Hawks domineerib Bucksis ilma Trae Youngita

Millist Filmi Näha?

Milwaukee Bucks ja Atlanta Hawks olid teisipäeva õhtul Atlantas nelja mängu jaoks vastamisi.

Võttes seeria 2: 1 Hawksi üle, plaanis Bucks võtta veel ühe võidu ja oli fännide favoriit, et võita koos Trae Youngiga, Hawksist välja.

kus Mary lou Retton ülikoolis käis

Hawksil olid aga teised plaanid. Nad tulid Youngi puudumise tõttu tühimikku täitma.

Hawks asus Bucksi üle varakult juhtima ja domineeris neid kogu mängu vältel, enne kui alistas nad lõpus.

Teisest küljest jälitas Bucks Hawksit alguses ja olukord halvenes pärast endise MVP Giannis Antetokounmpo vigastust kolmandal veerandajal.

Hawksi 10 -punktiline edu Bucksi ees pikenes vigastuse ajal 20 punktini.

Lõpuks alistas Hawks Bucksi 110: 88 ja viigistas seeria 2: 2.

Hawks alustas tugevalt ja asus esimesel veerandajal juhtima ega vaadanud kunagi tagasi.

Tugev algus Hawksilt esimesel veerandil.

Esimest veerandaega alustas Bogdan Bogdanovic, kes lõi kolmepunktiviske maha. Jrue Holiday vastas teisele poole paigutusega.

Kevin Huerter heitis hüppaja ja Lou Williams lisas järgmise hüppaja juurde veel ühe hüppaja.

John Collinsi alley-oop Clint Capela jaoks dunk lisas Hawksile veel ühe ämbri.

Hawks tegi mängu alguses 10-2 jooksu, viies 8-punktilise eduseisu.

P.J Tucker lõi kolmese maha ja Lou Williams vastas kolmepunktiviskega.

Giannis Antetokounmpo leidis Brook Lopezi velje alt ja tegi Tuckerile lisakihi.

Khris Middleton mõtles välja kadunud hüppaja ja Bucks lõikas eduseisu neljapunktiliseks, veerandaja lõpuni jäi 4:11.

Brook Lopez tõrjus Kris Dunni löögi äärele.

Seejärel lõi Tucker nurgalöögi kolmepunktiviske ja Cam Reddish kukutas teisele poole.

Bobby Portis lõi Middletoni söödu pealt kolmepunktiviske ning viigistas mängu seisul 19-19, kui oli jäänud veidi üle minuti.

Bryn Forbes lõi kolmepunktiviske ja mäng viigistas seisu 22-22.

Danilo Gallinari vastas kohe tagasi, lüües kolmepunktivise alla.

Veerand lõppes 25-22 ja Hawks läks juhtima.

Hawks läks teisel veerandajal juhtima.

Giannis loobus paigutusest, viigistades vea üle minuti veerandajale.

Bogdan Bogdanovic leidis Onyeka Okongwu velje alt dunkiks. Okongwu tegi vea, lüües järgmise palli maha.

Holiday lõi teiselt poolt kolmepunktiviske. Huerter vastas, pannes makse.

Bogdanovic heitis kolmepunktiviske ja Hawks viis veerandaja pooleks 11 punkti juhtima.

Middletoni alley-oop Giannisele dunk'i eest, vähendades eduseisu 9 punktini.

Järgmise valduse juurde lisas ta kadunud hüppaja.

Lou Williams vastas teisele poolele kadunud hüppajaga ja seejärel lisas Huerter hüppaja.

Lou Williams juhib Hawksit

Lou Williams juhib Hawksit (allikas: valgendaja aruanne )

Capela heitis hüppaja Bogdanovici söödule ja Hawks läks 13 punkti juhtima.

Veerand lõppes 51: 38, Hawks läks 13 punkti juhtima.

Hawks purustas Bucksi kolmandal veerandajal pärast Giannise vigastust.

Veerandit alustas Bogdanovic, kes viskas kolmepunktiviset ja Holiday vastas kohe tagasi, lüües kolmepunktiviske.

Giannis blokeeris Clint Capela äärelt ja pakkus välja ämbri, kukutades teise otsa dunk'i.

Brook Lopez lõi järgmise Bucksi valduse pealt kolmepunktiviske.

Huerter lõi maha kadunud hüppaja ja Williams vastas kolmepunktiviskega. Giannis viskas maha kadunud hüppaja.

Seejärel loobus Capela katkestusest ja Giannis sai Capela blokeerimisel vigastuse.

Seejärel suundus Giannis koos venna Thanasis Antetokounmpo abiga kapi juurde.

Giannis aitas venda pärast vigastust

Giannist aitas vend pärast vigastust (allikas: Yahoo.com )

Ja veerandaja lõpus teatas Bucks, et Giannis välistab mängu.

Hawks juhtis vigastuse hetkel 62-52.

Seejärel sõitis Jrue Holiday otse veljele, jättes hüppaja maha.

Bogdanovic lõi kolmese maha ja Hawks läks 15-punktiliseks, kui veerandaja lõpuni oli jäänud alla viie minuti.

Huerter lisas järgmise Hawksi valdusse hüppaja.

Bogdanovic lõi veel ühe kolmese maha ja Hawks tegi 15: 0 jooksu.

Gallinari loobus seisust ja Hawks asus juhtima 22 punktiga, kui veerandaja lõpuni oli jäänud alla kahe minuti.

Middleton heitis hüppaja ja Reddish vastas kolmepunktiviskega.

Seega lõppes veerand 87: 62, kus Hawks läks 25 punkti juhtima.

Hawks domineeris mängu võitmiseks Bucksi.

Jrue Holiday mõtles välja kadunud hüppaja ja Lopez lisas järgmise hüppaja juurde veel ühe hüppaja.

Bryn Forbes lõi kolmepunktiviske ja Bucks lõi veerandaja kolmel minutil edu 16 punktini.

Bogdanovic sõitis velje äärde ja loobus vastupidisest paigutusest ning Huerter tegi konksulöögi.

Hiljem mõtles Capela tagalaua tagant välja hüppe, kus Lopez kaitses teda poole veerandaja jooksul.

Pat Connaughton tegi vea, kukutades ühe käega hüppaja ja Collins vastas hüppajaga.

Punakas tuli kolme punkti joone tagant välja ämbriga.

Huerter lõi kolmese maha ja Hawks läks 24-punktiliseks.

Skylar Mays langes järgmisele valdusele paigutus ja hüppaja.

Selle tulemusel läks Hawks 25 minutilise eduseisu alla minutiga.

Veerand lõppes 110: 88 ja Hawks asus Bucksi üle 22-punktilise eduseisuga, viigistades seeria 2: 2.

Hawksi mängijad astusid üles.

Hoolimata sellest, et Trae Young välistas 4. mängus luumurdude tõttu pärast hüppeliigese keeramist 3. mängus, domineeris Hawks Bucksi kogu mängu vältel.

Kõik see juhtus teiste Hawksi mängijatega, kes astusid Trae Youngi asemele.

Alustades Lou Williamsist, kes asendas ta mängu algkoosseisus.

Williams juhtis Hawksit, kogudes 21 punkti, 5 lauapalli ja 8 korvisöötu.

Williamsi järel viskas Bogdan Bogdanovic 20 punkti 3 lauapalli ja 5 korvisööduga.

Samuti pani ta karjääri tippu 6 kolmet ja 4 vaheltlõiget.

Kevin Huerter langes 15 punkti, 6 lauapalli ja 7 korvisöötu. Samamoodi andis Clint Capela 15 punkti ja 7 lauapalli.

kui palju on dan bilzerian väärt

Seevastu Haw Redi pinki juhtis Cam Reddish, kes viskas 12 punkti, 5 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Kuigi Danilo Gallinari langes 10 punkti ja 2 lauapalli.

Teisest küljest juhtis Jrue Holiday kõiki Milwaukee skooritegijaid 19 punkti, 5 lauapalli ja 9 korvisööduga.

Khris Middleton langes 16 punkti, 8 lauapalli ja 5 korvisöötu.

Giannis Antetokounmpo teenis 14 punkti, 8 lauapalli ja 3 korvisöötu, hoolimata sellest, et lahkus kolmanda veerandaja alguses vigastusega.

Kui seeria on viigistatud 2: 2, kohtuvad Bucks ja Hawks taas neljapäeval Milwaukee viienda mängu jaoks.