Jalgpall

Euro 2020: Holland 3-2 Ukraina

Kui Christian Eriksen laupäeval väljakule kukkus, tundus Euro 2020 pall äkki ebaoluline. But pärast uudist, et Taani poolkaitsja on toibunud ja on haiglas stabiilne.Pühapäevased mängud on jätkunud plaanipäraselt.

Ja nädalavahetus, mida Kopenhaageni sündmustega alati tähistatakse, lõpeb vana mänguga Amsterdamis.

Võib-olla oli Hollandi põnev 3: 2 võit Ukraina üle sel turniiril just vajalik.Midagi, mida tähistada ja pärast šokeerivat 36 tundi kestnud Euroopa jalgpalli.

Hollandi võit oleks pidanud mängima ka Johan Cruyff Arenal.Sellel staadionil Eriksen sai kuulsaks, kui mängis Ajaxis üle 100 korra. Aastatel 2010–2013, enne kolimist Tottenham Hotspuri.

C-grupi mäng oli meeldetuletus kõigest heast jalgpallis.Ja täiskohaga vilest oli Hollandi jaoks lähinädalatel palju lootust.

'Ma ei tahtnud jalgpallist rääkida.'

Hollandi treener Frank de Boer juhendas Eriksenit keskvälja alguses Ajaxisse.Ja ütles, et koges emotsioone pärast mängija kukkumisest kuulmist.

Rääkides pärast oma meeskonna võitu Ukraina üle, lisas De Boer: Olen Christianiga töötanud viis aastat.

Ja minu meeskonnas on mängijaid, kes temaga ikka mängisid. Või oli temaga Ajaxis mängides head suhted.

Oli laupäeva rullnokkide õhtu. Meil oli plaanis pidada strateegiline kohtumine.

Kuid pidime selle hommikul edasi lükkama, sest ma ei tahtnud jalgpallist rääkida.Matši ajal oli kaitsja Daley Blind teisel poolajal sisenedes pisarais.

Hollandi treener Frank de Boer ei taha jalgpallist rääkida (Allikas: Hindu)

Blind mängis Ajaxi ja Erikseniga ühes meeskonnas. Ja 2019. aasta detsembris tehti talle südameoperatsioon. Ta, pärast müokardiidi diagnoosimist. Südamelihase põletik.

Daley oli südames väga mures, ütles De Boer.Isegi nüüd on Christian üks tema parimatest sõpradest. Ja see on normaalne, et tundeid oli palju. Nii et see polnud meil lihtne.

10 minuti jooksul üheksa lasku.

Amsterdami areenil valitses peomeeleolu. Erikseni karjääri kõige otsustavam õhtu 2019. aastal.Millal Wout Weghorst viskas 58. minutil vahetult pärast seda 2: 0 Georginio Wijnaldum Avasiht.

Holland oli seitsme aasta jooksul tagasi kõrgliigades oma esimeses mängus teel kolme punkti juurde.

Kuid 16 000 rahvahulka vaikiti, kui Ukraina lõi kaks minutit nelja minuti jooksul. Kaasa arvatud see, kes karjus Andriy Yarmolenko . Enne Denzel Dumfries oli andnud hilise keerdkäigu. Hästi asetatud päisega.

kus mike krzyzewski ülikoolis käis

Tüüpilisel õhtul löödi kõik viis väravat teisel poolajal. Esimene toimus Euroopa meistrivõistlustel. Kui kohtumine ei olnud poolajaks väravate vahel.

Esimese 10 minuti jooksul toimus üheksa plahvatust.

Mängu esimese 10 minutiga toimus üheksa plahvatust. Mängu selles etapis enim salvestatud alates 1980. aastast.

kes on forell kihlatud

Võit võideti ilma kaptenita Virgil van Dijk . Ta taastub jätkuvalt põlvevigastusest, mis jättis suure osa Liverpooli hooajast 2020-21 kõrvale.

Meeskonna anne on hämmastav. Selleks on Holland ehitatud, endine Hollandi kaitsja Mario Melchiot ütles.

Kuid turniiridel peate meeles pidama, et vajate palju energiat. Ja natuke õnne asjade saavutamiseks.

Pealegi ütles seda endine Hollandi ja Manchester City poolkaitsja Nigel de Jong. Ta võis ette kujutada De Boeri negatiivset reaktsiooni, kui Roman Yaremchuk võitis 2: 2.

Olen juba pealkirju näinud, lisas ta. See oli emotsionaalne rullnokk. Mul pole sõnu.Mõned fännid olid nii mures, et De Boer oli visanud Hollandi traditsioonilise koosseisu.

Nad lennutasid lennuki taga lipukirja. Laupäeval meeskonnakoolituse ajal: Frank, vaid 4-3-3.Olen vaba, tunnistas Wijnaldum. Pärast Liverpoolist lahkumist kirjutas ta alla Pariisi St-Germaini.

Hollandi kapten ütles, et on õppetunde. Kui meeskond kavatseb turniiril edasi liikuda.

Wout Weghorst viskas 58. minutil 2: 0 (Allikas: 24 inglise keeles World)

Lasime neil mängu juurde tagasi minna. Ja see vajab parandamist, lisas ta.De Boer ütles, et tema mängijad võivad oma töö üle uhked olla.

Oleme näinud head Hollandi meeskonda, ühtset, kontrollivat ja võimalusi loovat, lisas ta.Seda me tahamegi näha. Kuid need kaks eesmärki, mida me enam näha ei taha, olid liiga lihtsad.

Ukraina treener Andriy Ševtšenko ei suutnud varjata oma pettumust pärast seda, kui ta nägi, kuidas tema meeskond punkti pani.Kuid lisas: See katkestab alati selliste mängude kaotamise, kuid see pole katastroof.

Kas Oranje on Euro 2020 silmapaistvam meelelahutaja?

De Boer suundub Euro 2020-le pärast 11 mängu, kus ta on näinud viit võitu. Mehhiko ja Türgi neli viiki ja kaotust.

Kõik fännid pole veendunud, et ta on selle rolli jaoks õige mees.Ometi on tema noortemeeskond ja kogemused näidanud suurt leidlikkust.

Ja sihikindlus võita turniiri seni kõige paremini mängitud mäng. Suureks rõõmuks 16 000 põrandaalust fänni.

Samal ajal kui 19-aastane kaitsja Jurrien Timber tegi oma riigi jaoks kolmanda välimuse. Maarten Stekelenburg hakkas skoori tegema 38-aastaselt.

See oli number Stekelenburgi vastu, Georgi Bushchan , kes tundus fännidest pettunud.Memphis Depay ja Wijnaldumi tõkestamiseks tegi ta suurepäraseid lööke.

Enne kui viimane skoori avas, olid esimesed viis väravat 33 minutiga.Jarmolenko pikamaajooks Ukraina tagasituleku alustamiseks oli massiline valik.Kuid Dumfriesi pea kergitas katust, kui Holland alustas oma kampaaniat võiduga.