Golden State Warriors alistab 76ersi, kui Stephen loobub kümnendast järjest 30-punktilisest punktimängust

Milline öö Fargo keskuses Philadelphia Sixersi ja Golden State Warriorsiga vastamisi.

Mõlemad meeskonnad mängisid üksteisega vastamisi, GSW tuli võitjaks 76: 76 üle.

Mängu esimene poolaeg oli suurepärane - mõlemad meeskonnad viigistasid mõlemal veerandajal koos Curry Brotheri showdowniga.

Stephen Curry , kes sai just eelmisel õhtul nädala konverentsimängija auhinna.

Nüüd jätkab ta oma kuuma mänguseeriat.

Kui ta loobub oma üheteistkümnest järjestikust 30 pluss-punkti mängust, et võita oma venna meeskond.

Curry Fam show 1. poolaastal

Philadelphia vs GSW ei tähenda ainult kahe tippmängija Joel Embid ja Stephen Curry .

See tähendab aga ka lahingut karrivendade Steph Curry ja Seth Curry vahel.

Samal ajal, kui nad Stephi kõrval oma õemehe Damion Lee'ga vastamisi seisavad.

Täna esimesel poolajal oli see kõik Curry perekondlik näitus, kuna kõik kolm mängijat said tohutuid ämbreid.

Väljaspool on mõlemal vennal suur sõprus ja nad näitavad sageli oma vennaarmastust juba enne mängu.

Kuid väljaku sisemuses näitavad nad oma ülimat konkurentsi, tehes üksteisele ämbreid ja mängides kaitset jne.

Esimesel poolajal juhtus sama, kui mõlemad vennad andsid üksteisele 3-punkti visete sooritamise korral rasket aega.

Stephenil oli 20 punkti, Sethil aga 15 punkti esimesel poolajal.

Damion Lee näitas ka suurepärast showd, minnes väljakult 5–5 lasku väljakult 15 minutiga 12 punktiga.

Veel 30 plusspunktimängu GSW tippmängijale Stephen Curry .

Ta jätkas ka selles mängus oma üle 30 punkti viskamise seeriat, tehes oma üheteistkümnenda järjestikuse mängu üle 30 punktiga.

GSW ja Stephen alustasid 1. veerandaja jooksul umbes neli minutit skooritutena üsna aeglaselt.

Nad olid endiselt 6-16 ja viimased üle 5 minuti olid veerandisse jäänud.

Siis aga tabas Steph kolmepunktivisetega tagurpidi, vähendades eduseisu 4 punktini.

Siis ei vaadanud ta enam kunagi tagasi. Kõik tulistades viskas ta 1. poolaja lõpetamiseks 20 punkti.

Mängu viigistamiseks ka 2. veerandil viigiseja.

Teine poolaeg oli kõik Stephen Curry, kui ta jätkas mängu 49 punktiga lõpetades väravate löömist ja suurepäraste ämbrite tegemist.

Ta viskas kõik oma 29 punkti teisel poolajal ja lõi kümnenda kolmepunktiviske, et võita edetabelisse jõudnud Philadelphia üle.

Võidu võitmiseks edestas ta Kobe Bryanti järjestikuste 30-punktiliste mängude rekordit 33-aastase mängijaga.

Steph kukutas oma kuuenda 40-punktilise mängu, mis oli NBA ajaloos kõige rohkem 33-aastaste mängijate jaoks.

Viimase kuue mängu jooksul kogub ta 43,7 punkti mängus, kusjuures 56,6% on väljakult ja 31,4 punkti mängu kohta.

Nüüd on ta Bradley Bealist möödunud liiga uus punktiliider.

Samuti teeb ta kolmepunktiviske kohta plaate, mis näitavad, miks ta on liiga parim kolmepunktivisetja.

Stephil on sel hooajal 6 mängu, kus on kümme+, kuid ühelgi teisel mängijal pole karjääris rohkem kui 5.

Tegelikult on ta viimase kümne mängu jooksul teinud 72 ja kolm eelmisel nädalal kolmekesi, mis on rohkem kui 5 meeskonda.

Tundub, et tema parim aeg ei ole kunagi varem lõppemas, kuna ta lööb värava MVP tasemel.

NBA maailm aplodeerib Stephi kiitusega pärast võitu 76ersi üle.

Sellest ajast peale, kui Stephen NBA maailma astus, on ta jätnud NBA-le suurepärase mulje.

Tema teekond alaealisena kahekordse MVP ja kolmekordse NBA meistrini näitab, kui suurepärane mängija ta on.

Põhimõtteliselt on ta korvpallimängu oma meeletu pildistamise, mängutegevuse jms abil muutnud.

Tundub, et tema pärand ei peatu niipea, kui ta mängib sel hooajal eliidi tasemel 12-aastase veteranina.

on Michael Strahan suhtes 2019

Ta jätkab NBAs rekordite tegemist ja purustamist ning sama näitas ka tänaõhtune mäng Philadelphia nr 1 vastu.

Steph MVP jaoks?

Magic Johnson: Steph MVP-le (allikas: twitter.com )

Kui ta sai treenerilt, meeskonnakaaslastelt, mängijatelt ja fännidelt aplausi ja kiidusõnu.

Twitter õhkas endise MVP kiitust, kuna NBA oli taas ülevuse tunnistajaks.

Alustades endise meeskonnakaaslase Matt Barnesiga, kes võitis kunagi koos Curryga NBA meistrivõistlused, ütles ta, et tunnistab ülevust.

NBA ajaloo üks suurimaid mängijaid Magic Johnson ja kuulsuste hall on kindlad, et Steph on tõeline MVP.

Kendrick Perkins, kes kunagi ei hinnanud tema suurust Stephen Curry jääb oma esinemisest jahmatama.

Ja palus isegi vabandust, kui ei teadnud ja ei rääkinud Curry kohta negatiivseid asju.

Veel üks endine meeskonnakaaslane Eric Paschall säutsus kõigis mütsides Greatest Shooter Ever.

GSW peatreener Steve Kerr ütles, et ma ei tea, mida veel öelda. See on täielik hämmastus selle kuti oskuste taseme, südame, meele üle.

Samamoodi kiitis ka tema meeskonnakaaslane Kent Bazemore oma meeskonnakaaslast.

Samuti kiitis teda Stepheni meeskonnakaaslane Andrew Wiggins, kes alati hindab Steph Curry mängu.

Kõige tähtsam oli, et Steph sai täna uskumatu tulistamismängu eest 76ersi väljakul MVP-laulu.

GSW suurepärane finiš võidu saavutamiseks.

Philadelphia 1. veerandi alguses 4 minutit viis Warriorsi ees 12 punkti eduseisu.

Enne Kevon Looney tegi Warriorsi jaoks koosseisu. Sellegipoolest edestas 76ers 10 punkti ja suurendas eduseisu 13 punktini.

Nad läksid veerandajal mängima enam kui 5 minutiga 16-6, kuid siis astus üles Steph.

Ja tabas kolmepunktivõtetega tagurpidi tagasi, et vähendada eduseisu nelja punkti piires.

Kuid 76ers suurendas taas eduseisu ja jäi veerandajale seisuga 2:25 seisul 15-22.

Seejärel tegid Warriors 9: 2 jooksu, kus Steph tabas oma venna Sethi üle 3-punktilise löögi summerile.

Ja viigistas mängu seisul 24-24, et 1. veerand lõpetada.

Teine veerand oli veelgi huvitavam, kuna kumbki meeskond ei andnud üksteist juhtima.

Mõlemad meeskonnad pidasid duubli minnes edasi-tagasi ämbrite saamist, sidudes mängu lõpuks 53-53 punktiga.

GSW hakkas kuumenema kolmandal veerandil, kui nad said esimese ämbri ja läksid juhtima.

mis on jalen rose netoväärtus

Kuid varsti vastasid 76-aastased ämbritega ise tagasi ja tulid jälle edasi-tagasi tulistades ning lõpuks viigistati taas seisule 66-66.

Viiepunktilise eduseisu viis GSW aga neljandasse veerandisse.

Alustades neljandat, asus GSW öösel suurima eduseisu seisul 81-75, kuid 76ers tegi tagasituleku, tehes 10: 0 jooksu, et juhtida 3 punktiga.

Mäng viigistas 88-88, kuid lõpuks tõusis GSW juhtpositsioonile, võites lõpuks 76: 76 võidu 107: 96-ga.

Stephen Curry juhtis tulemustabelit, saades 10 kolmepunktiga 49 punkti, 3 lauapalli ja 5 korvisöötu.

Stephi järel viskas Andrew Wiggins kaksikduubli 16 punkti ja 10 lauapalliga.

Damion Lee kogus 12 lauapalli 6 lauapalliga, Kevon Looney tõi karjääri kõrgeima 15 lauapalliga 5 punkti.

Seevastu Joel Embid viskas 28 punkti ja 13 lauapalliga kaksikduubli koos 8 korvisööduga.

Kui Seth Curry viskas 5 korvisööduga 15 ja Matisse Thybulle koos 7 lauapalliga 13 punkti.

Samamoodi langes Danny Green 12 punkti ja 7 lauapalli.

Võidu GSW traksid Washington Wizardsile.

GSW mängib paariks mänguks head korvpalli ja aeglaselt suureneb nende enesekindlus, kui nad valmistuvad järgmiseks mänguks Wizardsi vastu astuma.

Vajame igat võitu, mille saame ja oleme viimased paar nädalat mänginud väga hästi.

Ja nii oleme heas soojas, ütles peatreener Steve Kerr.

Praegu meeskonnaga tõesti hea vaim ja energia. Ma arvan, et kutid tunnevad seda.

Ja me saame nimekirjast üles ja alla suure panuse.

Nüüd seisab GSW Wizardsiga silmitsi, samal ajal kui 76ers mängib neljapäeval Phoenix Sunsi vastu.