Fulham kaotas võimaluse taas õigele teele saada

Millist Filmi Näha?

Tundus, et Cottagers kavatseti maha visata.

Tundus, et Cottagers kavatseti hooaja alguses maha visata.

Kuna Fulham kaotas 19. märtsil 2021 Leedsiga peetud mängu, võimaldas hiljutine elavnemine esimest korda pärast detsembrit väljalangemistsoonist välja tulla.

Fulhamil oli mitu võimalust, eriti esimesel poolajal. Kuid nad oleksid võinud võtta ainult ühe, kui Andersen koju jõudis.

Kaotus jättis nad kahe punktiga alla Newcastle'i ja kolm Brightonis. Mõlemad meeskonnad mängivad laupäeval ja neil on Fulhamis veel mäng käes.

Nelja mängu kolmas kaotus tähendab, et nende eelmise viiemängulise kaotuste seeria hoog kaob tõenäoliselt.

Leeds on viimasest viiest mängust neljas suutnud väravaid lüüa, paljud neist selle hooaja 23 esimese liiga mängus.

Loodetavasti mängib Patrick Bamford Inglismaa Euro 2020 meeskonnas

Pärast veel ühe värava löömist, kui Leeds võitis Fulhami, loodab Patrick Bamford mängida lootust Inglismaa Euro 2020 meeskonnas.

Kohtumine toimus järgmisel päeval pärast seda, kui Bamford jäeti Gareth Southgate'i poolel esimeses MM-valikmängus kõrvale.

27 aastat vana Bamford oli enne seda hooaega esiliigas ühe värava löönud.

Kaks aastat tagasi Leedsiga meistrivõistlustel olles. Ta vaatas Iirimaa väljakuulutamise lähedale.

Patrick Bamford paneb Leedsi võitma

Patrick Bamford paneb Leedsi võitma.

Kuid ta on sel hooajal löönud 14 väravat. Ent Harry Kane on ainus Inglismaa ründaja, kes on rohkem skoorinud.

Inglismaa mänedžeri Gareth Southgate sõnul oli Bamford eelseisvateks maailmakarika valikmängudeks oma meeskonnale väga lähedal.

Endine Inglismaa kaitsja Matt Upson , kes vaatas BBC raadio 5 otseülekannet, ütles, et tal on kahetsusväärne, et ta meeskonnas ei olnud.

Ta on näidanud, et on õigel tasemel. Ta surub ja on tõelises konkurentsis, Ütles Upson.

Mängus Fulhami vastu lõid kaks tema meeskonnakaaslast värava väravasse. Siis viis Bamford neile juhtpositsiooni, kuna ta näitas head liikumist kaotades kaitsja enne Harrisoni ristile löömist.

kus on al michaels esmaspäeva ööjalgpallist

Fulham lõi pärast viigiväravat ohtralt võimalusi. Kuid Bamford jahutas lõpuks toitu Raphinha nutikalt viimistletud võitjaga.

Bamford oli halvasti broneeritud, lähenes oma eesmärgile. Vältis ka käsipalli karistuse hõikeid rikošeti järel kastis. Tematõenäoliselt puusaliigesest vigastada ei saanud, pidas matši 77. minutil.

Vahepeal jättis Fulham Premier League'i koha kaotuse neljas mängus kolmanda kaotusega.

Leedsil keelati esimesel poolajal kaks väravat

Leedsil keelati esimesel poolajal kaks väravat, esimene siis, kui video abikohtunik saatis Luke Aylingule pea maha ja Raphinha vajus enne koju suundumist sügavasse unne.

Nad olid juhtimas, kui Bamford saabus Jack Harrisoni ristilt lähedal asuva postiga koju.

Fulham oli kaitsjana juhtimas Joachim Andersen läks nurgalöögiks Ademola Lookmanile, tema esimesele Inglismaa jalgpalliväravale.

Fulham 1-2 Leeds

Fulham kaotas kohtumise Leedsiga 1-2

Kuid Leeds leidis võitja enam kui tund hiljem, kui Bamford söötis Raphinhat, kes lõi kaks kaitsjat enne koju suundumist.

Ma pean edasi töötama ja vaatama, kas ma saan oma nime eurodes,

Bamford ütleb: 'Kui jätkan seda, nagu olen, siis arvan, et olen kaadriga sees. Kui te mulle selle hooaja alguses ütleksite, oleks mul võimalus end Inglismaaga siduda ja ma ütleksin, et ma ei tulista neid.

Kui tuleb, siis tuleb. Kui ei, siis saan anda endast parima. Mõttes oli natuke mõelda. See annab teile rohkem tule maos.

Tulemus asendab Marcelo Bielsa Leedsi 39 punktiga 11. koha.

Võistlus Premier League Kuldse Saapa nimel 2020-21 >>

Juht Scott Parker - Parim meeskond on võitnud.

Fulhami mänedžer Scott Parker ütles pärast matši BBC uudiste intervjuud: Parim meeskond on võitnud.

Me ei suutnud nende karmusega mõnikord toime tulla. Ja ei tahtnud, et see oleks korvpallimäng, sest see langes Leedsi kätte. Meie meeskond peab jätkama.

Scott Parker

Ivan Rüütel 15 minuti jooksul tulistati, et anda mõjuvale mängule toon.

Josh Maja Illan Meslier keelas trahvi tõrjumise, Ayling puhastas koosseisu lahtise palli.

Väravavaht eitas Cavaleirolt peavigastust ja päästis veidi pärast seda Andre-Frank Zambo Anguissa löögi.

Maja vahetas vaheajal välja Aleksandar Mitrovic ja pidi sihipärase pingutuse, Messieri tiitli, ootama 89. minutit.

Kiire kokkuvõte

Leeds võitis kõigil võistlustel esimest korda Londoni reisi 17 mängus ning eelmine üritus oli 2017. aasta detsembri QPR-i võit 3: 1.

Seevastu Fulham on sel hooajal Craven Cottage'is kaotanud kümme liigamängu, Sheffield United aga on oma Premier League'i kodumängudest sel hooajal kaotanud 11 mängu.

kas kawhi leonardil on naine?

Leeds vs Fulham

Leeds vs. Fulham

Eelmisel hooajal kaotas Fulham rohkem koduliiga mänge aastatel 2013-14, see oli 11 kaotatud mängu korral.

Võit Fulhami üle oli Leedsi seitsmes võit Premier League'is sel hooajal. Enamuse võitis värskelt edutatud meeskond aastatel 2005–2006, Wigan Athletic võitis kaheksa ja West Ham seitse.

Leeds lõpetas kaksikliiga koos Fulhamiga esimest korda pärast 1984-85 teises divisjonis, viimati tegi seda tipptasemel aastatel 1967-68.

United on andnud sel hooajal nurga alt 11 Premier League'i väravat, mis on vähemalt kolm rohkem kui ükski teine ​​meeskond.

Jack Harrisonist sai Mateusz Klichi, Raphinha ja Bamfordi järel neljas Leedsi mängija, kes on sel hooajal saavutanud viis liiga tiitlit.

Euroopa viie parema liiga seas on Müncheni Bayernil (ainult kuus) ja Milano Interil (viis) viis või enam abistatud mängijat.

Ademola Lookman on olnud otseselt seotud Fulhami kõrgliiga viimase viie väravaga.

2021. aasta Meistrite liiga veerandfinaalide loosimine: kõik, mida peate teadma >>