Giannis on vigastatud ja olukord pole praegu teada

Millist Filmi Näha?

Milwaukee Bucks ja Atlanta Hawks on praegu NBA-finaalturniirile pääsemiseks olukorras, kus tuleb teha või ära surra.

Kuna nad on idakonverentsi finaalturniiril väljalangemismängus. Seega vajavad kõik väljakul olevad mängijad terveid.

Kuid õnnetuid olukordi tuleb kindlasti juhtuda ja vigastused on vältimatud mängus, kus kasutatakse füüsilist jõudu.

Sama olukord juhtus ka teisipäeva õhtul, Milwaukee Bucksi staar Giannis Antetokounmpo kohtus õnnetult õnnetult.

Antetokounmpo sunniti teisipäeva õhtul pärast põlvevigastuse saamist lahkuma idakonverentsi finaali 4. mängust Atlanta Hawksi vastu.

Seega on ülejäänud mängu välistatud.

Mõlemad meeskonnad on nüüd ilma oma võtmemängijateta, sest Hawksi tähed Trae Young välistas vigastusega 4. mängu.

looduspoiss ric hõng netoväärtus

Hawks asus poolaja alguses juhtima Bucksi ees, siis pärast Giannise vigastust domineerisid Hawks nende üle.

Nad võtsid pärast seda 20-punktilise eduseisu ja võtsid lõpuks võidu, et seeria viigistada 2: 2.

Giannise vigastus

Bucksi staar Giannis Antetokounmpo mängis mängu hoolimata vasika vigastusest.

Selle sarja kolme mängu kaudu kogus Antetokounmpo 37,0 minutiga keskmiselt 30,7 punkti, 10,7 lauapalli, 6,3 korvisöötu, 2,0 vaheltlõiget ja 1,0 blokki.

Kuid Giannis sai 4. mängu kolmandal veerandil veel ühe väga kahetsusväärse vigastuse.

Ta sai vigastuse, kui üritas kolmandal veerandajal 7:14 seisuga blokeerida Hawksi tsentrit Clint Capelat äärel.

Antetokounmpo sassis Capelaga ja maandus kohmakalt. Ta kukkus põlve kandes kiiresti pikali ja püsis mitu minutit maas.

Seejärel aitasid tema väljakult välja vanem vend ja meeskonnakaaslane Thanasis Antetokounmpo.

Riietusruumi suundudes astus ta ilma abita mõned sammud.

Buksi peadirektor Jon Horst järgnes Antetokounmpole riietusruumi.

Ta naasis korraks pingile, enne kui suundus uuesti riietusruumi.

Seejärel välistas Bucks ta kolmanda veerandi lõpus ülejäänud mängust, teatades, et tal on vasaku põlve hüperekstensioon.

Giannis vigastas Capelat blokeerides. (allikas: Twitter )

Mallika Andrew sõnul peaks Giannis homme eeldatavasti oma vasakul põlvel täiendavalt pildistama.

Tema olukord ülejäänud sarjas on väga kaheldav.

Bucksi treener Mike Budenholzer ütles pärast mängu Antetokounmpos: 'Näeme, kuidas tal homme läheb.

Nüüd, kui seeria viigistatakse seisule 2-2, võib mäng minna mõlemale meeskonnale ja see on Bucksile väga oluline hetk.

Bucks pärast Giannise vigastust.

Hawks asus mängu alguses juhtima ja oli vigastuse seisul 62-52.

Bucks astus teisipäeva õhtul väljakule seeria 2: 1 eduseisul ja olid favoriidid, et võita.

Kui Hawks oli oma tähega Trae Young ebasoodsas olukorras, välistas ta enne 4. mängu algust mängust.

Young tõmbas 3. mängu kolmandal veerandil hüppeliigese ja paremal jalal olid endiselt verevalumid, mistõttu ta ei olnud enam kättesaadav.

Tema olukord pole kogu ülejäänud sarja jaoks teada. Vaatamata sellele alustas Hawks 4. mänguks tugevalt.

Antetokounmpo arvele jäi enne vigastust 14 punkti ja kaheksa lauapalli. Ta mängis suurepäraselt, olles vaid hetk varem teinud dunki ja blokeeringu.

Seega jäi Bucks vigastuse ajal Hawksile alla 10 punktiga, kuid pärast mängu lahkumist.

Bucksi jaoks hakkas kõik lagunema, kui Hawks tegi 15: 0 jooksu ja suurendas eduseisu 24 punktini 77-54 juures, kui kolmandaks veerandiks oli jäänud umbes neli minutit.

Seejärel ei suutnud Bucks enam tagasi pöörduda ning Hawks võitis mängu 110-88 ja viigistas seeria 2-2.

See pole tore, P.J. Tucker ütles ilma Antetokounmpota mängimise kohta. See on võimalus kellelgi teisel ja kõigil teistel astuda üles. See on idakonverentsi finaal. Vabandusi pole. Pole tähtis, kes mängib, kes ei mängi. Nad viisid poisid välja. Kõik on haiget saanud. Kõik on löödud, peate võitlema ja võitma.

Mis järgmiseks?

Kuna nii võtmetähed Giannis Bucksist kui ka Trae Young Hawksist välistatakse, on praeguseks koormus teistel meeskonna mängijatel ja meeskonnal, kes võib üles astuda, on suuremad võimalused võita.

Hawks ja Bucks seisavad nüüd vastamisi neljapäeval peetava 5. mänguga, sest sari liigub tagasi Milwaukee Fiservi foorumisse.

Idakonverentsi finaali võitnud meeskond läheb LA Clippersile vastamisi kas Phoenix Sunsiga, kes võistlevad läänekonverentsi finaalis Sunsiga 3-2-seeria juhtpositsioonil.

Põnev on näha, kuidas meeskond oma võtmemängija ja endise MVP Giannis Antetokounmpo puudumisel toime tuleb.