenevalt pidi Houston mängima seerias mõnedes mängudes NBAs isegi minimaalselt kaheksa mängijaga.

Sellegipoolest panid nad kõik endast oleneva ja mängisid iga mängu lootuses võita.

John Wall, Stephen Silas

John Wall, Stephen Silase emotsionaalne reaktsioon pärast võitu (allikas: clutchpoints.com )

Kaotades 20 järjestikust, pole me olnud terved, kuid see pole vabandus.

Kuna kõik on läbinud tervise- ja ohutusprotokolle ning vigastusi, ütles John Wall, kellel oli mängus kolmikduubel.

Käisime lihtsalt seal väljas ja võistlemas, ükskõik mis ja mis toimub.

Pärast teise veerandaja hilinemist polnud Rockets kordagi eduseisu Raptorsi ees langenud.

Houstoni ründaja Danuel House Jr tabas poolkohtu sumina ületamiseks 51-meetrise löögi, andes Rocketsi eduseisule viis punkti.

Ma olin nagu: 'Ohoo, noh, võib-olla on see öö. Võib-olla, 'ütles Silas.

Meil on olnud mänge, kus tabasime kogu mängu jooksul ainult nelja kolmepunktiviset. Nüüd tabasime poolväljaku.

Oli tunne, et midagi erilist võib juhtuda. Meie jaoks on eriline võit pärast nii palju kaotusi järjest.

See on umbes neetud aeg, mees, ütles Christian Wood, kes viskas teisel poolajal kõik oma 19 punkti. See on umbes neetud aeg.

Houstonil on veel täielik tee, enne kui nad täielikult tähistavad, kuid see võit oli nende jaoks eriline.