Jalgpall

Euro 2020: Wales 1-1 Šveits

Millist Filmi Näha?

Wales võitles selle Euro 2020 avamängus Šveitsi vastu, kuna Kieffer Moore andis oma meeskonnale naasmisest märku, mis võiks olla oluline tasakaal.

Tema esimene start vaid üheksas mängus ajutise mänedžeri käe all Robert Page , Cardiff City ründaja. Ta oli lähedal Walesi varakult juhtpositsiooni andmisele. Millal Yann Sommer veenis oma pead tugevalt.

Sellest ajast alates võttis Šveits mängu üle kontrolli. Ja pärast paljude võimaluste väärkasutamist. Nad lõpuks lõid värava, kui uhke Breeli emboolia tuli nurka xherdan Shaqiri .

Alates laiskast algusest oli Wales olnud aeglane. Aga 15 minutit enne Joe Morrell ’Ülioluline rist leidis Moore.

Tema läikiv pea alumises nurgas ja saatis väikese. Kuid suur Walesi fännide kott metsiku Bakuu juurde.

Need fännid arvasid siis, et nende südamed olid 10 minutit hiljem murtud. Kui Šveitsi asendaja Mario Gravanovic skoor vahetult pärast vaheaega. Kuid tema kavatsusel ei lubatud olla VAR-kontrolli taga.

Šveits jätkas survet väravate ületundide võitmiseks. Kuid neid eitas rida peene säilitusega Danny Ward .

Šveitsi surve tugevnemine minevikus koos võrdsusega kõlaks Walesi jaoks suure kergendusena. Järgmises kohtumises Türgiga Bakuus kolmapäeval.

Pärast seda, kui Itaalia reedeses avakohtumises 3: 0 Türgi viskas. Walesi teisel kohtumisel Bakuus võib olla suur mõju nende lootustele pääseda nokaudietappidele.

Bakuus punane müür, paar tellist lühike.

Wales on Euro 2016 ajal päikese käes aega veetnud 58 aastat.

Olles puudunud suurfinaalist alates 1958. aasta MM-ist. Ja see näitas muljetavaldavat naasmist poolfinaali.

See oli suvi, mis Walesi jalgpalli igaveseks muutis. Ja selle meeskonna ülejäänud kaheksa liikmega. Missiooni avaldus selles, et luua nende ajalugu.

See oli Prantsusmaal hoopis teistsugune olukord. Samal ajal tungis viis aastat tagasi Stade de Bordeaux'sse 24 000 kõmri fänni.

Fännid kiitsid Bakuus Walesi (Allikas: Ace Sports)

Bakuu epideemia tähendas punase müüri liikumist ainult sadade kaupa.

Nad panid end kuulama väikesel Bakuu olümpiastaadionil. Mis sai tunda end naabri koopana, kuna kohalikud ei täitnud oma ülesannet.

kui palju derrick rose väärt on

Page mäletas Moore'i, kui ta naasis seisule 4-2-3-1. Pärast pettumust valmistavat kastivälist eduseisu, ehituselt tavaliselt 3-4-3.

Otsus mõjutas peaaegu kohe Daniel Jamesi leitud Morey trahvi. Šveitsi väravavahi Sommeri lõdvalt üle lati seotud peaga.

See sarnanes Walesi esimese poolega, mis on hästi korraldatud. Ja mängisid enesekindlad vastased.

Gareth Bale ja Aaron Ramsey olid vähem kaasatud. Seevastu kaitse nägi vaeva Embolo tabamisega.

Kuid lõpuks karmistas Wales. Ja Ben Davies ja Ramsey jõudsid lühikese nurga lähedale, mis viis Morrelli kerge kukkumiseni Moreyle. Tema pea oli tema valikut andestav.

Šveitsi meeskond peaks vastu võtma suuri ootusi.

Šveits on töötanud kuldse põlvkonna sildi all. Seetõttu võitsid mitmed meeskonnaliikmed 2009. aasta alla 17-aastaste maailmakarika.

Ja nad saavutasid 2011. aasta alla 21-aastaste Euroopa meistrivõistluste esikoha. Sealhulgas Arsenali poolkaitsja Granit Xhaka ja Liverpooli keskmängija Shaqiri.

Kuid väärides võitu seitsmest viimasest kaheksast. Kuid kahjuks ei suutnud Šveits Euro 2008 võõrustajatena teise vooru pääseda.

Šveitsi meeskond kandis suuri ootusi (Allikas: Super Sport)

Šveitsi meeskond kandis suuri ootusi (Allikas: SuperSport)

Neil oli üsna vähe õnne, et nad polnud poolajani juhtpositsioonil. Ja Ferovovic oli ekslik, eriti oma lasuga.

Kuid streigipartner Embolo oli paremas vormis, moonutades. Ja pöörates Walesi kaitsjaid Chris Mephamit ja Joe Rodoni.

Pacy mängija Borussia Monchengladbach sai teise poolaja alguses mõlemal korral kergenduse.

Enne kui nägi Wardi päästetud lööki ja astus tulemuse nurgas sisse.

Embolo lisas peaaegu hetk pärast vasakult sisselõiget. Kuid Šveitsi lähi-missist kõige valusam oli siis suletud. Esiteks Gavranovici väravaga, mis keelati. Ja siis päästis Ward paar lasku.